Пей с мен!

  • 23 941
  • 583
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 982
Абе хора, само мен ли ме "впечатли" снощния тоалет на Софи?!?... Просто нямам думи

Впечатлих се като каза за новата си партньорка "...пък и виждам, че сме от една кръв"
На Софито трябва да и забранят да говори, нека си пее.

# 436
  • София
  • Мнения: 431
А казаха ли каква е новата задача за следващата седмица, че аз не гледах много-много вчера?

# 437
  • Мнения: 184
Диско ще пеят в понеделник.

# 438
  • Мнения: 184
Да, беше в LA при наша обща приятелка няколко пъти. Това е чудесно! Peace Не знам кой е човека, който го продуцира, но заслужава подкрепата му, защото има глас за разлика от доста набедени за звезди.
И не само там  Wink
Продуцентът му е страхотен човек. Повярва в него и в таланта му, а той наистина го заслужава. От както на мода дойдоха разни едрогърди, дългокраки и пр., на таланта рядко се дава шанс, за съжаление.


За кого говорите бе хора,сори ама не мога да разбера  Rolling Eyes

# 439
  • Мнения: 17 546
Да, беше в LA при наша обща приятелка няколко пъти. Това е чудесно! Peace Не знам кой е човека, който го продуцира, но заслужава подкрепата му, защото има глас за разлика от доста набедени за звезди.
И не само там  Wink
Продуцентът му е страхотен човек. Повярва в него и в таланта му, а той наистина го заслужава. От както на мода дойдоха разни едрогърди, дългокраки и пр., на таланта рядко се дава шанс, за съжаление.


За кого говорите бе хора,сори ама не мога да разбера  Rolling Eyes
За Ивайло Гюров.

# 440
  • Мнения: 184
аааааааа ,ок   bouquet

# 441
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
уф, с няколко дни закъснение - но снощи гледах концерта. Blush бързам да напиша мнението си и почвам да изчитам темата..  мелинда и десислава, тони и анжело изкъртиха. от последните хич не го очаквах, а за първите не се съмнявах. страшно им се получи! наско и ива и маргарита хранова и севинч ги нямаше в това, което изтеглих и не ги гледах... много ме разочароват камелия и даниел (то заради камелия се получава това усещане,де Simple Smile ).
тъй кой кого изгони?  Mr. Green отивам да чета.. Hug
п.п. ауу, как забравих за каролина и павел - много готини и 2мата и също си изпяха супер парчето. освен тва през цялото време всички гледахме краката на каролина...  Blush Mr. Green

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 11:00 от abs

# 442
  • Мнения: 1 006
колко си хубава господи, е стархотна песен в изпълнение на Иво, ето и линк http://www.vbox7.com/play:3334398e на една друга хубава негова песен. Таъкв талант като него заслужава добър продуцент, а той явно си го има, а също заслужава да спецели Пей с мен  Simple Smile

# 443
  • Мнения: 281
колко си хубава господи, е стархотна песен в изпълнение на Иво, ето и линк http://www.vbox7.com/play:3334398e на една друга хубава негова песен. Таъкв талант като него заслужава добър продуцент, а той явно си го има, а също заслужава да спецели Пей с мен  Simple Smile
newsm10

# 444
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Марги и Севинч са ми едните фаворити.
Севинч, какво да кажа, ами страхотна  Grinning
На правото - криво как  да кажеш  Mr. Green
Много ми харесва идеята, звездите да показват нови парчета ...
Предаването все повече се получава, личи си, че има съобразяване със зрителя -
оправиха звука, пуснаха резултатите в активна лента, за да могат да се следят ...
Мне нравится  Laughing

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 11:40 от Ян Бибиян

# 445
  • Мнения: 184
Снощи като гледах възхитителната М. Хранова си мислех как тези аматьори печелят много повече от известност и аплаузи с участието си. Репетициите с певците ще си остане голяма школа за тях.
Браво на Севинч. В рекламите точно дадоха кандидатка от МА да пее песента на Уитни Хюстън, която Севинч току-що беше изпяла. Контрастът беше впечатляващ.

# 446
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Концерт трети - кой НЕ се справи? (малко негативен вот за разнообразие)

Камелия Тодорова и Даниел     - 24 (21.1%)
Софи и Лъчезар                            - 18 (15.8%)
Орхан Мурад и Мариета                - 16 (14%)
Десислава и Мелинда                 - 14 (12.3%)
Кали и Милен                             - 10 (8.8%)
Тони и Анджело                      - 8   (7%)
Миро и Дивна                             - 7 (6.1%)
Любо и Надежда                         - 7 (6.1%)
Наско и Ива                               - 6 (5.3%)
Ивайло Гюров и Яница                - 3 (2.6%)
Маргарита Хранова и Севинч      - 1 (0.9%)
Каролина и Пламен                   - 0 (0%)
 
Общ брой гласове: 58

Брех, кой не е харесал Маргарита и Севнинч  ooooh!
Нов концерт - нова анкета Wink
Гледам, че темичката ще понесе и тази седмица, та няма нужда от нова още.
Пускам новата анкета

# 447
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
понеже аз гледам само концертите, какво дават през другото време?

# 448
песни на Саманта Фокс, Мадона, Юритмикс, Бони Ем  довечера диско иееееее Rolling Eyes

# 449
  • Мнения: 4 435
Браво на партньорката на Софи.Жалко,че не си я избра от самото начало ,а се измъчихме да слушаме ония.

Общи условия

Активация на акаунт