НАШИТЕ КОЛЕДНИ ТВОРЕНИЯ

  • 36 288
  • 202
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 950
santa2  santa2 santa2  аз съм тук и даже отивам да се мъча с една окраса която еидях на едни магазини .
Едното беше еленчета от тел и горлянда а другото едни висящи топки  newsm53 ама незнам дали ще се справя  newsm47 ако станат ще показвам

Мики давай каквото искаш да правиш тук ще съм  Wink ще помагам

# 166
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Записвам се и аз, направих едно коледно украшение като го снимма ще ви покажа, мился да направя  една елхичка и още някой неща, а дечко таз година и домашно правена сурвачка ще има, дано ми стигне времето за всичко което съм замислила

# 167
  • Мнения: 950
Не са довършени ,но все пак ето еленчето  Wink



И елхичка също дополовина /свърши материалът  Crossing Arms 





# 168
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ето и моето коледно украшение, снимах го на двора че по добре се вижда и на стената кадето ще стои, снимките са линкове към по голям размер

# 169
  • Мнения: 85
Ето и моят експеримент                                                                     http://www.snimka.bg/album.php?album_id=199966&photo=1 Stuck Out Tongue

# 170
  • Мнения: 458
Браво на вас мами  Peace.Аз съм с две леви ръце и едва ли ще сътворя нещо свясно ,ама поне мога  да се насладя на красотите ви  Flutter.Само нещо да питам кво е декупаж /може и да не съм го написала правилно /сори Heart Eyes

# 171
  • София
  • Мнения: 2 688
Салфетна техника. Не съм правила никога, но племенницата ми е много запалена. Има три стола украсени така, както и най-различни дрехи.
Използват се красиви салфетки цели или орнаменти от тях, слагат се на мястото, което искаш да украсиш (например диск), намазват се със специален фиксатор и накрая се гладят. Може и да не е точно така както го описах, но идеята е такава. Стават много красиви неща.
В този форум има такава тема, може да наднинеш, ако ти е интересно.

# 172
  • Мнения: 3 810
моят албум с това, което направих за дОбричкия коледен базар

# 173
  • Мнения: 117
sisa g,благодаря за отзивчивостта!  bouquet Знаеш ли,и моето щастие се казва Габи! Kissing Heart А,за украсите толкова неща ми харесват и толкова неща искам да направя...че незнам откъде да започна! Thinking
KaliMa,браво!Само така! thumbsup

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 127
http://www.berroco.com/exclusives/decorate/decorate.html
Тук има страхотни идейки за декорации Hug
най-долу има и шаблони Peace

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 19:26 от ivanka1979

# 175
  • Мнения: 3 810
за всички, които не са видяли коледните неща в албума ми Wink:
шити играчки за елха:
     

Както и другите коледни неща:
     

# 176
  • Мнения: 679
Мими, браво! Пожелавам ти всичко да се продаде!
Ето ги и моите макаронени ангелчета. Моделът откраднах от Моби     bouquet . Миналата година се бях влюбила в нейните ангелчета.



И глинени фигурки украсени с макарони:

# 177
  • Мнения: 174
С тези ангелчета ме шашнахте...чесно  Peace
Ати...страхотни са наистина Peace Може ли да обясниш по-подробничко за изработката им, да се помъча и аз да сътворя нещо Praynig Влюбих в тях...дори любов от пръв поглед Laughing

# 178
  • Мнения: 3 830
И аз съм се влюбила отдавна в тези ангелчета. Наистина са прекрасни!

Още не съм се сдобила с материали, но имам огромното желание да си направя и аз такива thumbsup newsm26

# 179
  • Мнения: 3 810
Ати, обра точките  Wink
И се чудя защо не са те включили в онази тема за гласуване за талант? newsm78 Чак ми иде да те номинирам...

Глинените фигурки са нещо, което умувах, но да направя от картон и с облепени мънистенца, пайетки...Така и не ми стигнаха ръцете...

Общи условия

Активация на акаунт