Условия за прием в детските заведения в София 2008-2009г IIра част

  • 21 601
  • 642
  •   1
Отговори
# 150
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
В новините по БТВ в 19.00 часа казаха, че няма нужда да се ходи. Молбите нямало да важат. Wink
 Т.е. така е, както си знаем, че ще е...

# 151
  • Мнения: 269
Много се извинявам (може да е споменато), до колкото разбрах, записването за яслена група, която е към детска градина, става по интернет на 4-ти, а (само) за ясла - утре на място?  newsm78 Или пак не съм разбрала  Close Благодаря!  Peace   bouquet

# 152
  • София
  • Мнения: 541
Следя темата и се надявам с ваша помощ да не пропусна важен момент, касаещ приема  Peace

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 849
Много се извинявам (може да е споменато), до колкото разбрах, записването за яслена група, която е към детска градина, става по интернет на 4-ти, а (само) за ясла - утре на място?  newsm78 Или пак не съм разбрала  Close Благодаря!  Peace   bouquet
И аз това исках да питам, че тези от БТВ нещо ме объркаха, ама ме беше леко срам Embarassed, то не че не съм руса....

# 154
  • Мнения: 5 370
В новините по БТВ в 19.00 часа казаха, че няма нужда да се ходи. Молбите нямало да важат. Wink
 Т.е. така е, както си знаем, че ще е...
Целувка имаш от мене за това инфо.  bouquet
Отивам да си налея една чаша червено вино, дано ми спре бурята в носа. ooooh!

# 155
  • Мнения: 269
"12)системата важи само за ОДЗ-та и ЦДГ-та, за заведения , които са само ясли си важи стария ред"
Това май отговаря на въпроса ми, значи утре рано (6.30- 7.00) ще се зъзне пред яслата..   #2gunfire  Crazy  Mr. Green за Хиподрума става въпрос, някой случайно да се е запътил натам?  Wink

# 156
  • Мнения: 2 885
 Laughing

И аз гледах репортажа по bTV. Само дето в сайта им са новините от вчера.

# 157
  • Мнения: 269
По новините по канала нищо определено не казаха Sad
значи утре сутрин на опашката.... Confused до последно се надявах да е по-цивилизивано... Rolling Eyes
Наистина ли някои се редят от 4 сутринта?  Shocked Шансът ми ще е минимален май  Mr. Green

# 158
  • София
  • Мнения: 2 708
По БТВ обясниха добре как стоят нещата, особено Клео (мисля че тя беше едната мама, която много ясно и точно обясни новата система   bouquet ) Отново браво на нея че така отдадено разяснява за всички нас родителите   bouquet

# 159
  • София
  • Мнения: 2 271
Това, което ме интересува, пък не разбрах от репортажа по новините е, за положението с децата, които навършват 3г. в началото на тази година. Моят син ще ги направи в края на м. Март. Искам веднага след това да го прехвърля в една детска градина, но ако няма място в групата, какво да правя?!?

# 160
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
То незнам дали някой го разбра това от репортажа. newsm78 Не е добре обмислено за тези случаи май. Отивай в някоя близка градина и направо говори с директорката. Ако се съгласи да го вземе в 1 група направо го пускай.

# 161
  • София
  • Мнения: 395
Здравейте дами,
Първо искам да Ви честитя Новата Година и да пожелая на Вас и Вашите семейства здраве, щастие и много късмет (с приема в яслите Simple Smile).Благодаря на всички включили се в темата и дали подробна информация.Успех на всички

# 162
# 163
  • София
  • Мнения: 418
Въпрос и от мен - какво става в случай, че детето е в яслена група в ОДЗ? Преминава ли автоматично в градинска група, или пак е нужно подаване на молба в системата? Или може би на декларация в самото ОДЗ?

# 164
  • София
  • Мнения: 2 271
Въпрос и от мен - какво става в случай, че детето е в яслена група в ОДЗ? Преминава ли автоматично в градинска група, или пак е нужно подаване на молба в системата? Или може би на декларация в самото ОДЗ?

Само с декларация, че ще остане в същото ОДЗ.

Общи условия

Активация на акаунт