АВГУСТ месец преполовихме и с много бебета се ний сдобихме!

  • 14 893
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23
Вече не помня на кое мами съм честитила  ooooh!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ОБЕБИЛИ СЕ И ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЦАТА !!!!
 
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Аз от вчера вече не мога да седя ,или трябва да съм легнала или права и това е от вчера -цял ден бях с болезнени контракции,а като стоя права ме болят краката въобще лудница #Crazy

И аз ще си имам първокласничка  Grinning

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Ох милата,аз пък нямам никакви признаци ни разкритие ни болка незнам и контракция какво е.Кожата на корема ми е така опъната че все едно не е моя.
От утре съм в 10 месец Twisted Evil

# 32
  • Мнения: 11 607
За всички батковци и каки на августовските бебета...

Почивни дни за учениците за учебната 2007-8 година:

За първи клас - 8-11.11.
За всички: Коледна - 22.12. - 06.01.08г.
                  срочна - 01.02. - 04.02.
                  Пролетна - 31.03. - 08.04.
                  Великденска - 26.04. - 30.04.
За всички неучебен - 01.11.

# 33
  • Мнения: 1 854
4естити бебоци на man4eva и Ivy.Да Ви слушкат много, а вие бьрзо и леко да се вьзстановите

# 34
  • Варна
  • Мнения: 443
Ади,Пиванова пишете ме и мен в клуба на изнервените,даже и депресия ме гони.

И аз бях така, мацки, но след вчерашното посещение при док някак се успокоих...е, все още си тъна в неведение какво ще стане тия дни , но като си видях мушморока и се отпуснах много. Утре сутрин съм в Майчин дом...ще ме тестват за упойките . Доки ми каза, че ако се наложи секцио трябва да знаят дали не съм алергична към някоя от съставките...та така...тъкмо ще видя и болницата (сефте!) Simple Smile)) 

# 35
  • Мнения: 1 457
Честит син Боян на Иви. Да е жив и здрав и много да ги радва с таткото и кака Ели   bouquet

Преди малко се върнах от запис на тонове и бебчето е добре. Лошото е че нямам никакво разкритие и не ми засякоха нито една контракция, а като не го слушат само се мърда и имам доста начесто. Ако до вторник не родя ще ме приемат в болницата за наблюдение поради преносване. Ще трябва да предприемам някакви мерки, защото явно нашето лъвче не иска да излиза Embarassed

Сложиха ме в предродилна да ми мерят тоновете и до мен беше една жена която раждаше- със 7 см разкритие. Да ви кажа не беше страшно изобщо. Просто спокойствие и мислене за бебчо  Peace

Оф започвам да се разхождам и да тупам килими.
Франи и Ния ако тази е вашата вечер дано всичк омине безпроблеми и скоро да си гушкате бебоците  Hug

# 36
  • Мнения: 2 663
Chestito na novite majcheta,da sa im zivi i zdravi bebocite!
az sam adski izmorena,ne sam spala ot 14.08 ama 6te vi razpraviam ot vka6ti ne znam koga!
Vkluchvam se malko kolkoto da napusna bolnicata pone misleno!
Edin savet kam niama6tite tarpenie -seksa mu e majkata,pri men podejstva bezotkazno!

# 37
Здравейте на всички от мен!Ние с бебка вече сме си вкъщи!Нямам време да ви чета но направих един бърз преглед на това което сте писали и искам да честитя на всички мами които вече гушкат своите слънца и да ви благодаря за всички пожелание които сте ми написали!Сега набързо ще ви разкажа какво се случи- отидох на тонове в ТК и изведнъж се оказа че тоновете на бебето падат и така се наложи по спешност веднага да ме вкарат в операционата и да спасят бебето.Оказа се че и водите са ми били зелени CryЕкипа реагира много бързо все едно гледах "Спешно отделение"и така се роди моята дъщеря която кръстих с името Радост.Сега много трудно се възстановявам от секциото,а корема ми не се е прибрал и изглеждам така все едно съм бременна CryНадявам се с времето да успея да си върна фигурата която имах,но по-важното е че си имам вкъщи едно истинско малко ангелче!

# 38
  • Мнения: 1 216
Ирра, на нашето чайче пише от 2рия месец - то е комбинирано. Знам, че чайчето само от копър или само о т лайка на Хип са ок за новородени, но нямаше като пазарувах, може би те са от 3тата седмица.
Вашите бебоци имат ли млеченица по  езичетата? Казаха ми една пастичка "Дактарин", с която минавало за 2 дни бялото по езичето. Някой чувал ли я е?
Арвен, само така,  с добри мисли и настроение се става мама.
Още едно питане: тези клинове и бельо за стягане на коремчето, по какви причини не се препоръчват?

Edin savet kam niama6tite tarpenie -seksa mu e majkata,pri men podejstva bezotkazno!
Ха-ха , много смешно е написано!
И аз така разказвах, но никой не ме слуша!!!

# 39
  • Мнения: 243
Честито ма всички обебили се, а на бебешоците - да растат здрави и усмихнати и да носят само радост на мама и тати и всички около тях! На мамите - бързо възстановяване! Peace

Ади, PIVANOVA,  и аз съм към вашия отбор! Не стига , че сме и с един термин  Blush Ама на мен последните дни ме поотпусна депресията, нищо че нямам никакви болки  и контракции, за разкритие да не говорим. Ама последните два дена много на смях и лиготии ме избива... не мога да си обясня защо  newsm78 И едно такова спокойно ми е станало, все едно не ми е термина след 6-7 дни.. луда работа  #Crazy Мъжо след 2 дена излиза отпуска и се надяжам да устискам до тогава че да ми е по-спокойно. Не знам вие килими ли ще тупате, Витоша ли ще катерите, ние с мъжо ще скачаме по кревата  Mr. Green

 Вчера бях на тонове в Шейново и направо побеснях  #Cussing out Със записан час за 11.45 и при условие че съм им наринала сума ти и пари, успяха чак в 14.30 да ме сложат за запис  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Персонала бил с предимство! Явно много от персонала на Шейново и те бременеят  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 843
Честито на Мамчева и Иви ! Да са ви живи и здрави съкровищата!

На нас днес ни беше първата разходка  Grinning.  Не вярвах, че 20 минути навън ще ме накарат да се чувствам толкова уморена. Не мога да си дигам количката, но да се надяваме до месец да съм с достойни мускули като за мама Mr. Green и да можем да излизаме и сами без помощ.

# 41
  • Мнения: 257
Честито на мамите Иви,Манчева,Стрег и Смайли-все мъжки мами!Да са ви живи и здрави малките мъже и много да ви радват!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 443
Аз си лягам, че ми се натърти дупетп тази вечер...само пред компа стоях  Mr. Green Лека вечер и леко раждане на всички   bouquet

# 43
Незнам към кого да се обърна но ще ви помоля да изтриете името кака Здравка с термин 13 август тъй като тя почина. Съжалявам за неприятната новина. Аз съм най-добрата й приятелка.

# 44
  • Видин
  • Мнения: 685
Момичета, май аз съм първата която видя съобщението на Даниела Маринова. Сигурно Констанс за това се интересуваше за раждащите в МД. Не мога да повярвам. Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт