Къде в Бургас (8) ...

  • 63 553
  • 590
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 644
Момичета аз си търся такива закачалки! Моля ви някой ако види някъде по магазините да ми каже! В полиема до скоро нямаше, нито в щъркела! Другаде май не съм имала възможност да проверя, затова предварително ви благодаря!  bouquet

# 361
  • Бургас
  • Мнения: 6 346
Снежи, за какво служи тази закачалка ? На мен ми прилича на закопчалка "против" пипащи деца  Rolling Eyes

# 362
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Снежи аз си купих от Полиема след като бях проверявала и нямаха. Явно после са заредили. Бях поръчала от интернет магазин и естествено не ми донесоха  hahaha Купих я преди около 2 седмици. Виж вчера бях там и ако знаех щях да погледна има ли още. Не че на мен ми върши някаква работа особена  ooooh! след като се оказа че дръжките на шкафовете са прекалено близо и не ги захваща  Confused Ако една ти върши работа - имам  Peace

# 363
  • Мнения: 644
Снежи, за какво служи тази закачалка ? На мен ми прилича на закопчалка "против" пипащи деца  Rolling Eyes
Да такава е!

Снежи аз си купих от Полиема след като бях проверявала и нямаха. Явно после са заредили. Бях поръчала от интернет магазин и естествено не ми донесоха  hahaha Купих я преди около 2 седмици. Виж вчера бях там и ако знаех щях да погледна има ли още. Не че на мен ми върши някаква работа особена  ooooh! след като се оказа че дръжките на шкафовете са прекалено близо и не ги захваща  Confused Ако една ти върши работа - имам  Peace
ок, мерси ще я взема щом на теб не ти трябва!

# 364
  • Мнения: 1 893
Знаете ли дали в детските градини все още пускат парното?

# 365
  • Мнения: 2 577
Знаете ли дали в детските градини все още пускат парното?
питай в отчетната най-добре  Peace
в нашата ясла пускат да, предупредиха ме по-леко облечена да я водя

# 366
  • Мнения: 1 893
Благодаря Amelia!

Мисля да купя на малката от пластмасовите къщички, но ми се иска да е максимално голяма. Дайте идея къде да търся. А ако някой е ползвал такава, ще съм благодарна за отзиви.

# 367
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
beca, имаме пластмасова такава от Хиполенд (Пикадили). Държим я  на двора на тревата и дъщеря ни много играе с нея.

# 368
  • Бургас
  • Мнения: 302
Благодаря Amelia!

Мисля да купя на малката от пластмасовите къщички, но ми се иска да е максимално голяма. Дайте идея къде да търся. А ако някой е ползвал такава, ще съм благодарна за отзиви.
Вчера ги гледах в Пикадили.

# 369
  • Мнения: 1 893
Много ви благодаря   bouquet

# 370
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
За притежателките на големи бюстове Wink, вчера открих едно магазинче с бельо внос от Чехия.
Намира се с/у магазин Слъчно (до К и М).

Имат избор на номера и цветове, дори има обиколка 75 с чашка F. Цените на сутиените им са около 55-60лв., в момента има намаление на някой от моделите - 35лв.

Това е сайта им:

www.krisline.com

Аз пак не се уредих, моя номер го няма, но тези дни чакат стока.

# 371
  • Мнения: 917
Да от там се обзаведах са свети валентин...

# 372
За притежателките на големи бюстове Wink, вчера открих едно магазинче с бельо внос от Чехия.
Намира се с/у магазин Слъчно (до К и М).

Имат избор на номера и цветове, дори има обиколка 75 с чашка F. Цените на сутиените им са около 55-60лв., в момента има намаление на някой от моделите - 35лв.

Това е сайта им:

www.krisline.com

Аз пак не се уредих, моя номер го няма, но тези дни чакат стока.
супер задължително ще го посетя я кажи къде по точно се намира че не се сещам за магазин слънчо Blush

# 373
За спортните мами от Бургас-новото магазинче на GEORGO'S на Богориди /някъде близо до Еврошопа май/ -има страхотни спортни екипи, а и цените са добри. Магазинчето е малко, ама е супер заредено.
До сега само се облизвах за тях....е браво,вече съм собсвеничка на такова удоволствие.

# 374
  • Мнения: 148
Здравейте,бургаски мамчета Simple SmileНякой да има инфирмация дали в магазина на Адидас с/у Х-л Космос има малки маратонки за момченце-ства въпрос за 23,24 номер и дали има разнообразие,и ако не там,къде другаде мога да намеря нещо такова?

Общи условия

Активация на акаунт