За чаршафите, ама малко по-различен въпрос

  • 15 933
  • 266
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 419
 Thinking В тази тема да не преразказвате "Отчаяни съпруги" - не го следя, ама мисля че там имаше една такава  #Crazy #Crazy #Crazy
Не само че не бродирам, а дори и не поглеждам как постилам чаршафите.
Като си помисля че децата един ден ще станат като мен  ooooh!

И аз имам въпрос: вие целували ли сте лай..ни дупета или ожулени, но неизмити детски ръчички  Thinking за другото няма да питам  baby_neutral

# 136
  • Мнения: 1 341
еххх Зори,.....
от последното написано се сещам как мъжа ми започва да ми целува краката като млади гаджета и аз през цялото време си мислих дали съм си обула джапанките  от банята или съм отишла боса до  кревата. Отиде  на кино всичко ooooh!

А сега по темата. Завивките ми си имат белег, някои чаршафи също (шарката), но имам 1 чаршаф, който го слагам както ми падне.
Може да се смееет, не мога да си легна ако завивката ми е на опаки, но виж зачаршафа това не ме притеснява. Странно , нали? newsm78

# 137
  • Мнения: 2 022
Съгласна съм с xenia и РЕНИ. Дори и идеално чисти краката са си крака дори и измити, намазани и парфюмирани, а гъбичките не се виждат с око, никой не може да е сигурен, че няма. И на мен ми е терсене да се завия от страната на краката независимо спазването на лична хигиена. Но не искам да абсолютизирам, защото аз съм просто много гнуслива. За бродирането не съм се сетила и  по-скоро ги сгъвам по определен начин (ако се налага), а най-често изобщо не ги сгъвам.

# 138
  • Мнения: 4 380
Лелеее, стигнахме и до облизването на краката. ooooh! Joy Помислих си го аз че все някой ще направи аналогия. Laughing
Е...момичета, аз иначе съм много отворена към сексуални експерименти Laughing, но бих облизала всяка друга част от тялото, не и краката. Joy Joy
Е сега разбирам, че наистина съм много гнуслива. Чак пък толкова ееее....Мерси, не си падам по подобни извращения. Laughing

# 139
  • София
  • Мнения: 18 679
бих облизала всяка друга част от тялото, не и краката. Joy Joy
Мдам, това и аз не съм го правила. Мъж ми има страшен гъдел по ходилата, така че там хич не му е  ерогенна зона, но и да нямаше, май не бих newsm78
Хм, колко е неприятно да се сблъскаш със собствените си двойни стандарти hahaha

Яко оспамихме темата Embarassed

# 140
  • Мнения: 1 426
Nevada, много смешно! Crazy За теб сигурно е нормално краката да се качват и на масата Thinking А знаеш ли колко е по-удобно да се ползват краката когато месиш тесто- много по-лесно е, пробвай ако не си Peace
Ами че американците си качват краката на масата и какво им има, добре си живеят!
А тестото го меся ръце, защото все пак не съм маймуна и не мога много добре да боравя с крака, но ако не си чувала: гроздето за домашно вино се мачка именно с крака!

# 141
  • Мнения: 274
Не го правя, но на нашите чаршафи много добре се вижда кое от къде е. И явно не се въртим кой знае колко, защото не си обръщаме завивката. Rolling Eyes


А, и още един въпрос? Домашните ви котки или кучета не се ли намърдват нощем при вас в кревата?

Не. Sick Всъщност кучето изобщо не влиза вътре. Peace

# 142
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ммммм, заформя се скандалче...
отивам да си направя пуканки.  Mr. Green

# 143
  • Мнения: 1 426
Ще чакаш да се хванем за косите, а?  Laughing

# 144
  • София
  • Мнения: 4 397
Не не си отбелязвам винаги си лягаме след душ  Peace
А това за кучетат и котките направо ми идваа  Sick Sick Sick на едни познати кучето им спи при тях на леглото  Sick Sick Sick

# 145
Мъжът ми се изкъпа и аз след него сложих една пухкава снежнобяла нова хавлия в банята. Да обаче на него му се приходи по голяма нужда и след това чух, че се мие. Подскочих като ужилена, когато се сетих, че няма друга кърпа в банята. Излиза той и аз го питам:
- С какво се избърса?
Той:  С кърпа, ти с кво искаш?
Аз: Да, но тази кърпа е нова и е бяла не е за гъз.
Той: Гъз, ама чист.
Аз:-Чист, ама гъз.

И въпроса опира до това, колко ни е гнус от чистите ни крака. Ясно е, че никой не си ляга мръсен.

# 146
  • Мнения: 4 392
Мъжът ми се изкъпа и аз след него сложих една пухкава снежнобяла нова хавлия в банята. Да обаче на него му се приходи по голяма нужда и след това чух, че се мие. Подскочих като ужилена, когато се сетих, че няма друга кърпа в банята. Излиза той и аз го питам:
- С какво се избърса?
Той:  С кърпа, ти с кво искаш?
Аз: Да, но тази кърпа е нова и е бяла не е за гъз.
Той: Гъз, ама чист.
Аз:-Чист, ама гъз.

И въпроса опира до това, колко ни е гнус от чистите ни крака. Ясно е, че никой не си ляга мръсен.

 Joy Joy Смях се с глас, а детето , като ме чу, и то се разсмя.. hahaha
Няма да му разказвам , какво пише... smile3532

# 147
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Скандалче не знам дали се заформя, лично на мен темата ми е забавна.
У нас всеки си знае хавлията. Който каквото си бърше с нея- негово си е Laughing

# 148
  • Мнения: 46 520
Ние пък ползваме тоалетна хартия в такива случаи  Laughing
Като ходя на гости обаче вече ще питам кърпата в банята за ръце ли е Mr. Green

# 149
  • Мнения: 7 430
...разбихте ми представите за чистота, облизване и ерогенни зони ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт