А за мажете и пръ...то.

  • 16 594
  • 200
  •   1
Отговори
# 120
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
ние сме от тези без задръжки, но само в къщи пред външни хора-не разбира се,на никой от нас не му правят впечатление тези неща, все пак е нещо напълно нормално, нито мен ме е срам от него ,нито пък обратното Crazy

 Peace дори се надпръцкваме. наши познати пък нарочно си купуват лимонада да се надуригват Crazy

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 15:45 от прасунчо

# 121
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
А, мойа си ма харесва гърмяща...особено като се надпръдваме...много е гоцко...е,за сега той е по добър ама и аз  не му се давам. А и вси4ки маже,които познаввам са то4но такива, каквито ти казваш ама жените им се правят на кокони...знайш как е.

 Joy да вземем да си организираме състезание Crazy

# 122
  • Мнения: 474
Кога почваме........

# 123
Вкъщи тези работи се правят навсякъде другаде, където не е другият. От кумова срама. После задължително се коментира максимално колоритно (не вулгарно!!), защото като си придвижиш пърдялника от тоалета до кухнята, само човек в комоцио не би те разбрал къде и що си ходил... каква секретност да се дири тука. Ако някой се изпусне, то се самоиронизира или яде хумористична критика. Я вижте колко коментари по такава злободневна тема - а представете си помежду хора, които живеят заедно от години! Какво чесане на езици може да падне.

Бебата, без да щем, сме я научили и нея като пръцне, и да се киска. Щото нали все ни гледа, че й се смеем... та с времето открихме, че и на нас ни се смее, когато си позволим волности в нейно присъствие. И това го пишете към "Нещата, за които никой не говори"...

Но да се върнем на важното - че смъднята, когато е осмертителна, не е приятна никому. Човек може да не реагира крайно на някой спонтанен аудио-шедьовър (стига да не е от чиста българска мъжка простащина!!), но никому не е забавно, ако партньорът ти запоти цайсите с геройски залп или с потайна мазна пръцня... само щото тъй, така и така всичко заедно споделяте, и хубууто, и лошуто, па дайте сега - и туй! Аре холан. Аз да не ходя по (голяма) нужда всеки път, когато той се бръсне в банята - само щото сме житейски дружки.
Верно, че газоотделянето е многократно през денонощието, но ако е да ходи до хладилника или за дистанционното - ще ходи не, ми ще лети... пък за пръдня да не мож се усамоти някъде другаде? - чушки!

Аз и друго казвам, ако се случи внезапен сконфуз - питам мъж си, "Абе ти ако си беше в офиса или в такси или на гости, така ли щеше да се изпуснеш, уж случайно?" - и той ми вика: "Не, ще стискам до смърт!".
Е как така пред ВСЕКИ ДРУГ може да стиска и да го боли стомахът и други алабализми, а вкъщи ще си дойде и ще се разпаше кат някъв феодал - партньорката в живота по-малко ли значи от колегите, минувачите, купувачите, сервитьорите?!? Аре стига!

Всичко е въпрос на това как са те възпитали И (!) доколко се съобразяваш и с гледната точка на човека до тебе, ако не е "по пътя на най-малкото съпротивление" (да си пърдим свободно и да си дишаме резултата взаимно, за да не се чувстваме обременени от норми и вкъщи, демек).

# 124
  • Мнения: 750
Ако моя мъж пръдне в мое пресъствие,ще се разведа!
Отвратително е!
То разбира се е човешко...ама нека тез човещинки си ги вършим на саме!

# 125
  • Мнения: 1 243
7 страници и пръдливата тема продължава... ooooh! Ай сиктир! Joy

# 126
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ако моя мъж пръдне в мое пресъствие,ще се разведа!
Отвратително е!
То разбира се е човешко...ама нека тез човещинки си ги вършим на саме!

Ай стига превземки!
запиши го на една табела и си приготви документите .....

# 127
  • Мнения: 750
Ако моя мъж пръдне в мое пресъствие,ще се разведа!
Отвратително е!
То разбира се е човешко...ама нека тез човещинки си ги вършим на саме!

Ай стига превземки!
запиши го на една табела и си приготви документите .....

Превземки ли!?
Ако вие с мъжът ти сте възпитани да си попръцквате за добър ден,то на нас възпитанието не ни позволява подобно ''отношение''!
Може да ти е странно,че ние не си ''пърдиме'' като вас...но те т'ва е истината!
Гнусно!Грозно!Безпардонно!
Няма нужда да си пиша табела нито да си приготвям документите,защото никога няма да се случи!
И пак ще ти го напиша,казват му възпитание!
Точка!

# 128
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ЪЪЪЪЪЪЪЪ
Аз да не съм гей че имам мъж? Я по-добре се вгледай.
И възпитанието си е възпитание, а понякога се пръцка и извън тоалетната ....

# 129
  • Мнения: 750
ЪЪЪЪЪЪЪЪ
Аз да не съм гей че имам мъж? Я по-добре се вгледай.
И възпитанието си е възпитание, а понякога се пръцка и извън тоалетната ....

Де да те знам къв си бе..най малко пък твоят аватар ще гледам или ще те чета къв си!
И щом си ''мъж''...к'во се чудя на тъпите ти изказвания!
Типичен български пръдливец! hahaha
И върви да си ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ-каш обратно на село!
Ясно!?

# 130
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Браво само така, Лабрадор
Чак се притисних че и у нас се случва.

# 131
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
ЪЪЪЪЪЪЪЪ
Аз да не съм гей че имам мъж? Я по-добре се вгледай.
И възпитанието си е възпитание, а понякога се пръцка и извън тоалетната ....

Де да те знам къв си бе..най малко пък твоят аватар ще гледам или ще те чета къв си!
И щом си ''мъж''...к'во се чудя на тъпите ти изказвания!
Типичен български пръдливец! hahaha
И върви да си ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ-каш обратно на село!
Ясно!?

Софиянкята се изложи

# 132
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Simple Smile аз не си и мисля да идвам у вашту село, че да ме пъдиш ....
Успокой се , дишай дълбоко. изпий си хапчетата.
няма да ти противореча ... права си. абсолюно си права,
той доктора каза да не ти се смеем.

# 133
  • София
  • Мнения: 5 074
ЪЪЪЪЪЪЪЪ
Аз да не съм гей че имам мъж? Я по-добре се вгледай.
И възпитанието си е възпитание, а понякога се пръцка и извън тоалетната ....

Де да те знам къв си бе..най малко пък твоят аватар ще гледам или ще те чета къв си!
И щом си ''мъж''...к'во се чудя на тъпите ти изказвания!
Типичен български пръдливец! hahaha
И върви да си ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ-каш обратно на село!
Ясно!?

Софиянкята се изложи
А дали е софиянка. То и от провинцията са много възпитани.

# 134
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Хайде да не се обиждаме на софиянци/провинциалисти. Съдейки по моите скромни наблюдения и от 2-та вида има прицкащи и непризнаващи .... споко, майтап да става

Общи условия

Активация на акаунт