СПЕШНИ НУЖДИ

  • 51 983
  • 291
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 195
Dencho в домовете не дават на бебетата залъгалки Confused
но биха свършили работа в звено мама и бебе Hug Peace

# 196
  • Мнения: 2 471
ОК, не знаех Hug

# 197
    Моля да ми пращате на лични всеки случай за нуждаещ се, който още не е отбелязан.
    Проверете достоверността, за да можем да сме максимално коректни към тези, които нямат    време и използват темата само информативно.
   
   
    - деца нуждаещи се от животоспасяващи операции и лекарски интервенции
    - домове за деца оставени за отглеждане
    - социално слаби семейства и самотни родители
    -други каузи
   

# 198
  • sofia
  • Мнения: 7 477
в ДМСГД гр.Кюстендил имат нужда от:

Дидактични игри
Люлка(за залата на въже)
Пантофки
Дъската на Сеген( http://koto-bg.com/ )
Проходилки
Колички(двойни)
Детско олио

за контакти Ели Атанасова или Боби.телефоните са на 1ва стр.на основната тема Peace

# 199
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
в ДМСГД гр.Кюстендил имат нужда от:

Дидактични игри
Люлка(за залата на въже)
Пантофки
Дъската на Сеген( http://koto-bg.com/ )
Проходилки
Колички(двойни)
Детско олио

за контакти Ели Атанасова или Боби.телефоните са на 1ва стр.на основната тема Peace

Такава люлка ли трябва -

# 200
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Да Деска,такава люлка Peace

днес бяхме в Перник по4ти цял ден Hug

Разхождахме децата,играхме,помагахме в храненто и сменянето на памперси Twisted Evil
Децата са добре,здрави.........Имат си нови попълнения Shocked

# 201
  • Мнения: 6 506
Необходимо е бюро за Петя-майката на 4-те деца. Тази година учениците и ще са двама , а нямат никакво бюро.Ако някой разполага с такова и иска да го даде,моля да ми пише. Hug

# 202
  • Мнения: 1 770
Необходимо е бюро за Петя-майката на 4-те деца. Тази година учениците и ще са двама , а нямат никакво бюро.Ако някой разполага с такова и иска да го даде,моля да ми пише. Hug

Може и да имам възможност за едно бюро, но ще трябва да се организира транспорта.

# 203
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Роска имаш една такава люлка + една само седалка от мен.

# 204
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роска имаш една такава люлка + една само седалка от мен.

 Hug

Нези,дай моля те и другите нужди на Петето и децата за у4илището Peace

с бюрото няма как да помогна Rolling Eyes

# 205
  • Мнения: 6 506
Не съм писала за другите нужди,защото мисля,че ще мога да ги подсигуря. Peace

# 206
  • Мнения: 620
За учениците може да пусне молба до Дирекция социално подпомагане по местоживеене. Тази година отпусат безплатно яке, дрехи, обувки и др. Да побърза ако още не е да не изпусне срока Peace

# 207
  • София
  • Мнения: 1 391
Здравейте момичета,

Бих искала да даря една прахосмукачка и сушилня за дрехи (с големината на малка пералня е) там, където биха били полезни. Моля да ме насочите. Имам и бебешки дрешки, но както прочетох в момента не взимате. Също така бих могла да осигуря и витамини за нуждаещи се бременни  и кърмачки. Очаквам инструкции Grinning

# 208
  • Мнения: 2 353
  Здрасти, Мона77! В момента събираме всякакви домакински пособия за Защитеното жилище в Гурмазово. Ако смяташ, че това е полезно място за прахосмукачката и сушилката, пиши ми на лични.

# 209
  • Мнения: 243
           Здравейте, просто се чудя на себе си, че досега не съм влязла при вас. Толкова много дрехи и обувки раздадох преди един месец в моя град. Както и да е по добре късно, отколкото никога.
           Работя в Гърция и мога да помогна - не много но все пак. Понеже съм от Русе, обръщам се към Силвито. Бих искала да помогна за помагалата на малки в Брестовица, дай ми на лични телефон за връзка с теб моля!
           Момичета - БРАВО за това, че помагате на тези дечица, които са лишени от майчина ласка.

Общи условия

Активация на акаунт