"Второкласници"3

  • 24 178
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 214
Честито на vivi 75! Много здраве, щастие и любов   bouquet

# 31
  • Мнения: 10 758
Момичета, второлачев си е затрил някъде Читанката. Та, питането ми е, дали се продават свободно по книжарниците или трябва да ходя до книжарницата на Просвета? А възможно ли е да я има някъде втора употреба?
Я един задвратник и да си я намери Mr. Green

Ками, учебници втора употреба съм виждала в търговския център срещу Билла, Младост.
Също така, нови съм виждала в София прес.

# 32
  • Мнения: 10 758
Виви, честит рожден ден!
От здраве и късмет да не се отървеш  bouquet Hug

# 33
  • Мнения: 1 937
Честит рожден ден, Виви!
Желая ти много здраве и много семейно щастие.

Ками, защо не я поръчаш от тук, например, за да си спестиш ходенето по мъките (лед, студ и т.н.).

Ралица вече е със зъб по-малко от споменатите три.

# 34
  • Мнения: 826
Момичета, изчезнах от темата, но не е по моя вина /абсолютно безвиновно  Mr. Green/ Нещо се беше бъгнал компа на работа, а в къщи в най- добрия случай сядам за 10 мин. пред компютъра, където № 2 решава, че е дошло време да свирим, т.е. да пишем, на четири ръце  Crazy Писането, разбира се пропада  Mr. Green
Нашия Второлачев е добре. Вървят си обичайните драми със затирени учебници, тетрадки... почти стига до забележки от госпожата, че няма тетрадка, а като се прибере в къщи липсващата тетрадка се материализира в раницата  newsm78
Опитва се елегантно да ме премята, което ме докарва до леки истерии- пресният пример от вчера "Защо ти е толкова тежка раницата?" "Ами защото и маратонките са в нея." Две минути по- късно грабвам раницата, за да затворя един упорито незатварящ се цип и хоп- откривам в нея една торба с играчки  Shocked "Какви са тия играчки?" "А-а-а, не знам кой ми ги е сложил там"  ooooh!
И това при положение, че милион пъти сме казвали с баща му- и ние сме били деца, и ние сме се опитвали да премятаме родителите ни- хайде, не ни смятай за толкова глупави, и помисли преди да ни излъжеш  Mr. Green
Та така.
Вчера сравних писането му в началото на годината и сегашното. Пише поне два пъти по- грозно. Баща му обяви, че така пишат лекарите, ама аз съм бясна  #Cussing out
Толкова от мен, че според обичая се улях  Embarassed

Виви, честит рожден ден!

Докато сте на бременно- килограмената тема- с № 1 качих 30 кг., с № 2 спрях да се тегля, като надхвърлих въпросните 30. Ама още много качих де Sick Сега не питайте колко остават до обичайните. Ама е двуцифрено... и започва с 2  Embarassed

# 35
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Е, ти пък за някакво си двуцифрено с 2 си се загрижила, какво да кажем ние с двуцифрените с 3...Joy  При това качени след раждането, та и оправдание нямам. Embarassed
А при №2 мога само да се моля да не докарам общата цифра до трицифрена. Laughing

# 36
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Готова съм да поема от вашите килограми-стига да ми се лепнат в бюста Simple Smile (Всекиму според потребностите)

 Vivi 75, Честит празник! Здраве и много любов ти пожелавам!

 Излиза,че повечето хлапета са на етап да ни работят,да шикалкавят...Пробват се.
 Пепи влачи в раницата книги с твърди корици,плюс комикси. Да си ги мъкне-важното е в междучасията да се занимава с тях , а не да вилнее по коридорите.

