"ДЕКЕМВРИйчетата палави растат и неусетно зъбчета редят"

  • 16 675
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 361
Никки,благодаря.
Нещо нямам настроение та не ми се пише много,целувки на всички и с новия ден повече оптимизъм.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
shrew мойто легълце на Бертони е от ония сгъваемите, но ние него го купихме преди месец, заради пътуването примайка ми. А иначе в къщи Пеш си има дървено - не помня каква марка е, казва се легло Алекс, май някъде из Бургас ги правят....та за него става въпрос.

# 47
  • Мнения: 3 376
На мен ina_nk не ми звучи никак добре.....

И отново само Ники виждам ,че е будна по това време Sunglasses

# 48
  • Мнения: 399
Най-после!!!  newsm44 Нямахме интернет не помня вече колко дни и уж не съм от най-редовните тук,а се побърках направо!  smile3514 Та още не съм изчела пропуснатото,но бързам да се запиша! За анкетата - пробива второто зъбче! Няма лиги и истерии засега!  newsm10
За приземяванията на бебока - два пъти вече! Като втория път беше от задната седалка на колата - та на пода !!! И то докато свекито ми я държеше!!!  smile3515 Незнаех кой по-напред да успокоявам! То е ясно,че гушнах беба,която не плака много,но свекърва ми беше пред припадък! Още не съм изклюкарила на мъжо,нека да види свеки какъв човек съм!  newsm03
Между другото може би някои от вас са забелязали,но аз и Нолито сме изтипосани в конкурса за корица на списание "Мама" за радост на баби,дядовци,лели и на моя милост ,разбира се! Та ако някоя от вас има желание да гласува за нас ,ще се радваме на подкрепата ви! Пишете ми на Лични за подробности за гласуването! Благодаря на заинтересованите предварително!
И така,момичета,сега ще се поровя малко из старите темички,че да наваксам с инфото!
Бебка и мъжо спинкат,аз съм на биричка пред компа...живота е прекрасен!  newsm08 Малеее,и аз изтрЕщЕх!!! Айде,лека и полека!

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
мимина давай подробностите за гласуването направо тук и да се мятаме....

# 50
  • Мнения: 399
Гласуването е на mama@mama.bg - трябват трите имена и егн-то (за да се избегне повторно гласуване) и пишеш за кого гласуваш - ние сме "Мария и Ноела от Варна"! Вие все пак си погледнете и другите кандидати,де...може пък някой друг да си харесате! То много нахално излиза,ама нали разбирате,че никой не задължавам! Само ако наистина ви кефим...  newsm03
Забравих да напиша,че срока е до понеделник 10.09.!

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 01:14 от мимина

# 51
  • Варна
  • Мнения: 893
Офф и аз да се оплача....от себе си  ooooh!
Лорище не долюбва киселото мляко с бисквити и онзи ден реших да и дам Плодово ...Данон кайсия! за разнообразие.
резултатът - остро хранително натравяне изразено в жесток обрив по цялото телце + бонус ->разтройство.
биха й инжекция, оправи се, но днес надвечер пак се изрина и се оака на 3 пъти. утре ако още е така ще я водя пак на дофтор.
направо ми иде да се....  smile3538 smile3537 newsm77

BTW - минахме на 4 хранения дневно, и аз не разбрах как стана newsm78

# 52
  • Русе
  • Мнения: 150
Малей Вержи !!! Ти направо ме разби!Дано се оправите бързо Peace То сигурно от консервантите!
Данон ,Активия ,На баба и сигурно много други са бъкани с консерванти!Щом след месец престой в хладилника -нищо им няма!
Пършевица е единствения млекозавод на световно ниво!Контрол и качество! Peace Знам го от хора в бранша!А лятото млякото е най-кофти ,защото не е пълномаслено и за да я постигнат в заводите масленност,бъкат вътре сухо мляко!
Аз да се похваля ,че днес ,като никога станахме в 8 часа.По принцип м/у 6:30-7:30 сме станали.Днес синко ми пусна бонус!
А това за спането в легълцата май е много относително!Щом всяко дете е индивидуалност !!!!!И Бойко спи при мен ,но не защото си плаче в леглото ,а май вече му е тесничко там то е много миниатюрно ,и с това събуждане нощем ,просто нямам батерии да вдигам по 1000 пъти 11кг през дървени решетки. Но сега баща му ,като си дойде ще се наложи поне 334 пъти да се вдигаме Grinning

