А за мажете и пръ...то.

  • 16 571
  • 200
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 199
Та защо тез мъже постояно трябва да пър... и вопще не им е неодомно.Мойчкият преди без да иска после нарочно сега детето било ,така ми се причува,плочката скърцала и др.Като му кажа ,че и аз ще правя така .Добре(но аз естественно няма да го направя )или жените неможело да пряват така.С моя приятелка си говори ме и нейния мъж така правиа.Та ние жените (ВСИЧКИ)сме по саобразителни от тях.Вие дами какво ще кажете.

# 1
  • Мнения: 4 155
Казва, че иначе го боли корема (или червата беше - не помня). Поне направи компромис и излиза от стаята когато му дойде музата.

# 2
  • Мнения: 13 512
незнам какво да ти кажа, голям проблем е това с мажа ти.. Да ти кажа аз как оту4их мой4кия...запо4нах да правя като него, 4е и пове4е...без въупще да ми пука,  нали съм по саобразителна от него. И за сега е добре, не е п**дял ве4е по ве4е от 2 месеца! Успех ти желая и стискам палци. Ако искаш савет как то4но да го направиш, ми пиши

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
не знам какво да ти кажа, голям проблем е това. Да ти кажа аз как оту4их мой4кия...запо4нах да правя като него, 4е и пове4е...без въупще да ми пука,  нали съм по саобразителна от него. И за сега е добре, не е п**дял ве4е по ве4е от 2 месеца! Успех ти желая и стискам палци. Ако искаш савет как то4но да го направиш, ми пиши

 Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 1 186
Такива са си те мъжете Laughing....то това си е човешко Rolling Eyes....винаги ми е ставало смешно някой като каже че той не пръцкал...де да можехме и ние така.....

# 5
  • Мнения: 2 652
Глей сега - надумкваш се със зеле, грах, боб, царевица или квото там друго намериш, поливаш с гъзирано обилно (Спрайт за предпочитане) и се докарваш до там, че за гръмовните ти представления да ти завиди не само всеки уважаващ себе си тинейджър, ми и природата-майчица дори. Ай да им се не види и пр...льовците!

# 6
  • Мнения: 2 161
Ако мъжът ти започне да гълта Мезимфорте,дали няма да запее:вече ми е леко,чувствам се добре?И вълкът сит и агнето цяло.

# 7
  • Мнения: 2 498
Каква пръдлива тема  Laughing

От 7 год. сме заедно и пред мен не е изпущал гълъбчето...

# 8
  • Мнения: 3 611
Каква пръдлива тема  Laughing

От 7 год. сме заедно и пред мен не е изпущал гълъбчето...

Чака те да се обьрнеш ли?  newsm78

# 9
  • Мнения: 3 611
Глей сега - надумкваш се със зеле, грах, боб, царевица или квото там друго намериш, поливаш с гъзирано обилно (Спрайт за предпочитане) и се докарваш до там, че за гръмовните ти представления да ти завиди не само всеки уважаващ себе си тинейджър, ми и природата-майчица дори. Ай да им се не види и пр...льовците!

Ох, каква хубава дума и как страхотно пасва на темата  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 376
 Joy Joy Joy

Мдаа...мъжа и не може да се сдържа,тя пък зле с граматиката...Ентересно семейство

# 11
  • Мнения: 3 611
Joy Joy Joy

Мдаа...мъжа и не може да се сдържа,тя пък зле с граматиката...Ентересно семейство

"Краставите магарета отдалече се надушват"
ньл тьй беше?  Wink

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
човещинка .... малко просташки си пада, ама олеква ...

# 13
  • Торонто
  • Мнения: 837
Joy Joy Joy

Мдаа...мъжа и не може да се сдържа,тя пък зле с граматиката...Ентересно семейство

 Защо трябва все някой да се подиграва на друг за граматиката му, какво общо има това с темата?
Кажи ти перфектна ли си в граматиката? НЕ си - прегледах специално постингите ти, така че ако не можеш да дадеш съвет защо просто не замълчиш вместо да критикуваш?

# 14
  • Мнения: 13 512
Защо трябва все някой да се подиграва на друг за граматиката му, ако не можеш да дадеш съвет защо просто не замълчиш вместо да критикуваш?
Какъв съвет да се даде? Как да спре мъжът и да пърди или как тя да го надпърдява или как да нау4и мъжа си да не пърди пред нея?
Егати темата!

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Моят не го прави.Когато му се пърди отива на терасата или в банята.Казва,че го е срам.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 22 905
Защо трябва все някой да се подиграва на друг за граматиката му, ако не можеш да дадеш съвет защо просто не замълчиш вместо да критикуваш?
Какъв съвет да се даде? Как да спре мъжът и да пърди или как тя да го надпърдява или как да нау4и мъжа си да не пърди пред нея?
Егати темата!
Joy

# 17
  • Мнения: 3 376
Софи,радвам се че си си направила този труд.Може и да не ми е префектна граматиката,но поне се опитвам да пиша четливо и разбираемо.

И да,такива нелепи писаници много ме дразнят,не мога да се сдържа.То е въпрос на елементарна култура да си погледнеш постинга преди да го публикуваш.

# 18
  • Мнения: 13 512
То е въпрос на елементарна култура да си погледнеш постинга преди да го публикуваш.
При някои от гледане файда няма. За целта има "Проверка правопис". Откакто я има тази опция, правописът на много хора се подобри.

# 19
  • Мнения: 2 652
Глей сега - надумкваш се със зеле, грах, боб, царевица или квото там друго намериш, поливаш с гъзирано обилно (Спрайт за предпочитане) и се докарваш до там, че за гръмовните ти представления да ти завиди не само всеки уважаващ себе си тинейджър, ми и природата-майчица дори. Ай да им се не види и пр...льовците!

Ох, каква хубава дума и как страхотно пасва на темата  Laughing
нали? умишлено съм го пльоснала, да не ме копнеш в онази тема  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 611


Ох, каква хубава дума и как страхотно пасва на темата  Laughing
нали? умишлено съм го пльоснала, да не ме копнеш в онази тема  Mr. Green

Малко оставаше  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
То е въпрос на елементарна култура да си погледнеш постинга преди да го публикуваш.
При някои от гледане файда няма. За целта има "Проверка правопис". Откакто я има тази опция, правописът на много хора се подобри.

Не съм ползвала опцията, но когато намигнах на една съфорумка за думата фАстъци, тя рече, че "специално" била ползвала проверката и всичко било О.К.

Така че - аз съм разколебана относно абсолютната ефективност на тази опция.

# 22
  • Мнения: 249
И моя хич не му мислите и повечето му приятели са такива. С майка му съм говорила, а тя е на мнение че тези лоши неща трябва да се изпускат. Отрицателна енергия ли какво е , но понякога е гадно ooooh! ooooh! ooooh!

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Тази тема ме хвърля в дълбок размисъл...

# 24
  • Мнения: 2 498
Каква пръдлива тема  Laughing

От 7 год. сме заедно и пред мен не е изпущал гълъбчето...

Чака те да се обьрнеш ли?  newsm78

Защо се заяждаш?!?!?!
Нямаше да отговарям на въпроса ти, но ще ти кажа....не, не ме чака да се обърна....много добре знаем, че това не е приятно за околните и съответно си има помещения в жилището, където може да го направиш......и не виждам защо трябва да демонстрираш пръдня пред другия?!?!?!

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Ние сме заедно от 13 години. И при нас за тази работа се използва тоалетната  Naughty

# 26
  • Мнения: 22 905
и не виждам защо трябва да демонстрираш пръдня пред другия?!?!?!
О,не,не..ще ме уморите от смях... hahaha

# 27
  • Мнения: 7 111
Тази тема ме хвърля в дълбок размисъл...
Вопще изопшто не си права. Извор на мъдрозт е.  Rolling Eyes

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Тази тема ме хвърля в дълбок размисъл...
Вопще изопшто не си права. Извор на мъдрозт е.  Rolling Eyes

Ми нъл и ас туй казвам, я. Сега циал ден ште умувам зашто мажа ми не пърди пред мен  Thinking

# 29
  • Мнения: 7 111
Ми нъл и ас туй казвам, я. Сега циал ден ште умувам зашто мажа ми не пърди пред мен  Thinking
И мен това ме терзае. Сигурно си има друга, пред която да си излива душата.  Rolling Eyes

# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Ми нъл и ас туй казвам, я. Сега циал ден ште умувам зашто мажа ми не пърди пред мен  Thinking
И мен това ме терзае. Сигурно си има друга, пред която да си излива душата.  Rolling Eyes

 Joy

# 31
# 32
На авторката на темата да дам малко НАУЧНА информация по темата. "Един мъж изпуска средно 1,5-2,5 литра газове на ден, докато жените 1-1,5л." Така че, това е от една отразликите между мъжете и жените. Просто приемаш това като разлика с мъжа. Друг е въпроса, че е въпрос на възпитание къде и как ще облекчаваш естествените нужди и дали ще парадираш с тях.

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Абе, мръсници, убихте цялото желание на авторката да пише във форума  #Cussing out Не ви ли е срам?!

# 34
  • Мнения: 2 498
Цитат
Един мъж изпуска средно 1,5-2,5 литра газове на ден, докато жените 1-1,5л
Ей тва не го знаех newsm78

# 35
  • Мнения: 985
аууу каква поучителна тема имало тука... Laughing

# 36
# 37
  • Мнения: 2 978
Чак ми замириса Sick

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще кажа, че темата ти е фундаментална, но вместо да се тревожиш толкова за естествените нужди на съпруга си и начина, по който ги проявява, обърни внимание на граматиката си.

# 39
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
 Joy Joy Joy Joy Joy
Рони, Тарталета, ще ме уморите от смях  Laughing

По темата - за всичките години заедно на моичкият много рядко му се случва да се изпусне, а ако се случи много се притеснява  Wink Въпрос на елементарна култура - има си тоалетна за таз работа  Peace

# 40
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
ЗАПИС Joy Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 6 167
незнам какво да ти кажа, голям проблем е това с мажа ти.. Да ти кажа аз как оту4их мой4кия...запо4нах да правя като него, 4е и пове4е...без въупще да ми пука,  нали съм по саобразителна от него. И за сега е добре, не е п**дял ве4е по ве4е от 2 месеца! Успех ти желая и стискам палци. Ако искаш савет как то4но да го направиш, ми пиши

и мойо така.

а темата направо отива на номинации. п.. р... ъ.. ц  Laughing

# 42
  • Мнения: 4 176
Добър човек държи ли лоши работи в себе си?

Аз пък мисля, че е доста превзето да се възмущаваме чаааак толкова. Не одобрявам пърденето в кино, колеги или някой в супера да ти подпръдне- не е естетично.
Обаче да се стягам и да се "възмущавам", че човека с който живея 5, 10 и дай боже 50 години  е тъпо. , Не мога да си представя, че ще се наложи да се стиска, да излиза или не знам какво защото аз виждате ли съм "безгрешна". Ми моя целулит, стрии и увиснали цици да не са му приятни я? Но ме търпи човека и даже   повтаря, че ме обича. Той да не би е сляп и да не вижда, че има и красиви жени? ИЛи той е длъжен да ме обича такава, а няма право да е "грешен"
И това са толкова дфребни неща. Ужас просто...за какво си затормозявате мозъчетата- не е истина просто.
Би ме тревожило, ако го прави навсякъде и пред всеки.
Има много по-важни недостатъци в една връзка от подпръцването.
Хайде моля ви се.....

Изобщо ме изумява това, че не уважават мъжете си някои жени. Това да споделяш лични/интимни неща, които злепоставят половинката ти  е направо отвратително.
Ще ви е приятно ли да прочетете тема писната от мъжете ви " На жена ми ......мирише", " жена ми беше красива, а сега е годзила" и тн. " лайното и мирише- да не е изяла ..." 
Иначе тия пръцльовци като опъват и носят кинти е добре нали? Ихааааааа, а ако стане пръдльо милионер, ще е най-добре нали?
Отвратително!

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 13:30 от Mamica

# 43
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Добър човек държи ли лоши работи в себе си?

Аз пък мисля, че е доста превзето да се възмущаваме чаааак толкова. Не одобрявам пърденето в кино, колеги или някой в супера да ти подпръдне- не е естетично.
Обаче да се стягам и да се "възмущавам", че човека с който живея 5, 10 и дай боже 50 години  е тъпо. , Не мога да си представя, че ще се наложи да се стиска, да излиза или не знам какво защото аз виждате ли съм "безгрешна". Ми моя целулит, стрии и увиснали цици да не са му приятни я? Но ме търпи човека и даже   повтаря, че ме обича. Той да не би е сляп и да не вижда, че има и красиви жени? ИЛи той е длъжен да ме обича такава, а няма право да е "грешен"
И това са толкова дфребни неща. Ужас просто...за какво си затормозявате мозъчетата- не е истина просто.
Би ме тревожило, ако го прави навсякъде и пред всеки.
Има много по-важни недостатъци в една връзка от подпръцването.
Хайде моля ви се.....

Изобщо ме изумява това, че не уважават мъжете си някои жени. Това да споделяш лични/интимни неща, които злепоставят половинката ти  е направо отвратително.
Ще ви е приятно ли да прочетете тема писната от мъжете ви " На жена ми ......мирише", " жена ми беше красива, а сега е годзила" и тн. " лайното и мирише- да не е изяла ..." 
Иначе тия пръцльовци като опъват и носят кинти е добре нали? Ихааааааа, а ако стане пръдльо милионер, ще е най-добре нали?
Отвратително!

  202uu И аз съм на същото мнение и макар половинката ми да е от попръцкващите пак си го обичам Heart Eyes Няма да си разваляме отношенията заради някаква пръдня я Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 176

  202uu  Няма да си разваляме отношенията заради някаква пръдня я Mr. Green
Не е въпроса за разваляне на взаимоотношения, а до това дали му се пази имиджа и репутацията или обратното. Утре аз да мога срещна тоя човечец и да му кажа " ооо здравй пръцльо" . Дали, ще се хареса на съпругата му?

# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мойчкият най-вероятно е чел тази тема преди четир годин, га се сбрахме. Нивгъш не е п.....л. Не знам изопшто-дъл има черва тоз чиляк?

Виж,по-предишничкият беше ужаст.   ooooh! То ни бе пръдня, то ни бе вуня.  Sick Реших проблема, като го заших изотзадзе.

# 46
  • Мнения: X
Мамица, абсолютно съм съгласна с теб.

# 47
  • Мнения: 139
От 7 год. сме заедно и пред мен не е изпущал гълъбчето...
И ние така Peace За 7 години не се е случвало нито веднъж, а вие говорите за навик newsm78, ужасно е сигурно?!
Ами, превъзпитавайте! Някои майки не са си свършили работата!

# 48
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Много готина тема  Mr. Green
на твой4кият можеш да спреш да му готвиш боб, зеле, грах и такива п....ливи неща.
После пиши дали действа, може това да послужи и на другите мами с този проблем  Crazy

# 49
  • гр.София
  • Мнения: 199
Винаги има някой да те критикува ама много важно.А мъжа си го обичам и да си попръдва.Темата просто я пуснах защтото всички мъже са еднакви специално за това.Жената няма да си стои ида си гърми ,много ще е секси.

# 50
  • Мнения: 13 512
Винаги има някой да те критикува ама много важно.А мъжа си го обичам и да си попръдва.Темата просто я пуснах защтото всички мъже са еднакви специално за това.Жената няма да си стои ида си гърми ,много ще е секси.
А, мойа си ма харесва гърмяща...особено като се надпръдваме...много е гоцко...е,за сега той е по добър ама и аз  не му се давам. А и вси4ки маже,които познаввам са то4но такива, каквито ти казваш ама жените им се правят на кокони...знайш как е.

# 51
  • Мнения: 386
а всъщност те са най-обикновено семейство - той попърдява, а тя едвам е взела диплома за средно заради проблеми с "българичката". иначе са си чудесни другари и нейната руска салата няма равна!

но не е ли чудесно, че той като пърди не си слага клечка кибрит да пламва по-силно, че и такива умения, натрупани в редиците на българската народна армия имат някои екземпляри!

# 52
  • Мнения: 7 111
Винаги има някой да те критикува ама много важно.А мъжа си го обичам и да си попръдва.Темата просто я пуснах защтото всички мъже са еднакви специално за това.Жената няма да си стои ида си гърми ,много ще е секси.
Много си права. Правим страшни икономии от ток и парно. Практичен българин съм си взела.  Hug

# 53
  • Мнения: 2 563
Пърденето не е "по желание". Тялото има нужда се освободи от прозиведени газове и го прави. Извинявай, ако и вкъщи трябва да си стиска пръцкането, къде може да се почувства удобно мъжът ти?!

Пърдим си на воля у дома, казваме "Извинете" и забравяме. Аман от кокони!

# 54
  • Мнения: 985

А, мойа си ма харесва гърмяща...особено като се надпръдваме...много е гоцко...е,за сега той е по добър ама и аз  не му се давам. ..................
hahaha Joy Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 13 512
а всъщност те са най-обикновено семейство - той попърдява, а тя едвам е взела диплома за средно заради проблеми с "българичката". иначе са си чудесни другари и нейната руска салата няма равна!
4есно казано не о4аквах толкова злоба и завист да срештна в този форум мислех си 4е и други ште споделят за проблейма но вие знаете само да се зайаждате и да плюете,ама и на мене не ми пука ваопще!

# 56
  • Мнения: 985
ауууу ша ма уморите бе хора Joy

# 57
  • Мнения: 386
а най-ужасното е, че всички пърдят, но някои имат късмета да нямат гласни струни на ануса  Joy

# 58
  • Мнения: 985
а най-ужасното е, че всички пърдят, но някои имат късмета да нямат гласни струни на ануса  Joy
и ги пускат по терлички,ама тогава много миришело... Mr. Green

# 59
  • Мнения: 3 376
Ни сам сагласна,чи мъжа трябвалу да п...цка,че било нормално.
Мноооогу е гадно ,също като оригванитоооооооооооооо  Mr. Green

И наистина замириса,аз напускам темата Crazy

# 60
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Всеки си поема рисковете. Жената като сготви зеле с боб а след 2 дена леща, да не очаква да пускам гълъбчета, или да търчадо банята през 10 мин ....

# 61
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Просташко, ама олеква  Whistling Не ми казвай, че никога не си изпускала газове  ooooh! Хубав човек лоши работи у него не държи .... и т.н.

# 62
  • Мнения: 9 990
Ся, човещинка, ама можеш да излезнеш или има начин д а го направиш тихо.Е, по миризмата пак ще усетят, ама как да е.После-това е мъжа ти, вкъщи, у дома, където се предполага, че може да се отпусне.Бившият ми шеф си пърдеше в офиса и то не по веднъж два пъти, а целодневно.Моят мъж, и аз като нормални хора си го правим, но пак не на всеослушание.Какво сега, аз да си хапвам вафла Мура пред телевизора и той да ми се реже през това време ли?

# 63
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
забавна е тази тема Joy

# 64
  • София
  • Мнения: 7 097
или да търчадо банята през 10 мин ....

Един наш приятел точно така прави - като му се допръцка, бегом към банята. Никога не се изпуска пред жена си.

# 65
  • Мнения: 148
Моят за това е тихичък, но като се оригне ле-ле-ле.......................

# 66
интересна тема, като представител на засегнатите мога да заявя, че проблемът опира до култура и най-вече с какво се храни въпросния индивид, т.е. храната и възпитанието определят дали, как и къде един мъж пръ...ка /важи и за Вас, дами/.

# 67
  • Мнения: 2 498
Цитат
проблемът опира до култура
Да си дойдем на думата Peace

# 68
  • гр.София
  • Мнения: 199
Е дами днес специално сготвих стар фасул ще има гръмотевици.А и да кажа ,че ми е ясно като се на плюскаш трябва и да излезе от някъде.
Да знаех че темата за таз пръдня ще толкова интересна и разисквана щях да я пусна по рано.

# 69
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Еми остави го тогава на воля да си п.....ка hahahaДо култура е,но ако има голям зор какво да право човека Mr. Green

# 70
  • Торонто
  • Мнения: 837
Защо трябва все някой да се подиграва на друг за граматиката му, ако не можеш да дадеш съвет защо просто не замълчиш вместо да критикуваш?
Какъв съвет да се даде? Как да спре мъжът и да пърди или как тя да го надпърдява или как да нау4и мъжа си да не пърди пред нея?
Егати темата!

Ами наистина ега ти темата ама защо пък трябва да звучи подигравателно към авторката. Иронията винаги е неприятна за всеки.
Толкова ли пък граматиката на някого е наи-важното нещо, особено с тези странни конвертори от латиница към кирилица - аз личо доста се мъча в момента докато улуча правилния символ.

# 71
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Мойчкият най-вероятно е чел тази тема преди четир годин, га се сбрахме. Нивгъш не е п.....л. Не знам изопшто-дъл има черва тоз чиляк?

Виж,по-предишничкият беше ужаст.   ooooh! То ни бе пръдня, то ни бе вуня.  Sick Реших проблема, като го заших изотзадзе.
Ама спря ли и да го раниш...?  newsm78 чи то не саму лошав ваздух излиза изодзаде...  newsm78

# 72
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Е дами днес специално сготвих стар фасул ще има гръмотевици.А и да кажа ,че ми е ясно като се на плюскаш трябва и да излезе от някъде.
Да знаех че темата за таз пръдня ще толкова интересна и разисквана щях да я пусна по рано.
Ти сама си си виновна. Що се оплакваш  Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 46 518
... Аз пък мисля, че е доста превзето да се възмущаваме чаааак толкова. Не одобрявам пърденето в кино, колеги или някой в супера да ти подпръдне- не е естетично.
Обаче да се стягам и да се "възмущавам", че човека с който живея 5, 10 и дай боже 50 години  е тъпо ...

Мамица вече е написала моето мнение  Peace

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ама спря ли и да го раниш...?  newsm78 чи то не саму лошав ваздух излиза изодзаде...  newsm78

Мадам, моля не приемайте твърде буквално така написания от мен бъзик. Повтарям, бъзик-с цялото значение на тази дума.


Аз искам да попитам друго. Хубаво ходят мъжете ви в банята, но какви са тези ваши бани? В нашия блок баните са такива, че не само се разпространяват всякакви миризми по тях, ами и звукът се чува по-силно. В този ред на мисли, ако някой влезе в банята за подобно деяние, ще замирише не само у нас, но и в комшиите. И не само ще замирише, но и ще се чуе звук гръмовен, който ще отеква по етажите. Същото важи и за тоалетните. Казано по-просто-получава се обратен ефект. Уж се скриваш и тайничко, таковата.... а то-всички научават.
А?

# 75
  • Мнения: 3 323
Ми нъл и ас туй казвам, я. Сега циал ден ште умувам зашто мажа ми не пърди пред мен  Thinking

Има си друга, да знаеш! Пусни тема...

Бившият ми шеф си пърдеше в офиса и то не по веднъж два пъти, а целодневно.

Т.е. на пълен работен ден... Ми нема полвинчати работи да прави, я!

# 76
  • Мнения: 3 092
Цитат на: Тарталета

Ми нъл и ас туй казвам, я. Сега циал ден ште умувам зашто мажа ми не пърди пред мен  Thinking
[/quote
е не ти ли е обидно ..а признай си !  Wink

# 77
  • Мнения: 3 914
От година и половина съм в този форум и за първи път се забавлявам така , чак попръцквам вече от смях Joy Joy Joy
Ще почакам мъжа ми да си дойде довечера от работа и ще му я прочета цялата тема , да се посмеем и да си попръцкаме дружно Joy

# 78
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
ЧУУУУУУДНА темичка сте си барнали!Забавлявайте се!!!!

# 79
  • София
  • Мнения: 5 074
 Joy Joy JoyСупееееер веселба, амчи кво и е на темата newsm78

# 80
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Добре,де,моя почна още на първия месец и до днес не е престанал.А отделя ДОСТА газзззчета

# 81
  • София
  • Мнения: 1 324
Ода за пръднята

Пърдете, братя, без стеснение,
не се измъчвайте от зор!
Защо ви е ограничение
там, дето нужен е простор?

Защо ви трябва да се стискате,
пръднете си със пълен глас,
със тон и тембър, както искате,
тенор, сопрано или бас?!

Пърдете бавно във анданте
или в алегро в ритъм жив,
ту нежно, мазно - тип "глисанте",
ту рязко във речитатив!

Пръднята, братя, е изкуство,
прекрасен музикален дар,
кога пърдиш, пърди със чувство,
с квалификация и чар!

Пърденето е ценно качество
и имай винаги предвид,
че то е здраво доказателство,
че нямаш ти апандисит.

По принцип то е облекчение
в хранителния ни режим,
затуй без свян и притеснение
пърдете да се напърдим!

Пръднята, братя, дар божествен е,
че само здравий гъз пърди,
а щом е гръмка и тържествена
тя никак, никак не смърди.

Пръднята е физиология
и рядък кавалерски жест,
във ней няма демагогия,
а доблест, рицарство и чест.

Пръдни и ти веднъж в живота си,
госпожо, без да се срамиш!
Аз знам, че всяка нощ в леглото си
ти без стеснение пърдиш...

Пръдни и ти, приятел, здравата,
пръдни със мен във ритъм жив,
и виж, създали сме в държавата
нов самодеен колектив!

# 82
# 83
  • Мнения: 2 652
въх, жива да не бях!

# 84
  • Мнения: 10 758
ние с моя си правим съревнования Mr. GreenДругата седмица има шампионат и сега тренираме усилено.

# 85
  • Мнения: 474
Ей, направо от смях започнах да ......цкам.... отивам на терасата ...... smile3532

# 86
  • София
  • Мнения: 1 324
Как да споделим радостта от пръднята?
http://slackpack.net/?q=node/467
и видове пръдни:
http://bglog.net/Poroci/10123

# 87
  • Мнения: 474
Как да споделим радостта от пръднята?
http://slackpack.net/?q=node/467

Е тука вече направо умирам от смях  smile3544 Joy
кльомба - направо ме разби  newsm62 newsm62 newsm62

# 88
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Ама спря ли и да го раниш...?  newsm78 чи то не саму лошав ваздух излиза изодзаде...  newsm78
Мадам, моля не приемайте твърде буквално така написания от мен бъзик. Повтарям, бъзик-с цялото значение на тази дума.
Сакън - и нивгаш твърде буквално, гуспужа! Ама си рекоф... можи пък да има челен опит да спудили Саня, знайш ли, санким? newsm78
Eй ви какво правят хората - не само търчат до банята, като им се доп**ди!

И един факт (поне така казват) - Ако пърдиш в продължение на 6 години и 9 месеца, е достатъчно за да се получи енергията на атомна бомба.

# 89
  • Мнения: 11 747
боже...колко мъка има по тоя свят,боже  ooooh!

# 90
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
А бе,Кльомба,отде това вдъхновение!!?Ех......ако можех и аз, да бях написала томове досега  bouquet

# 91
  • Мнения: 10 758
А бе,Кльомба,отде това вдъхновение!!?Ех......ако можех и аз, да бях написала томове досега  bouquet
Ето една малка пръдничка Mr. Green

А вие знаете ли, че има няколко видя пръцня Joy

Е това е вече връо Joy
Ще спра до тук, но при добро желание мога да ви залея.....с няколко пръцни Joy Joy

# 92
  • София
  • Мнения: 1 324
А бе,Кльомба,отде това вдъхновение!!?Ех......ако можех и аз, да бях написала томове досега  bouquet
Според някои Одата е от Христо Смирненски.

# 93
  • Мнения: 636
Защо трябва все някой да се подиграва на друг за граматиката му, ако не можеш да дадеш съвет защо просто не замълчиш вместо да критикуваш?
Какъв съвет да се даде? Как да спре мъжът и да пърди или как тя да го надпърдява или как да нау4и мъжа си да не пърди пред нея?
Егати темата!
Именно Peace

# 94
  • Мнения: 985
Как да споделим радостта от пръднята?
http://slackpack.net/?q=node/467
и видове пръдни:
http://bglog.net/Poroci/10123

сълзи ми потекоха rotfImbo

# 95
  • Мнения: 3 323
ние с моя си правим съревнования Mr. GreenДругата седмица има шампионат и сега тренираме усилено.

Всяко семейство - да излъчи фаворит! След това, втори тур - по под-форуми. И накрая победителите на Световен форумски шампионат по надпр....., нали, де - такова...

# 96
  • Мнения: 13 512
От година и половина съм в този форум и за първи път се забавлявам така , чак попръцквам вече от смях Joy Joy Joy
Ще почакам мъжа ми да си дойде довечера от работа и ще му я прочета цялата тема , да се посмеем и да си попръцкаме дружно Joy
А,пропуснала си темата за пърдящите шунди на Дона. За христоматиите е направо! С нея станахме известни  в много форуми Joy

# 97
  • Мнения: 10 758
От година и половина съм в този форум и за първи път се забавлявам така , чак попръцквам вече от смях Joy Joy Joy
Ще почакам мъжа ми да си дойде довечера от работа и ще му я прочета цялата тема , да се посмеем и да си попръцкаме дружно Joy
А,пропуснала си темата за пърдящите шунди на Дона. За христоматиите е направо! С нея станахме известни  в много форуми Joy
...из целия свят Joy Joy

# 98
  • Мнения: 4 451
Момичета, уморихте ме от смях и не ми иде музата да я свърша тази хубава работа.
 hahaha
И аз съм изтървала темата на Дона. Crossing Arms Давай, monda, линк. Praynig

# 99
  • Мнения: 985
тая тема на Дона се убих да я търся,ама я били изтрили Crossing Arms

# 100
  • Мнения: 2 498
 Laughing Laughing Laughing
Уморихте ме от смях.....

# 101
  • Мнения: 1 186
 smile3511 rotfImboЕгати и пръдливата тема..... newsm62 Направо ми иде и аз да пусна една пръдня от смях

# 102
  • Мнения: 17 546
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo Скъсах се от смях!
Ама да ви кажа на мен пък кооолко ми е трудно с моите четирима мъже в къщи... newsm50   Най-пресния случай от преди няколко часа: аз съм в кухнята и чувам мощен залп от към хола, синовете ми избухват в кикот и единия вика на другия "Абе простак, как можа бе!" а този му отговаря "Трай бе! И дай да пръскам с нещо, че мама ще ме утрепе! И отваряй вратата!" А мама  Sneaky, демек аз, се скъса да се хили на "гадните" си дечурлига от към кухнята Joy  След 1 000 000 000 забележки по този повод ето това постигнах - пръскат! А на една приятелка баща и все казваше като бяхме деца и хич не му пукаше от нас: Чист човек мръсотии не държи в себе си! Mr. Green

# 103
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
тая тема на Дона се убих да я търся,ама я били изтрили Crossing Arms
Срамота...  newsm11 smile3512

# 104
От тази тема можем да преминем в друга - "Защо мъжете пишкат С КЕФ по храсти, градинки, пред входа и други подобни, и на последно място в тоалета", докато ние, дамите, напротив. #2gunfire

# 105
  • Мнения: 1 559
Та защо тез мъже постояно трябва да пър... и вопще не им е неодомно.Мойчкият преди без да иска после нарочно сега детето било ,така ми се причува,плочката скърцала и др.Като му кажа ,че и аз ще правя така .Добре(но аз естественно няма да го направя )или жените неможело да пряват така.С моя приятелка си говори ме и нейния мъж така правиа.Та ние жените (ВСИЧКИ)сме по саобразителни от тях.Вие дами какво ще кажете.

ние пък нямаме такива проблеми,всеки си го пуска без притеснения Mr. Green.Кво няма да ставам да се крия от него hahaha....ние къде ,къде по мръсни неща правим Laughing,та това въобще не ми прави впечатление. Wink

# 106
  • Мнения: 4 053
А,пропуснала си темата за пърдящите шунди на Дона. За христоматиите е направо! С нея станахме известни  в много форуми Joy

знам я,знам я  Party

# 107
  • Мнения: 474
От тази тема можем да преминем в друга - "Защо мъжете пишкат С КЕФ по храсти, градинки, пред входа и други подобни, и на последно място в тоалета", докато ние, дамите, напротив. #2gunfire
Ех, как им завиждам на тях - ама кажи я клекни ти в някои храсти де, докато свършиш работаааааааа, пък и боцка...... Joy
А,пропуснала си темата за пърдящите шунди на Дона. За христоматиите е направо! С нея станахме известни  в много форуми Joy

знам я,знам я  Party
Вече ме е яд, че не съм я заварила...... Crossing Arms Crossing Arms

# 108
  • Мнения: 1 680
Преди да се оженим моя ме предупреди , че щял да пърди и да мирише на чесън така, че да съм си помислела добре, а не после да правя забележки.
Сега не го прави или поне не пред децата, защото синчето един ден разправял в детската градина колко звучно пърдял баща му и това госпожата ми го каза. От тогава моя не взима сина от детската и не ходи на родителки срещи-срам го е. А те децата каквото им е в главата, това им е на устата Joy

# 109
  • Мнения: 474
Svetlaa - Гошето направо ги е разбил..... Joy

# 110
  • Мнения: 22 905
Темата за шундите е шедьовър във форумската култура... Crazy

# 111
  • Мнения: 474
Напишете нещо по спомен, че довечера няма да спя от зор.........   smile3507

# 112
  • Мнения: 2 978
От тази тема можем да преминем в друга - "Защо мъжете пишкат С КЕФ по храсти, градинки, пред входа и други подобни, и на последно място в тоалета", докато ние, дамите, напротив. #2gunfire


Буба беше пускала такава тема Laughing

# 113
Култовите теми не бива да се трият.
А да се сложат на специално място, например "Нещата, за които никой не говори". newsm12

# 114
  • Мнения: 2 498
Цитат
Преди да се оженим моя ме предупреди , че щял да пърди и да мирише на чесън така, че да съм си помислела добре, а не после да правя забележки

Още какво ли ще доживея да прочета  Crazy....това като предбрачно споразумение ли?

# 115
  • Мнения: 474
Култовите теми не бива да се трият.
А да се сложат на специално място, например "Нещата, за които никой не говори". newsm12


На твоето мнение съм  Wink ще бъде много ценен кът Laughing

# 116
  • Мнения: 3 914
От година и половина съм в този форум и за първи път се забавлявам така , чак попръцквам вече от смях Joy Joy Joy
Ще почакам мъжа ми да си дойде довечера от работа и ще му я прочета цялата тема , да се посмеем и да си попръцкаме дружно Joy
А,пропуснала си темата за пърдящите шунди на Дона. За христоматиите е направо! С нея станахме известни  в много форуми Joy
Е как да я пропусна,че аз нея я набарах през друг форум Joy
Ама тая ме довърши,втори ден ми е смешно Joy
А линковете за видовете пръдня и как да я споделим .............е това е направо за анкета Joy-кой ,как го прави Mr. Green

# 117
  • Мнения: 2 652
дайте линк за шундите

# 118
  • Мнения: 3 537
Аз съм съгласна с мнението на Монда Laughing , ние сме от тези без задръжки, но само в къщи пред външни хора-не разбира се,на никой от нас не му правят впечатление тези неща, все пак е нещо напълно нормално, нито мен ме е срам от него ,нито пък обратното Crazy

Аз темичката за шундите нещо не я намирам с търсачката....тя пък си е направо шедьовър Laughing Mr. Green

# 119
  • Мнения: 474
Ми да възкресяваме темата за шундите тогава и давайте да пръцкаме......... Whistling
Де я Дона - да идва веднага....

# 120
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
ние сме от тези без задръжки, но само в къщи пред външни хора-не разбира се,на никой от нас не му правят впечатление тези неща, все пак е нещо напълно нормално, нито мен ме е срам от него ,нито пък обратното Crazy

 Peace дори се надпръцкваме. наши познати пък нарочно си купуват лимонада да се надуригват Crazy

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 15:45 от прасунчо

# 121
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
А, мойа си ма харесва гърмяща...особено като се надпръдваме...много е гоцко...е,за сега той е по добър ама и аз  не му се давам. А и вси4ки маже,които познаввам са то4но такива, каквито ти казваш ама жените им се правят на кокони...знайш как е.

 Joy да вземем да си организираме състезание Crazy

# 122
  • Мнения: 474
Кога почваме........

# 123
Вкъщи тези работи се правят навсякъде другаде, където не е другият. От кумова срама. После задължително се коментира максимално колоритно (не вулгарно!!), защото като си придвижиш пърдялника от тоалета до кухнята, само човек в комоцио не би те разбрал къде и що си ходил... каква секретност да се дири тука. Ако някой се изпусне, то се самоиронизира или яде хумористична критика. Я вижте колко коментари по такава злободневна тема - а представете си помежду хора, които живеят заедно от години! Какво чесане на езици може да падне.

Бебата, без да щем, сме я научили и нея като пръцне, и да се киска. Щото нали все ни гледа, че й се смеем... та с времето открихме, че и на нас ни се смее, когато си позволим волности в нейно присъствие. И това го пишете към "Нещата, за които никой не говори"...

Но да се върнем на важното - че смъднята, когато е осмертителна, не е приятна никому. Човек може да не реагира крайно на някой спонтанен аудио-шедьовър (стига да не е от чиста българска мъжка простащина!!), но никому не е забавно, ако партньорът ти запоти цайсите с геройски залп или с потайна мазна пръцня... само щото тъй, така и така всичко заедно споделяте, и хубууто, и лошуто, па дайте сега - и туй! Аре холан. Аз да не ходя по (голяма) нужда всеки път, когато той се бръсне в банята - само щото сме житейски дружки.
Верно, че газоотделянето е многократно през денонощието, но ако е да ходи до хладилника или за дистанционното - ще ходи не, ми ще лети... пък за пръдня да не мож се усамоти някъде другаде? - чушки!

Аз и друго казвам, ако се случи внезапен сконфуз - питам мъж си, "Абе ти ако си беше в офиса или в такси или на гости, така ли щеше да се изпуснеш, уж случайно?" - и той ми вика: "Не, ще стискам до смърт!".
Е как така пред ВСЕКИ ДРУГ може да стиска и да го боли стомахът и други алабализми, а вкъщи ще си дойде и ще се разпаше кат някъв феодал - партньорката в живота по-малко ли значи от колегите, минувачите, купувачите, сервитьорите?!? Аре стига!

Всичко е въпрос на това как са те възпитали И (!) доколко се съобразяваш и с гледната точка на човека до тебе, ако не е "по пътя на най-малкото съпротивление" (да си пърдим свободно и да си дишаме резултата взаимно, за да не се чувстваме обременени от норми и вкъщи, демек).

# 124
  • Мнения: 750
Ако моя мъж пръдне в мое пресъствие,ще се разведа!
Отвратително е!
То разбира се е човешко...ама нека тез човещинки си ги вършим на саме!

# 125
  • Мнения: 1 243
7 страници и пръдливата тема продължава... ooooh! Ай сиктир! Joy

# 126
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ако моя мъж пръдне в мое пресъствие,ще се разведа!
Отвратително е!
То разбира се е човешко...ама нека тез човещинки си ги вършим на саме!

Ай стига превземки!
запиши го на една табела и си приготви документите .....

# 127
  • Мнения: 750
Ако моя мъж пръдне в мое пресъствие,ще се разведа!
Отвратително е!
То разбира се е човешко...ама нека тез човещинки си ги вършим на саме!

Ай стига превземки!
запиши го на една табела и си приготви документите .....

Превземки ли!?
Ако вие с мъжът ти сте възпитани да си попръцквате за добър ден,то на нас възпитанието не ни позволява подобно ''отношение''!
Може да ти е странно,че ние не си ''пърдиме'' като вас...но те т'ва е истината!
Гнусно!Грозно!Безпардонно!
Няма нужда да си пиша табела нито да си приготвям документите,защото никога няма да се случи!
И пак ще ти го напиша,казват му възпитание!
Точка!

# 128
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ЪЪЪЪЪЪЪЪ
Аз да не съм гей че имам мъж? Я по-добре се вгледай.
И възпитанието си е възпитание, а понякога се пръцка и извън тоалетната ....

# 129
  • Мнения: 750
ЪЪЪЪЪЪЪЪ
Аз да не съм гей че имам мъж? Я по-добре се вгледай.
И възпитанието си е възпитание, а понякога се пръцка и извън тоалетната ....

Де да те знам къв си бе..най малко пък твоят аватар ще гледам или ще те чета къв си!
И щом си ''мъж''...к'во се чудя на тъпите ти изказвания!
Типичен български пръдливец! hahaha
И върви да си ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ-каш обратно на село!
Ясно!?

# 130
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Браво само така, Лабрадор
Чак се притисних че и у нас се случва.

# 131
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
ЪЪЪЪЪЪЪЪ
Аз да не съм гей че имам мъж? Я по-добре се вгледай.
И възпитанието си е възпитание, а понякога се пръцка и извън тоалетната ....

Де да те знам къв си бе..най малко пък твоят аватар ще гледам или ще те чета къв си!
И щом си ''мъж''...к'во се чудя на тъпите ти изказвания!
Типичен български пръдливец! hahaha
И върви да си ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ-каш обратно на село!
Ясно!?

Софиянкята се изложи

# 132
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Simple Smile аз не си и мисля да идвам у вашту село, че да ме пъдиш ....
Успокой се , дишай дълбоко. изпий си хапчетата.
няма да ти противореча ... права си. абсолюно си права,
той доктора каза да не ти се смеем.

# 133
  • София
  • Мнения: 5 074
ЪЪЪЪЪЪЪЪ
Аз да не съм гей че имам мъж? Я по-добре се вгледай.
И възпитанието си е възпитание, а понякога се пръцка и извън тоалетната ....

Де да те знам къв си бе..най малко пък твоят аватар ще гледам или ще те чета къв си!
И щом си ''мъж''...к'во се чудя на тъпите ти изказвания!
Типичен български пръдливец! hahaha
И върви да си ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ-каш обратно на село!
Ясно!?

Софиянкята се изложи
А дали е софиянка. То и от провинцията са много възпитани.

# 134
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Хайде да не се обиждаме на софиянци/провинциалисти. Съдейки по моите скромни наблюдения и от 2-та вида има прицкащи и непризнаващи .... споко, майтап да става

# 135
  • Мнения: 138
Един мой познат като хапне малко повече БОБи Михайлов и въобще не може да си пази вратата ..голямо пърцунене прави ..Веднъж на една разходка, в продължение на 50 метра, на всяка крачка пърцунеше ..Ех тоз бопррррррррррр ...
 Joy

# 136
  • София
  • Мнения: 794
Еееееееее, не!!!!! Така не се бях смяла от години!!!

# 137
  • Мнения: 3 914
Ако моя мъж пръдне в мое пресъствие,ще се разведа!
Отвратително е!
То разбира се е човешко...ама нека тез човещинки си ги вършим на саме!
Ай стига бе,можем да си уважаваме телесните течности ама пръцнята....... невъзпитано било,че ние да не пърдим в театъра пред публика......... hahaha

# 138
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
голям майтап ще е ако мъжа и каже. "Ам ти пръцне шундата, ам съм се развел" ..... само на изтънчени френски методи ще я карат .......

# 139
  • Мнения: 1 341
ЪЪЪЪЪЪЪЪ
Аз да не съм гей че имам мъж? Я по-добре се вгледай.
И възпитанието си е възпитание, а понякога се пръцка и извън тоалетната ....

Де да те знам къв си бе..най малко пък твоят аватар ще гледам или ще те чета къв си!
И щом си ''мъж''...к'во се чудя на тъпите ти изказвания!
Типичен български пръдливец! hahaha
И върви да си ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ-каш обратно на село!
Ясно!?
И ти говориш за възпитание?!  ooooh!


Така не съм се смяла скоро.  Joy Joy Joy

# 140
  • Варна
  • Мнения: 1 790
...че ние да не пърдим в театъра пред публика......... hahaha

Като ремонтираха варненския театър едно мое бившо гадже беше мастор там. Актьорите репетирали на сцената, а нашият си работел тихичко в залата. По някое време му дошло отвътре и се опущил човекът. Всички се смръзнали  Shocked Настанала абсолютна тишина. А той Embarassed  без малко да потъне в земята. Увлякъл се в работа и забравил, че не е сам в залата.  Laughing

# 141
  • Мнения: 3 914
...че ние да не пърдим в театъра пред публика......... hahaha

Като ремонтираха варненския театър едно мое бившо гадже беше мастор там. Актьорите репетирали на сцената, а нашият си работел тихичко в залата. По някое време му дошло отвътре и се опущил човекът. Всички се смръзнали  Shocked Настанала абсолютна тишина. А той Embarassed  без малко да потъне в земята. Увлякъл се в работа и забравил, че не е сам в залата.  Laughing
Ето на,оказа се че не съм била права,и в театъра се намира някой да си пусне душичката Joy
,ми забравил човека,кво са Mr. Green

# 142
  • София
  • Мнения: 5 074
Еваала на авторката на темата - дали беше публикувана ,за да порицае съпруга си или за майтап, ще разберем само от ния. Но е факт, че 99 % от нас си правят кефа. Нека има и още такива теми, малко да си разнообразим живота от сериозни неща, които не търпят отлагане.  bouquet

# 143
  • Мнения: 249
Заболя ме корема от смях.
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 144
  • Мнения: 138
Еваала на авторката на темата - дали беше публикувана ,за да порицае съпруга си или за майтап, ще разберем само от ния. Но е факт, че 99 % от нас си правят кефа. Нека има и още такива теми, малко да си разнообразим живота от сериозни неща, които не търпят отлагане.  bouquet
Дааа , и аз съм за това да има по-весели темички!

# 145
  • Мнения: 985
Еваала на авторката на темата - дали беше публикувана ,за да порицае съпруга си или за майтап, ще разберем само от ния. Но е факт, че 99 % от нас си правят кефа. Нека има и още такива теми, малко да си разнообразим живота от сериозни неща, които не търпят отлагане.  bouquet
Дааа , и аз съм за това да има по-весели темички!
аз се чудя как така още  не са й ударили катанеца на тази Crazy

# 146
  • Мнения: 490
Защо трябва все някой да се подиграва на друг за граматиката му, ако не можеш да дадеш съвет защо просто не замълчиш вместо да критикуваш?
Какъв съвет да се даде? Как да спре мъжът и да пърди или как тя да го надпърдява или как да нау4и мъжа си да не пърди пред нея?
Егати темата!


Също като за шундите... Wink

# 147
  • София
  • Мнения: 5 074
Ами , дано не , защото малко такива теми има . Дано да се пръкнат и други, защото имаме нужда от смях, както е казал Шекспир.

# 148
  • София
  • Мнения: 5 074
Оооо. Пардон . Забравих. Света е оцелял, защото се е смял. Не го забравяйте и Вие.

# 149
  • Мнения: 474
Темата расте, растат и пръ...ните.... ми случва се бе хора, човешко е ние вкъщи изобщо.....даже по някой път го заглушавам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Само детето гледа опулено, ама като порасне ще вземем да се попрокриваме да не стане като с Гошко да каже в детската градина, че........ Joy Joy Joy Joy
А тази пуста тема за шундите - не съм я заварила, ама вече ми липсва.... То пръцване с шунда си е висш пилотажжжжжжжжжж

# 150
7 страници и пръдливата тема продължава... ooooh! Ай сиктир! Joy
Че и мъже се повключиха - ДОБРЕ ДОШЛИ, ГОСПОДА! Чувствайте се като у дома си и не се стискайте, включително за коментари!  newsm62

# 151
  • Мнения: 13 512
Ами , дано не , защото малко такива теми има . Дано да се пръкнат и други, защото имаме нужда от смях, както е казал Шекспир.
da, много малко са такива теми....то само сериозни теми в този клюкарник, главата да те заболи да разсъждаваш!
Тази смрадлива тема  няма да я бъде, предъвквана е и не е интересна.

# 152
  • Мнения: 2 652

абе, дайте тия шунди да ги видим

# 153
Тази смрадлива тема  няма да я бъде, предъвквана е и не е интересна.
Не си права, виж вече осма страница пълни и народ продължава да се стича все нов и нов... Хареса им на хората ЗАДУШЕВНАТА обстановка в крайна сметка, май. Wink

# 154
  • София
  • Мнения: 5 074
Ами , дано не , защото малко такива теми има . Дано да се пръкнат и други, защото имаме нужда от смях, както е казал Шекспир.
da, много малко са такива теми....то само сериозни теми в този клюкарник, главата да те заболи да разсъждаваш!
Тази смрадлива тема  няма да я бъде, предъвквана е и не е интересна.
И защо да не е интересна? Вече осма страница и се забавляваме . Не само, превиваме се от смях. И това не е клюкарника, тук е Дом и семейство, а в семейството стават какви ли не неща. Защо ли само проблемите трябва за разискваме. Не може  ли малко да разпуснем, както казват спортистите?

# 155
  • Мнения: 138
Ами , дано не , защото малко такива теми има . Дано да се пръкнат и други, защото имаме нужда от смях, както е казал Шекспир.
da, много малко са такива теми....то само сериозни теми в този клюкарник, главата да те заболи да разсъждаваш!
Тази смрадлива тема  няма да я бъде, предъвквана е и не е интересна.
И защо да не е интересна? Вече осма страница и се забавляваме . Не само, превиваме се от смях. И това не е клюкарника, тук е Дом и семейство, а в семейството стават какви ли не неща. Защо ли само проблемите трябва за разискваме. Не може  ли малко да разпуснем, както казват спортистите?
Aми, нека разпускаме ..само да не се изПУСКАМЕ от ЗАДНОдворието

# 156
  • Мнения: 3 914
Ами , дано не , защото малко такива теми има . Дано да се пръкнат и други, защото имаме нужда от смях, както е казал Шекспир.
da, много малко са такива теми....то само сериозни теми в този клюкарник, главата да те заболи да разсъждаваш!
Тази смрадлива тема  няма да я бъде, предъвквана е и не е интересна.
И защо да не е интересна? Вече осма страница и се забавляваме . Не само, превиваме се от смях. И това не е клюкарника, тук е Дом и семейство, а в семейството стават какви ли не неща. Защо ли само проблемите трябва за разискваме. Не може  ли малко да разпуснем, както казват спортистите?
Aми, нека разпускаме ..само да не се изПУСКАМЕ от ЗАДНОдворието
Е няма де,нали разбра невъСпитанУ йе Mr. Green

# 157
  • Мнения: 474
Ами , дано не , защото малко такива теми има . Дано да се пръкнат и други, защото имаме нужда от смях, както е казал Шекспир.
da, много малко са такива теми....то само сериозни теми в този клюкарник, главата да те заболи да разсъждаваш!
Тази смрадлива тема  няма да я бъде, предъвквана е и не е интересна.
И защо да не е интересна? Вече осма страница и се забавляваме . Не само, превиваме се от смях. И това не е клюкарника, тук е Дом и семейство, а в семейството стават какви ли не неща. Защо ли само проблемите трябва за разискваме. Не може  ли малко да разпуснем, както казват спортистите?
Aми, нека разпускаме ..само да не се изПУСКАМЕ от ЗАДНОдворието
И да се изпускаме, пак тук ще си разпускаме.......то стана една миризливааааа Хайде госпожи, госпожици и господа да го ударим в рими.....
Вкъщи пръцкаме си ние,
бебето от страх се крие!
Татко удра го от раз,
мама диша райски газ!

# 158
  • Мнения: 138
oле оле к'ва тук стана
ще избяга наща мама,
че ужасно тук смърди
чак носа ми ме боли
 ..ала може би защото
пръцкането е в леглото
хайде стига ми пррррррррдя ,
че ще ходя аз да спя ...

# 159
  • Мнения: 985
оляхте се вече. ooooh!

# 160
  • Мнения: 17 546
Не съм си представяла, че нещо толкова миризливо и гадничко има способността да предизвика даже поезия в нечия глава ooooh! Sick

# 161
  • Мнения: 3 611



И да се изпускаме, пак тук ще си разпускаме.......то стана една миризливааааа Хайде госпожи, госпожици и господа да го ударим в рими.....
Вкъщи пръцкаме си ние,
бебето от страх се крие!
Татко удра го от раз,
мама диша райски газ!


Жестоко  smile3501

За сьжаление нямам поетическа дарба, иначе с удоволствие бих се включила  Mr. Green

# 162
  • Мнения: 474
ми то като тръцнеш и се оливаш Joy

# 163
  • Мнения: 138
Не съм си представяла, че нещо толкова миризливо и гадничко има способността да предизвика даже поезия в нечия глава ooooh! Sick
То това е смехо_поезия ... Joy
Светът е оцелял ,защото се е смял Simple Smile

# 164
  • Мнения: 474



И да се изпускаме, пак тук ще си разпускаме.......то стана една миризливааааа Хайде госпожи, госпожици и господа да го ударим в рими.....
Вкъщи пръцкаме си ние,
бебето от страх се крие!
Татко удра го от раз,
мама диша райски газ!


Жестоко  smile3501

За сьжаление нямам поетическа дарба, иначе с удоволствие бих се включила  Mr. Green
Еми Алекс спинка, човека пинка и той, а аз като никога пред PC-то трябва да избие отнякъде Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 165
  • Мнения: 138



И да се изпускаме, пак тук ще си разпускаме.......то стана една миризливааааа Хайде госпожи, госпожици и господа да го ударим в рими.....
Вкъщи пръцкаме си ние,
бебето от страх се крие!
Татко удра го от раз,
мама диша райски газ!


Жестоко  smile3501

За сьжаление нямам поетическа дарба, иначе с удоволствие бих се включила  Mr. Green
Ами ,може да го пишем и в бели стихове .. Simple Smile
Ех как звучи - бели стихове със думи_миризливчета..

# 166
  • Мнения: 474
фъсссссссссссссссссссссссс  Whistling Whistling Whistling

# 167
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Страхотна пръдлива тема.
Аз моя не съм го 4увала. Joy Joy Joy

# 168
  • гр.София
  • Мнения: 199
Скоро и аз не бях се смяла така ,интересното ми  беше и другите какво мислят.Мнения различни хора различни ,но всички си пръцкаме ,кой тайно,кой пред публика,но го правим.Темата я пуснах не защтото се оплаквам от мъжлето си ,а от смешната страна.Защтото мъжете си пърдят и пред приятели ,но ние жените няма да го направиме една пред друга пиейки си кафенцето.
 

# 169
  • Мнения: 4 451
Една пръдня навъртя 9 страници. ooooh!

# 170
  • Мнения: 10 758
Една пръдня навъртя 9 страници. ooooh!
Е толкова, ти колко искаш.
А една шунда обиколи целия свят Joy

# 171
Браво на поетите! newsm10
Г*з всеки има да го ползва, както и където си реши, но фантазия да го опишеш... не винаги.

Ако няма хумор в тез работи, то нещата стават скучни и смрадливи. newsm12

# 172
Освен това ще ви кажа, че газове, фекалии и най-вече мястото, от където излизат, са изключително благодатни обекти на пространни коментари, пък и всеки има нещо да каже - майтапа настрана...

ЛАФ ДА СТАВА - като гледам темите наоколо, наистина ви липсва! smile3507

# 173
  • Мнения: 1 186
Страхотна пръдлива тема.
Аз моя не съм го 4увала. Joy Joy Joy
Сигурно ги пуска по ТЕРЛИЧКИ Joy
На моя мъж са силно изразени но понякога са тихи и спокойни за сметка на аромата Sick Joy
Те тихите фъсни май са най-миризливи newsm78

# 174
  • Мнения: 2 978
........
Светът е оцелял ,защото се е смял Simple Smile


И се е драпал там, дет не го сърби.

# 175
  • Мнения: 750
ЪЪЪЪЪЪЪЪ
Аз да не съм гей че имам мъж? Я по-добре се вгледай.
И възпитанието си е възпитание, а понякога се пръцка и извън тоалетната ....

Де да те знам къв си бе..най малко пък твоят аватар ще гледам или ще те чета къв си!
И щом си ''мъж''...к'во се чудя на тъпите ти изказвания!
Типичен български пръдливец! hahaha
И върви да си ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ-каш обратно на село!
Ясно!?

Софиянкята се изложи
Надявам се,да са ти дали пенсията вече,че да си купиш валидола и да се меткаш под юргана! Mr. Green
За баби има една друга тема....скачай там! Whistling

# 176
  • Мнения: 750
Simple Smile аз не си и мисля да идвам у вашту село, че да ме пъдиш ....
Успокой се , дишай дълбоко. изпий си хапчетата.
няма да ти противореча ... права си. абсолюно си права,
той доктора каза да не ти се смеем.
Ох...опитваме се да остроумничим май...Не ти се отдава! hahaha

# 177
  • Мнения: 750
ЪЪЪЪЪЪЪЪ
Аз да не съм гей че имам мъж? Я по-добре се вгледай.
И възпитанието си е възпитание, а понякога се пръцка и извън тоалетната ....

Де да те знам къв си бе..най малко пък твоят аватар ще гледам или ще те чета къв си!
И щом си ''мъж''...к'во се чудя на тъпите ти изказвания!
Типичен български пръдливец! hahaha
И върви да си ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ-каш обратно на село!
Ясно!?

Софиянкята се изложи
А дали е софиянка. То и от провинцията са много възпитани.
Оооо...пенсионерките се подкрепят в нужда!
А така... Peace
Ей...бабета,тук не е клуб на пенсионера!
Объркали сте се нещо!
Хващайте куките и оплетете в мрежите си климактериума,че не ви се отразява добре!
Баби скандалджийки! hahaha

# 178
  • Мнения: 3 914
ЪЪЪЪЪЪЪЪ
Аз да не съм гей че имам мъж? Я по-добре се вгледай.
И възпитанието си е възпитание, а понякога се пръцка и извън тоалетната ....

Де да те знам къв си бе..най малко пък твоят аватар ще гледам или ще те чета къв си!
И щом си ''мъж''...к'во се чудя на тъпите ти изказвания!
Типичен български пръдливец! hahaha
И върви да си ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ-каш обратно на село!
Ясно!?

Софиянкята се изложи
А дали е софиянка. То и от провинцията са много възпитани.
Оооо...пенсионерките се подкрепят в нужда!
А така... Peace
Ей...бабета,тук не е клуб на пенсионера!
Объркали сте се нещо!
Хващайте куките и оплетете в мрежите си климактериума,че не ви се отразява добре!
Баби скандалджийки! hahaha
И кво ти пречат бабите са, то кога няма кво да кажеш се хващаш за аватарите на хората,алооооооооо тук е интернет ,ако искат и травестити ще пишат.
Вместо да плюеш по бабите,извлечи малко сиво вещество от тях,че времето минава много бързо,току виж "утре" и ти станала баба пък и климакса ,едва ли ще те подмине точно теб.