# 37
  • Мнения: 826
gargamela, аз и обичайно не съм от най- фините. С № 2 подозирам, че минах в категорията с трицифрените, ама нали  предвидливо спрях да се меря, та си живея в кротко неведение  Crazy
blanc, с удоволствие пращам оки, дай точни координати.  Mr. Green Не гарантирам, че ще лепнат точно на бюста, ама... рискът си е за теб.  hahaha
Бюстът ми определено няма нужда от напомпване /чашка Д/, виж- от повдигане- определено    Whistling
Спирам, че оспамих темата  Embarassed

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 20:59 от elia_gg

# 38
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
ама нали  предвидливо спрях да се меря, та си живея в кротко неведение  Crazy

  Peace Така си качих на тавана кантара,когато бях бременна.А на консултациите много се разсейвах,когато ме мереха.

# 39
  • Мнения: 10 758
За кила и цици ли говорите бе Joy
Като свършите, ми свирнете Whistling


Днес бях на родителска.
Целия клас бил зле по околен свят и развитие на речта ooooh!
Не можели да преразказват и да правят съчинение.

Нямало да имат срочни оценки Rolling Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 1 724
Vivi 75, ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА!
Като сте тръгнали да спамите, да се възползвам и аз, та да питам- няма ли някои свалил? С баткото - плюс 17, с беба не се теглих, около20, имам да смъквам още 9, но с това кърмене ям непрекъъъъснато. Не ми се ще да я отбивам, а ми се ще да отслабна, така, че приемам всякакви съвето от по-опитните. Hug

# 41
  • Мнения: 3 214
Vivi 75, ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА!
Като сте тръгнали да спамите, да се възползвам и аз, та да питам- няма ли някои свалил? С баткото - плюс 17, с беба не се теглих, около20, имам да смъквам още 9, но с това кърмене ям непрекъъъъснато. Не ми се ще да я отбивам, а ми се ще да отслабна, така, че приемам всякакви съвето от по-опитните. Hug

Има, има  Mr. Green С баткото качих 18 кг, свалих ги за 2 месеца и после още назад. С малката качих 15 кг, от които 5 - последния месец  ooooh! До лятото ги смъкнах и сега си ги поддържам. И двата пъти, обаче, не успях да кърмя дълго, ако това има значение. Възможно е и да е до ген, тъй като и двата пъти смъквам без никакви усилия от моя страна, пу-пу  Grinning

# 42
  • Мнения: 10 758
Vivi 75, ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА!
Като сте тръгнали да спамите, да се възползвам и аз, та да питам- няма ли някои свалил? С баткото - плюс 17, с беба не се теглих, около20, имам да смъквам още 9, но с това кърмене ям непрекъъъъснато. Не ми се ще да я отбивам, а ми се ще да отслабна, така, че приемам всякакви съвето от по-опитните. Hug
Нищо не съм свалила, мамка му Close
Трябва още 20 да изрежа, ама не щЪт бе CloseКато пиявици са се залепили и няма пускане ooooh!

# 43
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Велева, ограничаване и движение му е майката.
Аз хич и не се залъгвам, че кърменето е виновно - кърмих година и 2 месеца, ама започнах да качвам точно като тръгнах на работа на половин ден - преди мерехме улиците по цял ден, де що закътани пейки в градинките имаше - наши бяха за храненето. Обаче после като почнах - я попарка за закуска - мама я дояжда, я това вкусно пюренце - двойна доза, да има и за мама, като ида на работа - колегите тръгнат за храна, хайде и аз да не се мина, следобед без вафличка-две не може, вечер детето заспива рано - я да му седнем на моабет с мезенце до среднощ... Laughing И като минах от 44-46 на 54 номер ми светна лампата, ама късно Mr. Green.
Добре, че мъжът ми се впрегна да отслабва (той, милият, ми правеше компания в предходните процеси), та и аз намазах покрай неговите мюсли и салати. Обаче той ходи по 10км пеша на ден, а на мен и 1км не ми се събира.

# 44
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 veleva, и моето,малкото,суче още един-два пъти дневно ,за мой ужас(но и улеснение). Килата веднага ги свалих.Но ям шоколад с тонове.То май друго нямам време да ям. Та не мога да съм ти от полза със съвет. Лятото като тръгнеш по градинките ще се вталиш със сигурност.

 В класа на Петър са само 10 деца, останалите14  са болни!!

Общи условия

Активация на акаунт