....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 6

  • 14 945
  • 303
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 10 758
Благодарско на всички!!!   bouquet
Много ми е готино и се кефя!!!
Мойто мъж даже не иска да я види,но щом си е решил така.... Peace
Аз пък реших вече с никого да не се съобразявам,много ми дойдоха толкова години да блея,вече-не! Naughty

ДА ЖИВЕЯТ РАЗЛИЧНИТЕ И ЛУДИТЕ ГЛАВИ,ЗАЩОТО ТЕ ВЪРТЯТ СВЕТА!!! perko

Аз и преди го бях казала в темата, но теб те нямаше....та.....моя ми каза, че ако се татуирам щял да ми изневери.Е, татуто от няколко месеца е факт Mr. Green Joy

# 181
  • Мнения: 1 179
Аз пък казах, че това го искам като подарък за рождения ми ден, нямаше какво да каже на това, освен "Теб не ти ли пука, че няма да ми харесаш.....", но тялото си е мое, важното мисля е аз да се харесвам.  Peace

# 182
  • Мнения: 10 758
Аз пък казах, че това го искам като подарък за рождения ми ден, нямаше какво да каже на това, освен "Теб не ти ли пука, че няма да ми харесаш.....", но тялото си е мое, важното мисля е аз да се харесвам.  Peace
аз му казах, че не ме интересува.Това беше подарък от Руска за именния ми ден.Така че, му затворих устата Joy

# 183
  • Мнения: 1 568
Joy

Аз пък му казах,че е подарък,за рожденият ми ден от сестра ми hahaha
а той каза: иди си сложи и обици на езика и веждата,а аз:ми добре,ама не ми харесва,но виж на пъпа...моооже Joy

# 184
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Joy

Аз пък му казах,че е подарък,за рожденият ми ден от сестра ми hahaha
а той каза: иди си сложи и обици на езика и веждата,а аз:ми добре,ама не ми харесва,но виж на пъпа...моооже Joy



Маргало , страхотен аватар  Peace

# 185
Моята лява ръка Simple Smile  Другата събота се надявам да стане и дясната, но няма да е трайбъл.

http://stuff.ahtola.org/IMG_1599.jpg

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 16:40 от kopche

# 186
  • Мнения: 494
Аз  пък на моя въобще не му казах и за първото тато и за това сега .Mr. GreenРазбра ,след свършен факт! Конското беше налице, но след лекция от моя страна ,му запуших устата ! Laughing

# 187
  • Мнения: 494
Моята лява ръка Simple Smile  Другата събота се надявам да стане и дясната, но няма да е трайбъл.
http://stuff.ahtola.org/IMG_1599.jpg
Страхотна е ! Peace
Малей ,моля ви се бе хора ,имайте милост  Whistling!Ще ме навиете в скоро време да се замисля и за трети татос! Laughing

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 16:41 от kopche

# 188
  • Мнения: 7 723
Моята лява ръка Simple Smile  Другата събота се надявам да стане и дясната, но няма да е трайбъл.

http://stuff.ahtola.org/IMG_1599.jpg

Страхотна е ! Peace
Малей ,моля ви се бе хора ,имайте милост  Whistling!Ще ме навиете в скоро време да се замисля и за трети татос! Laughing
Е, аз поне вече съм сигурна, че искам  Wink Crazy

# 189
  • Мнения: 1 568
shushi7777, благодаря!

Мацки,дайте ми идея за тату на мъжка ръка-горе да е! Нещо секси и фешън! Peace

# 190
  • Мнения: 803
Маргало, готин татус! Simple Smile Честито Simple Smile

Аз пък се кротнах вече Mr. Green Гледам ви татуировките и не ме боде желание отвътре да се набродирам отново. Ама сигурно е защото си направих две в рамките на два месеца. Така че за тази година си преизпълних графика Crazy От известно време си гледам лявата любовна дръжка обаче, нещо празна ми се вижда...Пък от дясно имам феникс. И някакси, ако някога правя нещо, трябва стилово да ги съчетая. И мойта не е лесна ooooh! Whistling

# 191
  • София
  • Мнения: 604
за мазане-Вита Мерфен, в краен случай Банеоцин Peace

# 192
  • Мнения: 1 243
...От известно време си гледам лявата любовна дръжка обаче, нещо празна ми се вижда...Пък от дясно имам феникс. И някакси, ако някога правя нещо, трябва стилово да ги съчетая. И мойта не е лесна ooooh! Whistling

 Joy Joy Тъй, тъй... Направи си нещо в стил In Flames, да е в пряка връзка с феникса!

# 193
  • Мнения: 331
Страчка-да сини цветя и можеби лилави някъде ......

мен тая неделя пак ме подмина влака! как пък се падна точно като трябваше да ме направи и да свършат капачките незнам..... Close newsm61....а часовете са му записани за две седмици напред.....мисля довечера да го изкуша с тялото си за да ме вмъкне някак в графика хаххаахаха Laughing

# 194
  • София
  • Мнения: 819
Я, запис в темата, аз я търсих оня ден, къде бехте? Blush

Общи условия

Активация на акаунт