Тайната на дългата и здрава коса-21

  • 51 176
  • 387
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 6 461
Аз сега ще си направя маската с тривитаминола и утре ще ви снимам къдрици Flutter

# 361
  • Мнения: 2 726
Ами аз за тея ампулки научих пак тук във форума Laughing,имаше и темичка за тях и са главно за косопад,а предполагам са и подхранващи.Пише,че са със жен-шен.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=224933.msg5009840#msg5009840

# 362
  • Мнения: 965
Лично аз, когато ползвах маската с чесъна, я слагах на измита коса за няколко минутки и оставах доволна след това.

Не знам още какви, но съм решила да се заредя с някакви ампулки... слушам кой какво предлага и от какво е доволен и си правя разбор по темата  Joy

# 363
  • Мнения: 110

И аз да докладвам  Hug Не ми дойде много тривитаминола и съм много доволна,момичета  Peace след маска   bouquet

# 364
  • Мнения: 59
aaNaaNana сори за въпроса ама това стърчащото прихванатото бритона ли ти е или израсналото след маската  Laughing много ми се наби в очите  Joy  като малка опашчица сладко

# 365
  • Мнения: 965
aaNaaNana, хубава ти е косичката. Според мен това ти е малкото бретонче, което така сладко ще ти израстне, че само стои та гледай  Flutter

# 366
  • Мнения: 110
 smile3532 Мързеше ме да си търся фиба и го хванах с ластичка и той щръкна  Joy иначе не ми е израснало то да бешее Party на всяка нова коса се радвам страшно  Embarassed Heart Eyes Mr. Green  bouquet

# 367
  • Мнения: 59
и за новата има време  Grinning аз като се присетя и се почоплям между косите да видя няма ли щръкнали новорастящи кичурчета  Joy

# 368
  • Мнения: 1 802
и за новата има време  Grinning аз като се присетя и се почоплям между косите да видя няма ли щръкнали новорастящи кичурчета  Joy
Simple Smile Моите са вече 4-5 см.

# 369
  • Мнения: 965
И аз виждам напредък по главата си  Joy

# 370
  • Мнения: 3 050
аанаанана много хубава косичка имаш   bouquet
аз също си измих косата след маската и съм доволна  newsm44 след къпането полях вода с оцет, сега не мириша (ябълков беше) за блясъче  Heart Eyes Heart Eyes

# 371
  • Мнения: 4 496
Поли 5, от аптека или от магазин купуваш ампулите? Как изглеждат?/за да знам за какво да се оглеждам/ Rolling Eyes

aaNaaNana ох, много ми е трудно да го пиша ник-а ти, все с копи-пейст трябва, защо не си сложиш някакъв за разсеяни мами като мен... Blush , много добре изглежда косата ти. Аз лично ти забранявам да се подстригваш . Crossing Arms

# 372
  • Мнения: 2 726
Аз също се измих и сега чакам да изсъхне и ще опитам да се снимам,та след някой и друг месец да имам снимка за сравнение Whistling

Красим ампулката е голяма 20 мл.,течността е кафеникава,пише FloryVital стимулант за коса с жен-шен,купувам я от аптеката за 1,68 лв.Аз сега използвах половината ампулка.

# 373
  • Мнения: 965
Поли, извинявай, ако вече си обяснявала, но съм малко разсеяна днес - тази ампулка я втриваш след като си измиеш и подсушиш косата , нали? Без отмиване? И само в корените ли или и по дължината?  Flutter

aaNaaNana, и аз винаги давам copy/paste на ника ти, че иначе не знам как да ти казвам... Можеш само да кажеш как да ти викаме, без да си сменяш ника, защото е готин  Peace

# 374
  • Мнения: 2 726
Анелия 85,точно така,само че не разнасям по дължината,а само в корните Peace
Между другото ползвала съм най-различни ампули,но никога не съм разнасяла и по дължината,а защо ли newsm78

Общи условия

Активация на акаунт