# 179
  • Мнения: 750
Алоооооооо....Вики и мама,ти къде се буташ между шамарите! Crazy
И ми дреме на гъзо кой пише ако искат и извънземните да пишат,все ми е тая! Mr. Green
И утре едва ли ще съм баба....ама ти май ще си! hahaha
И аре спрете с това нашествие на бабички! Whistling

# 180
  • Мнения: 985
MRS.Djane,вече ставаш досадна и безинтересна на околните. TiredНа твое място бих послушала съвета на Viki i mama и вместо да си чешеш клавиатурата отиди и прелисти някой друг учебник! Wink

# 181
  • Мнения: 750
MRS.Djane,вече ставаш досадна и безинтересна на околните. TiredНа твое място бих послушала съвета на Viki i mama и вместо да си чешеш клавиатурата отиди и прелисти някой друг учебник! Wink
Изчезни мА женО! Mr. Green
Тебе кой ти е искал мнението!?
А досадна още не съм станала...мога и повече! smile3534

# 182
  • Мнения: 3 914
Алоооооооо....Вики и мама,ти къде се буташ между шамарите! Crazy

Що , и моя аватар ли не ти харесва Mr. Green
Мен от шамари не ме е страх ,тъй че давай , ще се справя.
Знаеш ли , аз не съм баба още , и съм далеч от тая възраст , но искрено се надявам един ден да стана и мен това изобщо не ме плаши . На твое място,бих си направила ревизия на изразяването и на поведението , защото такива хора като теб , превръщат весели теми като тази в тъжни . Да ,тъжно е да гледаш , колко  глупав може да стане човек , когато незнае как да се защити . Мило момиче , ще те оставя да си злобееш , срещу който искаш , дори срещу мен , ако това ще те направи по щастлива .......................

# 183
  • Мнения: 985
Нали знаеш,бутона долу вляво?Моето мнение никой не го е искал,а твоето кой го иска,че не можах да разбера? newsm78И я по-добре върви и си пий хапчетата,че нещо май започна пяна да ти излиза от устата. PraynigАман от злобни личности бе,в този форум! ooooh!

# 184
  • Мнения: 750
Алоооооооо....Вики и мама,ти къде се буташ между шамарите! Crazy

Що , и моя аватар ли не ти харесва Mr. Green
Мен от шамари не ме е страх ,тъй че давай , ще се справя.
Знаеш ли , аз не съм баба още , и съм далеч от тая възраст , но искрено се надявам един ден да стана и мен това изобщо не ме плаши . На твое място,бих си направила ревизия на изразяването и на поведението , защото такива хора като теб , превръщат весели теми като тази в тъжни . Да ,тъжно е да гледаш , колко  глупав може да стане човек , когато незнае как да се защити . Мило момиче , ще те оставя да си злобееш , срещу който искаш , дори срещу мен , ако това ще те направи по щастлива .......................

Даваш отколонения...вижда се! Mr. Green
Нали знаеш,бутона долу вляво?Моето мнение никой не го е искал,а твоето кой го иска,че не можах да разбера? newsm78И я по-добре върви и си пий хапчетата,че нещо май започна пяна да ти излиза от устата. PraynigАман от злобни личности бе,в този форум! ooooh!
Ако се беше понапънала малко,можеше да измислиш и нещо по умно! Mr. Green
И за какво говориш бре жена...или само си пишеш,лаф да става! hahaha
И като ви е влязал в устите лафа''пий си хапчетата''..... ooooh!
Тоз лаф баба ми го употребявала когато е била на 15! Joy
Нали си много умно дЯти,измисли нещо по така,че да впечатлиш хората.....къде си тръгнала със стари лафове! Whistling

# 185
  • Мнения: 985
а ако ти си беше понапънала малкото болно мозъче,едва ли щеше да изхрачиш всичката тази помия,която написа тук. Peace

# 186
  • Мнения: 750
а ако ти си беше понапънала малкото болно мозъче,едва ли щеше да изхрачиш всичката тази помия,която написа тук. Peace
Много станаха откачалките из този форум!  ooooh!

# 187
  • Мнения: 985
айде моето момиче пътувай,че модератор идва  Whistling

# 188
  • София
  • Мнения: 5 074
а ако ти си беше понапънала малкото болно мозъче,едва ли щеше да изхрачиш всичката тази помия,която написа тук. Peace
Много станаха откачалките из този форум!  ooooh!
Аааа, не са много само една е видно. Joy Joy Joy

# 189
  • Мнения: 17 546
Ми то това са последиците от задържането на вредните за организЪма метанови производни, или така наречени газове.  Като не си освободиш тЕлото през природно създадената за целта клапа, те се качват в главата и нанасят непоправими поражения. Mr. Green Затва жената бълва жлъч!

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 12:25 от DarkMoon

# 190
  • Мнения: 10 758
Еййй, осрахте темата ooooh!

# 191
  • Мнения: 1 952
Някои се мислят за брутални, а не осъзнават, че са просто прости.

# 192
  • Мнения: 985
сори за спама и простотията,която излезе и от моята клавиатура,ама такива личности като MRS.Djane не мога да ги търпя. Tired

# 193
  • Мнения: 369
Някои се мислят за брутални, а не осъзнават, че са просто прости.

 newsm10

Само се надявам да не zаключат или иzтрият цялата тема zаради глупостите на Джане-то. Темата е просто шедьовър, много се zабавлявах с нея. Моля модераторите да иzтрият само постингите, свърzани с кОлтурната госпожа, която от добро въzпитание не пърди, но zа сметка на това осра всичко.   Confused

# 194
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
сори за спама и простотията,която излезе и от моята клавиатура,ама такива личности като MRS.Djane не мога да ги търпя. Tired

 Peace smile3521

# 195
  • Мнения: 474
Алоооооооо....Вики и мама,ти къде се буташ между шамарите! Crazy

Що , и моя аватар ли не ти харесва Mr. Green
Мен от шамари не ме е страх ,тъй че давай , ще се справя.
Знаеш ли , аз не съм баба още , и съм далеч от тая възраст , но искрено се надявам един ден да стана и мен това изобщо не ме плаши . На твое място,бих си направила ревизия на изразяването и на поведението , защото такива хора като теб , превръщат весели теми като тази в тъжни . Да ,тъжно е да гледаш , колко  глупав може да стане човек , когато незнае как да се защити . Мило момиче , ще те оставя да си злобееш , срещу който искаш , дори срещу мен , ако това ще те направи по щастлива .......................

Даваш отколонения...вижда се! Mr. Green
Нали знаеш,бутона долу вляво?Моето мнение никой не го е искал,а твоето кой го иска,че не можах да разбера? newsm78И я по-добре върви и си пий хапчетата,че нещо май започна пяна да ти излиза от устата. PraynigАман от злобни личности бе,в този форум! ooooh!
Ако се беше понапънала малко,можеше да измислиш и нещо по умно! Mr. Green
И за какво говориш бре жена...или само си пишеш,лаф да става! hahaha
И като ви е влязал в устите лафа''пий си хапчетата''..... ooooh!
Тоз лаф баба ми го употребявала когато е била на 15! Joy
Нали си много умно дЯти,измисли нещо по така,че да впечатлиш хората.....къде си тръгнала със стари лафове! Whistling

А стига бе хора - що развалихте лафа.... Sad направо ме е яд
MRS.Djane - аз сега не разбрах, какво ти пречим ние на тебе, уж си лафим пък какво става....Направо ми секна музата - тъкмо цяла нощ творих  ooooh! ама на - нямам настроение вече........... Rolling Eyes Що се заяждаш???????

# 196
# 197
  • Мнения: 6 029
Пърдяхте, пърдяхте, накрая се оакахте. Джане, освести се малко.

# 198
темата ви е супер.много ме раzсмяхте,имах нужда да се посмея.  bouquet

# 199
  • Мнения: 138
Хайде госпожи, госпожици и господа да го ударим в рими.....
Ей ,какво стана очаквах още пръцко_стихчета ..тип кенефна лирика ..ама а де  Mr. Green  Joy
Ехххххх... тук  бих споменал за един от великите автори на кенефни стихове - италианеца Дупаро Пръцконе , ама  като не ви е интересна темата за пръдльо излиянията ще задържа задноречията .. да не ме обвините ,че изпадам в пръдлоСТИХозност! Joy hahaha

# 200
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
10 страници са завидна възраст.
Грамотно заглавие, драма, караници, поезия, подюрганни изповеди...
Доста!
Проветрявам и с цел охлаждане на ентусиазма заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт