ВМ-НВХ Божествени тела с пържоли и яйца 21част

  • 15 904
  • 384
  •   1
Отговори
# 120
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Много ементал и кашкавал бе, вкарай малко яйца, риба (неконсервирана), месо..
Панираното по принцип не е добра идея.
ох, да, не мога да се откажа от кашкавала  Blush.но понеже не обичам мляко и сирене, го ям, за да имам нещо уж млечно в менюто.

# 121
  • Мнения: 3 219
Цитат
Потсладител НЕ! Това е гнусна и вредна химия!
затова  си мисля,че кафявата захар е по-добрия вариант. Не мога да го пия хептен горчив, бе, пробвах , ама направо ще повърна., повдига ми се. пИя голяма чаша с  мноооог малко  каф. захар.

Цитат
момичетааа, аз за 4 месеца свалих 6 кила, вие ме карате да се срамувам с нищожния ми успех 
. Мила, сигурно по-малко имаш да сваляш, затова... Аз стартирах от 73 кг Embarassed, сега варираам 65-66кг, целта ми е поне 60.

# 122
  • Мнения: 11 025
Мога да дам пример с нови момичета,които дойдоха питаха-помолихме ги да прочетат-прочетоха и нещата се развиха толерантно с тях
Това са abs, fearyfly Goldy Гигилче, svetlana 78-на която лично и се скарах, че не е обрънала внимание в коя тема се намира-но отношението ми към е нея е безкрайно толерантно.

Може и да пропуснах някого-но тези момичета са ми направили силно впечатление като са дошли в темата с голямото желание да променят живота си и го правят

Благодаря за вниманието и похвалата Hug Чувствах се малко като натрапник в темата, но май не било така. Днес ми е хубав ден - вече се похвалих в предния си постинг на страница 6. Sunglasses

# 123
  • Мнения: 2 897
Aх вие, мискинки - скръндзи, защо не обаждате, че Дунавията била най-вкусното сирене на света?!
Малей... Купих си днес и аз и си хапнах със спанак и броколи, а тя една мека такава, не се троши и не е солена като някои други сирена.
Леле леле.
Блаженство.
Препоръчвам.

# 124
  • Мнения: 3 453
Дениче, ама как така не си разбрала newsm78 Тони много го клопка и аз се зарибих, сега само такова ям Laughing

Манджата за днес:
ЗАКУСКА:
Красатвици
Сирене дунавия
масло

ОБяд:
Домати,краставици и риба тон

следобяд:
фъстъци

Вечеря
:Салата от домати, креставици,червен лук и Дунавия


Fat:  61%
Carbs: 10%
Protein:29%



Total:1317кал



Редакция:

Eeee мерси шефке Hug  bouquet Heart Eyes-виж почвам да свиквам...има още много какво да са желае, ама ще чета!!! Мръвката ще се готви утре, че вече умирам за нея.Фъстъците ше ги спирам.А зехтиня го ползвам по почти две лъжици на салата, ама пусто все го забравям при описването на менюто.Салатите тги ям овкусени да знайти Mr. Green

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 18:41 от Kpuccu

# 125
  • Мнения: 2 897
Уууууууууууууууу ПЕРФЕКТНОСТ - ЧУДЕСНОСТ!

Само едно питане - на обяда и вечерята имаше ли зеФтин, ако не - сложи, за да има мазнина, сиренето не се брои за такава, ама ние това вече сме го говорили с теб и сигурно има и само не си я споменала  Wink!
И само още едно нещо - от ядките за предпочитане са разни бадеми и орехи, не фъстъци, те даже научих не се водели ядка, а бобово. И нали си знаеш - ядките винаги сурови, само казвам, понеже не си упоменала.
И вкарай някое яйце и месце, дори малко, ни мое само на сирене да се разчита.
Ама на фона на тая екстра манджа това са дреболии!

Редакция
Бравус за 2те лъжици зеФтин! Само така!
Браво браво!
Много добре! И все по-добре ще става, ще видиш! Ще свикнеш менютата да са ти винаги режимни и скоро от Фитдей няма да имаш нужда, някой хора им е досадно да смятат и не ги виня, ама аз съм си сметкаджийка и си ми е кеф, за удоволствие го правя.

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 18:44 от Denichkata

# 126
  • Мнения: 1 279
Какво е съдържанието на сиренето "Дунавия"?Като другото сирене ли го смятате, или?

# 127
  • Мнения: 2 897
Пише само 250 калории на моята опаковка и аз сама си нагодих 20 гр мазнини, 18 гр белтъчини и 2 гр въглехидрати по модел на едно друго сирене.

# 128
  • Мнения: 1 279
Благодаря, Дени!

# 129
  • Мнения: 3 453
Пише само 250 калории на моята опаковка и аз сама си нагодих 20 гр мазнини, 18 гр белтъчини и 2 гр въглехидрати по модел на едно друго сирене.

250кал за 100гр ли?А другите стойности спрямо друго такова сирене ли са?Дунавията е доста мазничко newsm78

Като редактирах данните във Фитдей ми цвъкнаха 1702кал #Crazy
РЕДАКЦИЯ:
Ами уж 250 ама май не бях качила данни за мазнинин и другите, но сега изстрих всичката сметка и я правих наново по твоите данни и показа 1307 ooooh!Успокоих се Laughing eeeeeeeee това за кукуто го знаем отдавна и двете  Sunglasses Laughing

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 20:16 от Kpuccu

# 130
  • Мнения: 2 897
Ами на моята Дунавия така пишеше на кутията - 250 кал за 100 гр, не помня марката.
Абе не е много мазно - по-скоро е кремчесто на вкус, ама на мазно не ми накърти. Mного мазно съм изяла и вече имам по-остър език за мазното, разпознавам го  Crazy!
Като бях малка имаше едно сирене Дунав то си беше хем кремчесто, хем яко накъртваша на мазно като си хапваш, но както казах - това, което ядех днес - не.

Редакция
Ти преди за колко калории го смяташе? Кажи дееееее  Crazy! Не щеш да кажеш..
Голямо си куку ей  Sunglasses!

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 19:54 от Denichkata

# 131
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Обаждам се само, за да се извиня за неуместните (вероятно) въпроси и недостатъчното (вероятно) четене, както и за погрешната интерпретация на смисъла на тази тема. Смятах, че е предназначена да питаме за неща, които не са ни ясни около храните. Най-вероятно "наритващите" са прави. Още веднъж - срамувам се и се извинявам, няма да спамя темата ви повече.

Със здраве.

# 132
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Дунавията я въведох като Фета-Фетата я взех от таблицата на спайдърите. Обикновеното краве сирене има повече калории от фетата(около 250ккал)-нямам обяснение, при все че ми казаха,че Дунавията и Фетата се приготвят с мас
Ядох нискомазнинна вечеря-3 печени пиперки, 30гр Дунавия,  200гр диня.Другите манджи през деня:
- варени яйца, цедено мляко и лен
-готвено зеле съвсем малко-3-4вилици, херинга -2 шайби(75гр)
-стафиди, орехи и цедено мляко на бъркоч
Сметки нямам,днес проучвах какво въглехидратно мога да ям-нищо не открих, което да ми се яде

# 133
  • Мнения: 2 897
No more drama, please.........
Тони, чак нищо.. Не знам. Нещо не мога да си го представя. Никакъв зеленчук, хляб не, плод не, мед не.. Не знам. Карай си така щoм нищо не ти се яде.

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 20:25 от Denichkata

# 134
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Всъщност Дени знам какво ми се яде-бишкотена или бисквитена торта Laughing или бисквити с кисело мляко-ама не такъв въглехидрат ми трябва. Днес нямах много време да напазарувам всичко цялата седмица, но утре ще допълвам. Ще взема патладжан и тиквички и с домати ще направя една псевдо-мусака, може и сурово зеле да си купя-въпреки че не ми се е прияло чак толкова ,ама що да не пробвам. Моркова ще го мисля искам ли го -не го ли искам. То я ясно,че пак от зарзавата ще е карбса

Общи условия

Активация на акаунт