Тайната на дългата и здрава коса-17

  • 38 451
  • 479
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 965
Благодаря ви момичета за всичко. В момента съм в нещо като депресия и каквото и да правя все гадно става.

Zizi, мерси, ще пробвам с една лъжица, дано стане. И после ще я обливам с хума вода и оцет преди шампоана.

Krasi, не че не искам, но се оказа, че и аз изпитвам трудност да си кача някаква снимка. Нямам само на косата отзад, но иначе свои снимки в компютъра си имам... но не знам как да ги кача. Иначе се мия като теб с Fitoval, имам и Garnier

Rozichka, ами основното, което слагам е 2с.л Тривитаминол, мед, хума, по няколко капки от бадемово и жожоба, оцет, ракия... май това. И после мия с Fitoval... защо обаче не се измива, а остава мазна, не знааам... май ще намаля количеството на някои съставки newsm78

# 271
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз си купих Мегадерм...такъв пърхот ми се появи, че не е истина просто Crazy...изхвърлих го...използвах половината опаковка и ефект не видях...мисля, че другите неща са достатъчни за маската... Peace

# 272
  • Мнения: 4 496
И аз си бях купила Мегадерм. В тубичка, прозрачно нали? Поне такива спомени имам при Четене на името. Никакъв ефект не забелязах...Ама май си беше някакво "човешко" лекарство. newsm78

Анелия 85, ако искаш да ти обясня за снимките-пиши ми на ЛС.

Че и без това наближава време за нова тема.


jorjeta спешъли фор ю   bouquet

# 273
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Моето беше в шише,жълта течност,мирише ужасно...не го препоръчвам Naughty...само цената и очакванията са големи...иначе работа не върши Whistling
красим,  Blush благодарим  Heart Eyes

# 274
Купих си Vialiton.Сега като чета разбирам , че като има вода във него май не върши работа. Вярно ли е това? Моля ви отговорете, ако трябва да търся от другия.
За следващия път, ще знаеш Wink
Сега го използвай с добавка на масла/мас, за да могат да се усвоят витамините Hug
Наистина беше груба, защото е много ясно, че едни съставки не могат да се заменят с нищо друго за каквото и да е било и тогава ефекта е съвсем друг, знаеш го това ... Така че можеше съвсем по - спокоен начин да го напишеш и да ми обясниш, че съм сбъркала, но да си позволяваш да ми нарушиш тон нямаш право, в крайна сметка не си ми някаква роднина все пак, нали така? Позволих си да давам мнение, защото направих поне три опита да сменя съставки, защото не намерих необходимите съставките... и резултата не беше такъв, какъвто трябваше... Казах, че е друго ти да правиш опити, защото си знаеш кое какво е, докато аз имах горчиви опити и не желая много повече да правя опити просто ... Не мога да разбера що за агресивност от твоя страна, че и на всичко отгоре да си позволяваш да повишаваш тон, но не си права... Защото аз написах свое мнение и НИКЪДЕ не съм давала съвет, ок? Прочети отново мнението ми и съм сигурна, че няма как да посочиш моя "съвет" в крайна сметка сме във форум и всеки си дава негово мнение и опит и дотам! Плюс и полезен съвет... Съжалявам за кофтито мнение, но стана гадно....

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 11:52 от Djessica_88

# 275
  • Мнения: 778

Rozichka, ами основното, което слагам е 2с.л Тривитаминол, мед, хума, по няколко капки от бадемово и жожоба, оцет, ракия... май това. И после мия с Fitoval... защо обаче не се измива, а остава мазна, не знааам... май ще намаля количеството на някои съставки newsm78

Аз пък слагам много повече мазнина от теб, а я измивам без проблем
2 с.л. тривитаминол - понякога и малко повече
1 с.л бадемово масло
1 с.л. масло от пшеничен зародиш
1 с.л. жожоба
1 с.л. масло от ший
1 с.л. ракия
1 с.л газ
1 с.л. лимонов сок
1 с.л мед
 
Не знам коя от съставките съдейства за трудното отмиване ....

Може би трябва да пробваш да стоиш по-дълго време с шампоана и да масажираш с него косичката.

# 276
  • София
  • Мнения: 1 825
Мисля, че трябва да смени шампоана. Аз слагам мас и после едва измивам порцелановата купичка и четката за нанасяне. Така че, наистина става много мазно, а шампоанът ми измива всичко. Има и друго - моята коса е изрусявана от десетина години. Не е изтощена, никога не цъфти, но явно е мноооого жадна за мазнотии.

# 277
  • Мнения: X
М, много сте докачливи днес newsm78
Въобще не съм повишавала тон, аз така си говоря  Whistling
Омръзна ми от едно и също нонстоп- МАС, та МАС; оцет, та ОЦЕТ;оригинал, та ОРИГИНАЛ!
Не и в тази тема.  Stop Тук пробваме всичко и споделяме опит. Доста от нас имат представа какво наистина правят, на новите помагаме. Разсъждаваме и сме отворени към нови идеи.  Wink
Обаче стига с това фанатизиране. Не сме "сектата на Деси, зизи, красим, jorjeta, LidiS, *Rozichka* " или който и да е. Маската не е патентована.
Аман от този оригинал и "ефектът не е същият" ooooh! 
Да, няма да е същият, защото не на всички ни понася някоя съставка, защото косите ни са различни, защото всяка има индивидуална нужда и ИМА ПЪЛНОТО ПРАВО да променя съставки. Tired

Готова съм да приема всяко обосновано мнение. Ето, дойде P-R-O-L-E-T, поразсъждава и направи извод, който макар и невалиден в някои случаи,  е логичен. Наскоро към нас се присъедини и iguanka, която следва фармация и стажува в аптека. Да, мнения на такива хора са добре дошли, но доказателства, изчерпващи се с изказването "Ей, тъй!", "Ами така ми каза една приятелка, пък на нея една фризьорка й го казала, защото го знаела от клиентка"  нямат тежест.

Апропо. Малко фризьори са истински фризьори, а не "стригачи". За да разбираш от коса, трябва да се интересуваш и да учиш. Повече от половината ни "подстригвачи" са се чудели какво да правят и "ха - имам едно гаражче, 'що да не го направя на салон" Whistling Тяхното мнение не е меродавно, особено когато дрънкат и правят глупости за и върху косите на клиентките си Crossing Arms

Не те нападам, обяснявам съвсем спокойно духът на тази тема.  Peace

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 12:22 от Анонимен

# 278
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 емел, русите коси са много сухи...от опит го казвам Whistling а това, че не е цъфтяла направо шапка и свалям  Laughing
давай колкото мазно иска на косата, за да е жива и красива... Peace

# 279
  • Варна
  • Мнения: 3 415
аз не разбирам защо трябва да се убеждаваме в нещо...ми който го кефи да си маже мас по главата да си маже...а тези,които не искаме няма да си мажем...НЯМА ДА НИ АРЕСТУВАТ Я... Mr. Green
айде са...насладете се на неделния ден   bouquet
аз май ще забъркам една маска...БЕЗ МАС...и о ужас...не знам как да кажа, но предните 3 пъти пропуснах да слагам ТРИВИТАМИНОЛ...к'во са...да се стягам за бесилото ли или как... Thinking

# 280
  • София
  • Мнения: 1 825
Повече от месец правих маската дори без тривитаминол, с масло от маслина /тук, където живея, само това предлагат по аптеките/ и пак си харесвах косата. Чакам с нетърпение да се прибера в България на Нова година и да закупя разните ми ти масълца, ммммм. Blush

# 281
  • Мнения: X
jorjeta, Shocked Там ти е мястото!
АМАХА!

Повече от месец правих маската дори без тривитаминол.
И ти ли, Бруте?!

# 282
  • Мнения: 778
jorjeta, Shocked Там ти е мястото!
АМАХА!

Повече от месец правих маската дори без тривитаминол.
И ти ли, Бруте?!


  hahaha hahaha hahahahahaha Joy Joy Joy


И аз така - без тривитаминол... Щото взе, че ненадейно свърши Simple Smile

Мисля обаче да пробвам днес поне без него Simple Smile и от понеделник да нападам ветеринарната клиника, дето ходя за тривитаминола Simple Smile.

# 283
  • София
  • Мнения: 1 825
 Embarassed

Днес ми е ден за маска. Май занапред ще свързвам маската с домашния уют, двата мъркащи котарака наоколо, с топлата мека кърпа на главата, с миризмата на любимия Тривитаминол, тъй като в "дните за маска" не поемам други ангажименти и релаксирам. Мисля в скоро време да кажа на шефа да не ме притеснява в Дните.Joy Навън се сипе сняг, първият ... Ох, как обичам да съм си у дома!

# 284
и аз тькмо си се наклепах  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт