НАШИТЕ КОЛЕДНИ ТВОРЕНИЯ

  • 36 292
  • 202
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 174
Още днес отивам да накупя макаронки Mr. Green
Чакам Ати да обясни само как се лепят и започвам да творя Laughing
Мимиту...това с картонените фигурки е идея,дори може да се налепят макаронените звездички по тях... и тук там някоя пайетка newsm78 Ще го изумувам и аз Thinking

# 181
# 182
  • Мнения: 458
Ати влюбих се в ангелите ти  Heart Eyes Crazy.Сподели моля те само от какво им направи главите ,другото разбрах че е макарони ,грис и кус кус .А ма не ми стига ума от какво са им кратунките newsm78  bouquet

# 183
  • Мнения: 679
Не очаквах моите ангелчета да породят такива силни чувства  Wink  Laughing

Мимиту ви е дала линк към страничката, където най-добре е обяснено как се правят. Иначе главичките може да се направят от готово дървено топче, солено тесто или самосъхнеща глина /моите са такива/. Аз лично направих дупка през топчето и после прекарах връвчицата оттам като я стопирах с възелче и малко силикон, за да не се измъкне от топчето. За залепването на макароните съм ползвала горещ силикон, а за украсата и косата - Ц200. Косичките са от два пласта кус-кус, звездички или буквички, каквото и да имате, все става. Крилцата ги залепете последни, че иначе много пречат. Украсата е от:
- грис /като първо мястото е намазано с Ц200, а после са поръсени с грис/;
- златен лак за нокти или за рисуване;
- златен спрей

# 184
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ати, много са симпатични ангелчетата! Мисля, че и миналата година ми попадаха такива някъде, ама така и не не направих. А с какво ги боядисваш такива лъскави?

# 185
  • София
  • Мнения: 2 698
Ати, много са симпатични ангелчетата! Мисля, че и миналата година ми попадаха такива някъде, ама така и не не направих. А с какво ги боядисваш такива лъскави?

Виж постинга преди твоя, Ати е обяснила  Wink

# 186
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ати, много са симпатични ангелчетата! Мисля, че и миналата година ми попадаха такива някъде, ама така и не не направих. А с какво ги боядисваш такива лъскави?

Виж постинга преди твоя, Ати е обяснила  Wink

 ooooh! хем го прочетох!  Embarassed Grinning

# 187
# 188
  • Мнения: 1 294

Ето го моето макаронено ангелче с макаронена захарничка GrinningЧудя се дали да не го лепна ангелчето на тази част от захарничката, която е с канап и да сложа в нея бонбоните за сурвакарчетата newsm78

# 189
  • София
  • Мнения: 135
Ето и моя принос за базара в София. До края на албума http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193874 Да предупредя снимала съм ги още недовършени.

# 190
  • София
  • Мнения: 983
Момичета, страхотни неща  Hug Днес на базара видях част от тях и да знаете, че на живо са още по-хубави    Heart Eyes Браво   bouquet

Ето ги и моите неща за базара. (Извинявам се за отвратителните снимки, но много бързах  Embarassed)



Плюс макаронени ангелчета (разбира се  Mr. Green), които обаче не съм снимала, понеже са същите като миналогодишните.

# 191
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Mobi, много са хубави! От къде намери стъклото за подложките? МНого ми харесаха!

# 192
  • София
  • Мнения: 983
Марги, мерси  Hug Преди 1-2 години ги бях купувала от магазин за левче. Отдолу имаше залепено някакво синьо фолио със стилизирано слънце. Аз го отлепих и на негово място правих декупаж. Мисля си, обаче, че би могло да се поръча на стъклар да изреже и изшлайфа подобни  Thinking

# 193
  • Мнения: 679
моби, както винаги - страхотни неща!   bouquet

# 194
  • Мнения: 531
Eей, Моби, страхотни са!Разгледах ги с удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт