Шут отляво,после пък юмруче - баба съзерцава с любов НOEМВРИйското си внуче

  • 11 640
  • 277
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 24
m_jov, не ме е болял така корема, нито ми се е втърдявал за дълго време - че магнезий и аз пия - да пия. Я се обади на твоя доки, по-добре. 
m_face и аз смятам, че определящото за раждането е на първо място лекарят и после болницата.
Била съм в Майчин дом например и мога да кажа, че и там те поглежда само и единствено лекарят, когото си уговорил или който те е приел. Целият този войнски огромен екип, въобще не работи заедно. Свързано е с този е мой, а онзи е твой пациент. Аз парите си ги получавам от моя, а не от твоя. То при нас тук не е като при Д-Р ХАУС.  НЕ ПРАВЯТ КОНСИЛИУМ И НЕ РАБОТЯТ ЗАЕДНО! #2gunfire ЗА СЪЖАЛЕНИЕ.
Според мен най-положителното нещо при тези стари авторитетни болницие, че практиката е огромна откъм случаи, които са паталогични например. Но винаги може да се изпрати мама или бебо за помощ в такава, ако не дай си боже се наложи. А при положение, че такова нещо няма да стане, какво да се мисли............. newsm78

# 271
  • Мнения: 112
Леле ама днес какви нерви са ме обвзели  Shocked
имам нужда от сън и мързелуване...
дано стачката приключчи и да остана поне един ден и нищо до не правя вкъщи...

Като, че се отказахме от Сливен. Понеже е второ раждане и е голям риска да
ходим до Сливен, а аз искам пак нормално раждане...
ама пък мисля мисля...в крайна сметка важното е детенце и аз да сме добре...
парите няма да ги мисля...поне не сега...
както дойде! Ще се надявам без уговорка поне една от двете при които ходя
да се падне на смяна...
Миме...като се замислиш...една нощ и утре си вкъщи!
С теб сме! ти си мама герой!
m_jov ходи на лекар според мен!!!
Айде скачам в новата тема...  bouquet

# 272
  • Мнения: 560
Катеринке, много е готино албумчето. И аз искам такова, ще дадеш ли инфо откъде е и на каква цена, може да си го поръчам за подарък, нали все питата какво...... Laughing
25 лева-от един магазин за бебешки неща в блока срещу 20-та поликлиника на Дойран.Виждала съм подобни в някои по-големи РЕП-ове и книжарници,че и в някои бензиностанции на ШЕЛ.Обаче тия,които преди съм виждала,са с опция снимките да се лепят и става малко гадно като лепнеш върху гланцирания лист-от другата страна се набръчква и става грозно.Този,дето съм го купила,е с дебели страници и снимките се пъхат в дупчици.

# 273
  • Мнения: 157
Момичета тръгвам за болницата със страхотни контракции съм стискайте палци.

# 274
  • София
  • Мнения: 10
dan4e стискам палци  fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Успех  Hug и чакаме добри новини

# 275
  • Мнения: 3 205
Данче айде късмет!

# 276
  • София
  • Мнения: 3 679
Ау Данче, стискам палци, дано мине бързо и леко  bouquet  bouquet  bouquet

# 277
  • Мнения: 810
Данче  Peace Peace Peace ! Бързо и леко раждане!!!

Общи условия

Активация на акаунт