Отговори
# 255
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Добро утро момиченца-кокиченца.Днес времето обещава да е слънчево ще има разходки.Айде едно кафенце за разсъняване.                       И чакаме снимките от срещата.

# 256
  • Мнения: 119
Здравейте!

Не само цяла тема сам пропуснала ами и среща!   Sad Sad Sad

# 257
Как мина срещата - нищо не казвате - пазите тайна а? newsm53
Пишете че и ние дето не можахме да дойдем искаме да разберем как си прекарахте.
Много  Hug от мен и лека вечер

# 258
  • Мнения: 106
Приветче....Май тези дето са ходили на сртещата  още реанимират...Никой нищо не е писал....Хмм..... Simple Smile
Днес нашето тати има рожден ден Simple Smile 1dating  ura

# 259
  • Мнения: 54
Момичета знаете ли какво е станало с това момиче Елеонора..........аз сега влизам и видях а се оказа че е жена на наш бивш съсед...........дали трябва още кръв.......да пратя и аз моя мъж да дари.

# 260
  • Мнения: 731
Ами до колкото разбрах, в момента вече не търсят кръв, но ако желаеш да дадеш питай, но не знам кого. Търсеха точно нейната кръвна група - друга не. Горкото момиче е получило голяма инфекция след раждането - тези от "Ева" са за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Мисля, че вече състоянието е стабилно и искрено се надявам да се оправи  Praynig Praynig Praynig

# 261
  • Мнения: 271
Приветче!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЗОИСИЯНА!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА МЪЖА НА ЛЮСКАТА!


Срещата мина както винаги чудесно! Побъбрихме си, поклюкарствахме по женски и времето мина толкова неусетно. Снимки не мога да ви покажа, защото си забравих апарата. Нагледен материал чакайте от Дидка, Дидунчо и Жен-шен.

# 262
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Здравейти и от мен.На срещата и аз си изкарах страхотно даже малко ми се видя.Честит рожден ден на ЗОИСИЯНА! и на МЪЖА НА ЛЮСКАТА!.Много здраве щастие и късмет им желая.

# 263
  • Мнения: 200
Добро утро!

Няколко дни не писах, но имах изпит и трябваше да се подготвя поне малко, а и много нещица се струпаха на главата ми - то апартаменти, коли, изпити и най новото - съкращения на работа. Оплаках се пак рано сутринта....

Лек и слънчев ден на всички!

# 264
  • Мнения: 76
 Добро утро на всички! Hug
 Срещата наистина беше зареждаща.
 А като се върнах, от вратата и се захванах с наакано дупе Mr. Green Татито ни тъкмо я слагал да си ляга, и как не я усетил, че е наакана  smile3555 Но много добре се беше справил, другия път - пак! Wink
 Снимките ще кача по-късно, докато Рали спи, че иначе става голяма борба пред компа  Mr. Green
Честит Рожден Ден на Зоисияна на патерици!
 Люска, честит рожденник и на теб!

 Ето и едно сутрешно кафенце. Не зная с вас как е, но на мен още ми е объркано от лятното часово време!

  Слънчев и успешен ден на всички!
 

# 265
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Здравейте и от нас  Hug.Жен-шен благодаря за кафенцето,че то и на мен ми е едно объркано с това ново време.Слънчев и усмихнат ден ви желая.

# 266
  • Мнения: 7 430
ДзаК ...
Преди малко изпратихме Лонката и сега ще се мъча да приспивам дребните ooooh!
Снимки, който иска да гледа...да е дОшъл  Crossing Arms ...хи хи, можр би по-късно ще пусна, че фотото ми е долу Wink

# 267
Здравейте и от мен!!! Hug
Вече се върнахме, разказвайте за срещата че пак изтървах Sad
Изчетох ви най-после ... и хубви и лоши неща са се случвали докато ме е нямало...Надявам се сега всичко е ок, включително и младото майче, за което са търсили кръв Cry Като си предствя че и аз бях на толкова като родих Ивка...Затова се ражда в окръжна, тези частни клиники в Сливен са пълна скръб Rolling Eyes
Липсвахте ми ей  bouquet

# 268
  • Мнения: 119
Чудна беше срещичката.  Peace
Диде, пускай анкета за следваща.  Grinning

И аз чакам снимки, че ми е любопитно.  Party

# 269
  • Край морето
  • Мнения: 139
Мили сливенски майчета,

Сори, че ви спамвам темата, но бихте ли ми казали къде се намира фирменият магазин на Миролио и завода и дали в завода има магазин.

Благодаря ви предварително

Общи условия

Активация на акаунт