# 53
# 54
  • Мнения: 514
Оххх, това с киселото мляко много гадно  Sad Вержи, какъв е обрива от хранителното натравяне....ситни, едри пъпчици?
Гледах киселите млека в България, ужас, уж детски ама те бъкани с 1000 глупости  Shocked Тук има бебешки кисели млекца, но са 8+. По принцип нашите лекари препоръчват захранване с кисело мляко от 9-и месец.
А пюретата на Ганчев....отврат  Rolling Eyes То краве масло, то захар, то сол....доматено сок, нишесте  Rolling Eyes Само някои пюрета на Хип и Нестле си харесах.
Тук с домат, риба, яйце се захранва след 10-и месец. Аз с последните 3 ще захраня след годинката защото в нашето семейство има алергии, майка вече 3 пъти прави алергични шокове.

# 55
  • Мнения: 3 376
мимина имаш по един глас от мен и мъЖо Hug Успех,дано да спечелите.ако мога ще посъбера още ЕГН-та от родата,та да подмогнем с каквото можем Wink
Клеми и за вас гласувахме с по 5 звезди Peace

Вержи дано се оправи детенце по-бързо,важното е че се е разминало набързо.Аз затова толкова много се страхувам да не му пъхнат бабите нещо в ръцете или устата,че те си мислят,че бил вече много голям и можел да яде всичко както нас ooooh!

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Вержи много гадно това с Лорка, дано да се оправи бързо малката хубавелка
Мимина и един глас от нас
Клеми и за вас 10 звезди  Laughing


Аз искам само да ви покажа моято снимка от конкурса на Германос, просто много и се кефя и я сложих ей така на олимпийския принцип....

Внуците на баба

# 57
  • Мнения: 1 212
Ударих, ударих - зслужават си снимките  Peace
И за Петьофито гласувах  Grinning
После като имам повече време за комп ще пусна и мейлче до Мама за Ноела  Simple Smile
Vergy, уф много неприятно мила  Sad Съчуставам ти, дано не се случва повече   Peace
За срещата съм за 14 - 15  Peace Предлагам да приемем и алтернатива някой от МОЛ овете при лошо време , да не пропадне организацията  Hug
Приятен уикенд на всички  Grinning

# 58
  • Мнения: 399
 smile3525 За всички за вас! Благодаря ви сърдечно!
Klemy , гласувах! Чудесни снимки!
 Nikki_Ivanova ,и за внуците на баба чукнах 5 звездички!
Virginity ,дано Лорка се оправи бързо-бързо!  Praynig

Аватара ми е снимката,с която участваме в конкурса!  bowuu Да си знаете за какво гласувате...  Laughing

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 13:21 от мимина

# 59
  • Мнения: 423
Относно есенните дрешки и аз съм от подготвените!
Накупила съм бодита от по плътните,по дебелички панталонки, чорапки, блузки и т.н. Остана ми само да изнямеря яке. Имаме си космонафт, но както с едно излизане на въм се връщаме оплескани до уши, и ще се наложи да се пере незнам колко чифта ще трябва да имаме.
Да ви се похваля снощи иставих мъжо с малкия да се оправят а аз си излязох с приятелки както доброто старо време. Нахойках си се хубавичко. Другата седмица пак мисля да направя така. Няма само той да излиза без мене я и аз мога!
Инак с малкия си я караме все същата, ходим пълзим падаме удряме се в ръбове.
Новото е че почти го минах на обща храна, понеже неговото столче е наредено до масата и всеки път като седнем да се храним и той е нареден съответно и той се храни с каквото има на масата. Иска си от всичко детето и нищо не отказва !
Вержи- много гадно- дано се оправи бързичко Лорка!
За спането на Влади при нас, категорично го отучих. много време с много рев и с много настояване от страна на двамата с мъжо. Сега сложа ли го там знае че ще спи.
това е засега от студена и дъждовна Силистра.
  bouquet на всички!

Общи условия

Активация на акаунт