...СЛИВЕН - нова ГОДИНА, нов КЪСМЕТ...и отслаБВАНЕ момичеТА

  • 16 974
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 271
Лонкаа...вечер ли ходиш на фитнес?

Да, след 18.30. А ти кога ходиш?

# 286
  • Мнения: 7 430
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА ЖЕН-ШЕН Hug

Много здраве, радост и щастие!

Ренка у вас ли си да ми я снимаш да я видя Wink
Ти имаш толкова хубава кухня, а не си я показала в темата за Кухните Wink

А за весенето - точно това е...аз карам ВикО да направи 3 кълбенца и така сам си се весИ Mr. Green

Някой може ли да пусне нова тема  Laughing

# 287
  • Мнения: 888
Диде...нашата кухня не е нищо особено.Аз каква си бях наумила,ама пари трябват  Rolling Eyes
Пък по-късно,като измия чашите от кафето ще я снимам,ама какво да я снимам-тя е най-обикновена,алпака  Rolling Eyes
Лони,в 9 сутринта  Rolling Eyes Жалко  Rolling Eyes

Бе хора,не ви ли се ходи някой ден,който може на по едно предиобедно кафе да му джурнем  Laughing

# 288
  • Мнения: 7 430
Аз утре съм свободна птичка Wink
В 10.15 имам вече обещано кафе...ако искате може да се уговорим нещо - който може Peace

Ренка, утре кога си в клуба...да мина най-накрая за тия играчки Mr. Green ....и целия ви апартамен е с вкус направен  Peace

# 289
# 290
  • Мнения: 62
Севде, непременно го заведи да му леят куршум.    Peace    А за весенето (обръщането) знам от мама че се прави сутрин и вечер в продължение поне на 1 седмица. Добре е три пъти да се обърне, аз Славея я карам сама да си прави каваци, пък Никола се навежда, хващам го с едната ръка през крачетата с другата през гърдичките и го преобръщам(това много му харесва).   Wink   Пак майка ми е казвала да ги обръщам по възможност в/у падналите трохички след вечеря (съответно закуска).  Hug
Дидката пак ме размечта за бъдещата ми прекрасна кухня  newsm03, та отивам да плакна окото в съответната темичка.  Чао!

Общи условия

Активация на акаунт