Къде в Пловдив???

  • 34 090
  • 232
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 216
Аз няколко пьти сьм го писала из форума,но и тук ще кажа.

Зимни ботички и ботушку на Колев и Колев стари модели на цени от 20-25 лв има в едно магазинче в Кичука. Половината махала се обзаведохме от там. Ако някой се интересува ще дам подробно обяснение за адреса на магазинчето.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 884
За фрьора- ьз хода в салон лейди, намира се до ОББ на Джумаята. Точно отстрани по едни стъпала и там е салона. Гергана Дрехарова се казва фризьорката.
И едни въпрос по темата: знае ли някой за кичури-палитра колко ще ми струват?

# 77
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Аз няколко пьти сьм го писала из форума,но и тук ще кажа.

Зимни ботички и ботушку на Колев и Колев стари модели на цени от 20-25 лв има в едно магазинче в Кичука. Половината махала се обзаведохме от там. Ако някой се интересува ще дам подробно обяснение за адреса на магазинчето.

Дай подробно обяснение моля те, те направо без пари Simple Smile .Дали въобще ще е останало нещо Simple Smile

# 78
  • Мнения: 3 216
Чакай да видим добре ли ще се справя с обяснението. От Кукленско влизаш по Скопие,завиваш наляво кьм Нептуна,преди него завиваш надясно и караш по големия булевард-май Пере Тошев беше. НА втория или май третия Embarassed светофар от лявата страна има малко магзинче Мечо Пух,до него има хранителен магазин сьс зелена светеща реклама .Дано си ме разбрала.

# 79
  • Мнения: 959
Чакай да дообесня Кремена-на бул.Въстанически е малко след първо районно ако се идва от коматевския възел.

# 80
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Другата седмица ще ходя да видя за този магазин. Мерси за обяснението , ама гледам картата и не мога да се ориентирам нещо, а съм живяла в тоя квартал уж newsm78.
По обяснението на Кремена отивам на едно място, а по на 666 на друго Mr. Green
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=662661075d6bd9867f92488d867f18 … p;ix=27&iy=17

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 11:03 от MimSss

# 81
# 82
  • Мнения: 1 685
 PeaceДа се включа в дообяснението-там след кръстовището дето има доста магазинчета ли е или по-нататък по Вапцаров? newsm78

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
PeaceДа се включа в дообяснението-там след кръстовището дето има доста магазинчета ли е или по-нататък по Вапцаров? newsm78
Магазинчето е точно там където Люба е показала на картата. Пада се леко навътре от булеварда, между блоковете в едно като барака се помещават този магазин и магазин за хранителни стоки.
И ние купихме от там. Обувките се продават целогодишно, не е нещо кампанийно. Има огромно разнообразие на всякакви обувки.
Имам въпрос - от къде мога да купя хубав комплект шапки и шалчета за госпожици от тези шаренките с пискюлчета, машинно плетени. Видях ги във Вис Виталис но нямаше разнообразие за различни възрасти.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 706
PeaceДа се включа в дообяснението-там след кръстовището дето има доста магазинчета ли е или по-нататък по Вапцаров? newsm78
Магазинчето е точно там където Люба е показала на картата. Пада се леко навътре от булеварда, между блоковете в едно като барака се помещават този магазин и магазин за хранителни стоки.
И ние купихме от там. Обувките се продават целогодишно, не е нещо кампанийно. Има огромно разнообразие на всякакви обувки.
Имам въпрос - от къде мога да купя хубав комплект шапки и шалчета за госпожици от тези шаренките с пискюлчета, машинно плетени. Видях ги във Вис Виталис но нямаше разнообразие за различни възрасти.

Доста модели шапки има в Барт. Но за съжаление не се сещам точно кой модел търсиш. Ако не ти е далече може да минеш да ги разгледаш.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 270
PeaceДа се включа в дообяснението-там след кръстовището дето има доста магазинчета ли е или по-нататък по Вапцаров? newsm78
nai lesno za obqsnenie e kato se tragne ot diskoteka mars (bul n.vapcarov) v posoka neptun-sled krastovishteto parvata prese4ka v dqsno.kato se zavie magazin4eto se vijda vednaga

# 86
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Блягодаря за обяснението момичета, сега се сетих , че в един от тези блокове даже имаме едни приятели:)

# 87
  • Мнения: 987
[Имам въпрос - от къде мога да купя хубав комплект шапки и шалчета за госпожици от тези шаренките с пискюлчета, машинно плетени.

има голямо разнообразие от такива в "Хиполенд". преди два дена ги гледах.

# 88
  • Мнения: 987
Сега съм в процес на издирване на гумирани панталонки Simple Smile

има в ТСМ-а на Митницата. от там сьм купувала за мойте - имаше ги в комплект с яке и по отделно.

# 89
  • Мнения: 624
Момичета,аз да попитам,знаете ли къде мога да намеря коралова гъба на Чико,става въпрос за тази-
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … c6127ddd23d428675
Никъде не мога да намеря,а искам да купя на детето.Ако в крайна сметка не успея да открия ще поръчам от Кикиморско царство.
Благодаря,предварително  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт