Отговори
# 60
  • Мнения: 26
 newsm61          Фирма за произвадство на PVC и алуминиева дограма "Янис" - Шумен. на кратко- липсва един оплатнител на дограмата, отваряемото крило е по голямо колкото е за тази рамка, е прозореца се отваря и затваря без проблем, но немога да си сложа този опратнител защото няма да мог да си затварям прозореца има и други неща, но трябва да пиша с часове за тях.
   Twisted Evil         Фирма за производство на мебели "Мипа" - Шумен, поръчахме си холова гарнитура от тях, от начало всичко добре /докато не я ползвахме/ но после като седнеш върху нея нещо започва да ти боцка, а то ккво се оказа, захваналия с по дълги видии, сменихме ги с покъси, иначе рескувах да си накъсам дивана

# 61
  • Мнения: 388
Фирма Амон Ра - обещават ти едно, а получаваш друго - за половината от нещата за които бяхме говорили с шефа, майстора си нямаше и идея... абсолютна некоординираност... и майстора един нахален... все едно ти прави най-голямата услуга и видиш ли, с неговите златни ръце каква хубава работа е свършил... е да ама не... трябваше да минаваме след него да му поправяме мизериите  #Cussing out ... и пак толкова пари ни взеха... ама ни беше писнало да се разправяме...

# 62
  • Мнения: 982
Мисля, че също е по темата-недоволна съм от гаранционен сервиз България, обслужващ марката Горение за Пловдив и региона.
Такава отчайваща некадърност рядко се среща, месеци наред не могат да ремонтират сушилня, оправят едно, развалят друго.За да ме "успокоят" ми казват, че имали проблем със сушилните от тази марка, нещо не се получавало при тях!
Безочливи, некомпетентни...

# 63
  • Мнения: 9 903
първо оплакване от Солис - щори. .......

следва и второ оплакване. След едночасови преговори определихме дата за монтаж за днес. По обяд ми се обадиха, че ще ми монтират само цветните щори, а белите и первазът не са готови  Crazy казах им, че ще приема цветните, а белите отказвам, да ми ги извадят от общата сума. съгласиха се. За монтажа закъсняха с половин час, но да речем, че днес наистина имаше проблеми с трафика заради дъжда. Двамата монтажисти си свършиха работата бързо и мисля, точно. Размерите изглеждат добре, цветовете са каквито исках, само липсата на бели щори и перваз ме довърши....а също и това, че пръчката за отваряне и затваряне на щорите е дълга 50 см, а прозорците са високи и аз не я стигам....едвам я стигам с пръсти, но не мога да я завъртя, тоест не мога да си контролирам светлината.....така че след 2 седмици да проверя дали са докарали по-дълги пръчки..... в понеделник отивам да си поръчвам бели щори другаде!

# 64
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Не четох назад, но - отвратена съм от Солис Пловдив.
Проклинах се сто пъти задето се обърнах към тях.
Първо ми направиха щори с грешен размер (аз дадох размерите, служителката в офиса вписа нейни си размери, което аз видях по-късно, чак когато ми монтираха щорите и липсваха сантиметри отстрани).

Абсолютно същото ми се случи при тях, но в София ...

# 65
  • Мнения: 69
Селамор и Сенца - абсолютно отвратителен монтаж, миризливи и некадърни момчета си оставиха ръцете, едно нещо не направиха като хората!!! Същото се отнася и за магазина за пердета в мола - Сенца Хоум - пълни некадърници, два пъти идваха да вземат размери и след три месеца чакане на доставката и ушиването се оказа, че едно перде или шалте не е ушито както трябва. Всичко трябваше да се преработва, а както се оказа не веднъж!!! Беше истинско ходене по мъките и то в продължение на месеци!!!
Нидо в цум са същите идиоти - избираш си нещо на пръв поглед качествено, даваш много пари, защото "не си толкова богат да купуваш евтино", чакаш месец/и за доставката му, идва някакъв миризлив монтажник и си оставя ръцете, тъй като е пълен некадърник. Когато се оплачеш продава че вече е тотално нелюбезен, а ти си си виновен за всички проблеми.

# 66
Селамор и Сенца - абсолютно отвратителен монтаж, миризливи и некадърни момчета си оставиха ръцете, едно нещо не направиха като хората!!! Същото се отнася и за магазина за пердета в мола - Сенца Хоум - пълни некадърници, два пъти идваха да вземат размери и след три месеца чакане на доставката и ушиването се оказа, че едно перде или шалте не е ушито както трябва. Всичко трябваше да се преработва, а както се оказа не веднъж!!! Беше истинско ходене по мъките и то в продължение на месеци!!!
Нидо в цум са същите идиоти - избираш си нещо на пръв поглед качествено, даваш много пари, защото "не си толкова богат да купуваш евтино", чакаш месец/и за доставката му, идва някакъв миризлив монтажник и си оставя ръцете, тъй като е пълен некадърник. Когато се оплачеш продава че вече е тотално нелюбезен, а ти си си виновен за всички проблеми.


Същото се отнася и за   #2gunfire #2gunfire #2gunfireГАРОНИ

# 67
  • Мнения: 2 169
Моля ви момичетата не се възползвайте от услугите на една бригада, която работи в Пловдив и в съседните села- някои от тях работят и самостоятелно. Тъй като не им знам фамилиите, освен имената им ви пиша и тел.им номера. Иван - 0898 487 031, Сашо - 0888 467 310 и още един  Иван - 0885 711 290 !!!!!!!!!!! #2gunfire
А за магазин Арон да не говоря, че имам доста материал - накратко имахме 2 поръчки и двете ги объркаха, за едната чакахме месец, за другата нямахме възможност да чакаме и не пожелаха да ми върнат парите. Отношението им беше под всякаква критика, най-меко казано арогантно.

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 11:40 от devine

# 68
Момичета и аз да се оплача за сега само от:
-Воршилов(офиса им във Люлин) една бабка там искаше да чакаме 45 дни за доставка  и 2 седмици за монтаж на съвсем обикновенна ПВЦ врата за баня.Отношението беше под всякаква критика, като не ни остави да си избрем, а тя знаела какво сме искали...
-Магазини за мебели - Зоната и Лабиринт ги пропуснете - работели само със стандартни мебели и ако искаш поръчка само ти казват, че неможе така или пък доставят нещо, което няма нищи общо с твоята поръчка  #2gunfire
-има един магазин за мебели на Захари Стоянов(Люлин 3/4), където обслужването е под всякаква критика.Като влезеш и се почва ама не ме занимавайте, което виждате това ....не стават от стола дори и цена да няма... #2gunfire

Ей името на магазините си патят заради такъв персонал

# 69
  • Мнения: 5
За вратите мога да споделя опита си с фирма Камбера и син преди 6 месеца ни довършиха монтажа на вратите сега търся свясна фирма за интериорни врати да си сменя камберските врати. Поръчахме на цялото жилище общо 4 бр врати на обща стойност 2000 лв.
Прегледах си документите които подписвахме никъде нищо не е споменато за гаранция или подобно.Всички брави скърцат ужасно силно при отваряне и затваряне долните панти ръждясаха, первазите и касите които са от МДФ с ламинатно покритие първо хванаха мухъл и се наложи да изкъртим первазите за да напръскаме със спрей против мухъл после видйх че и касите са напукани и раздути в основата при контакта с гранитогреса.
Освен това имат един господин който отговаря за поръчките ужасно арогантен.
Като ми наредиха гранитогреса се оказа че 2 от четирите врати са монтирани 2 см по ниско и трябва да се скъсят крилата за да могат да се затварят,въпросния господин изкара мен виновна че са ми ги монтирали по ниско от колкото трябва и като помолих да си ги вземат в цеха за да ги отрежат и кантирап професионално ми беше отговорено че няма кой да се занимава с мен като имате предвид че това става преди да е довършен монтажа и преди да е платена дължимата сума.Позволяват си супер брутално отноение и въобще не им пука какво ще получи клиента а последно ги интересува дали е доволен.
А да не забравя, крилата са кантирани с PVC кант 1 мм който стърчи не е обрязан добре и лепилото е изхвръкнало и е грозно това също им го казах по телефона че не ми харесва, но както се досещате на господина отсреща му дреме на........
И така за ламинатните врати...
Те предлагат и фурнировани там цените бяха доста по високи може и качеството да е...   ха ха ха

# 70
  • София
  • Мнения: 2 806
Леле  stas09 , много съжалявам, че се е получило така. На мен пък ми ги препоръчаха като доста надеждна фирма за врати  newsm78

# 71
  • Мнения: 479
Здравейте мами,

Поствам тук, за да споделя възмущението от отношение на фирма Ролпласт, на която поръчахме ПВЦ дограма за остъкляването на 2 балкона. Затова, препоръчвам на всички, които не желаят да си изгубят времето, нервите, а може би и парите да не полазват услугите на РОЛПЛАСТ.

Първо им звънях няколко пъти, докато получа примерна оферта. Със съпругът ми се спряхме на тях най-вече заради цената.

После чаках "голямата" фирма да ме включи в график за вземане на мерки на място, въпреки че им обясних, че съм бременна в 9я месец и сме притиснати от времето.

След няколко дни пристигна "специалистът" за взимане на мерки, като закъсня около час след уговорения.
Обясни ни, че трябва да изградим Shocked с итонг страничните части от П-образния балкон, защото ТЕ не правели толкова малки прозорци, въпреки че много от съседите ни са остъклили точно същите като нашие балкони, но явно от фирми, където правят толкова малки прозорци.

Като за капак, вместо да отбележи докъде все пак трябва да "изградим" с тухли, каза, че вече закъснявал за следващия обект и затова да се обадя в офиса им, за да си запиша нов част   Twisted Evil

Историята има и продължение, но настина не ми се хабят повече нерви с тях.

# 72
  • Мнения: 463

ВОРОШИЛОВ
Искам да ви споделя нещо и ако мога да предпазя някого от подобно нещо.
На 04.04 поръчахме 4 броя врати при въпросната фирма.Договора се сключи със срок на монтажа 40 работни дни.
Къщата ни е готова, нанасянето ни там е възпрепятствано от липсата на врати и следващите ги последни довършителни работи.
Вратите трябваше да са монтирани в началото на юни, но уви.......... По-лошото е, че всеки път когато се обадим, те само шикалкавят и ни лъжат. Замисляме се дали да не заведем дело срещу тях, за неизпълнение на тяхното задължение.

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 22:07 от РИДИК

# 73
  • MJF
  • Мнения: 8 592
има тема за оплаквания и такава за тази фирма.
разбирам ,че сте ядосани но ако го напишете там ще остане и ще бъде видяно и полезно а не в тема-съобщение.
за съчувствие в съседен подфорум Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217392.0

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 17:47 от 6o6ul40

# 74
  • MJF
  • Мнения: 8 592
има тема за оплаквания и такава за тази фирма.
разбирам ,че сте ядосани но ако го напишете там ще остане и ще бъде видяно и полезно а не в тема-съобщение.
за съчувствие в съседен подфорум Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217392.0

Общи условия

Активация на акаунт