КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС VI

  • 46 599
  • 344
  •   1
Отговори
# 30
ами и аз не бих искала да остане в кварталното в никакъв случай но вече наистина незная къде да я запиша отзивите за всяко училище са много различни

# 31
привет на всички майки героини ,преживели или преживяващи кандидатстването след 7клас smile3511 - надявам се поне заинтересоваността на нашите деца е на 1/3 от тази която имаме ние -но на тях им е простено те не осъзнават важността на решението ,,,,,,НО ние затова сме до тях да отнасяме нервите и напрежението много благодаря за темата --тя е безкрайна и винаги имаме нужда от още информация и помощ за да си отговорим на всички въпроси

# 32
децата ни са умни ,само да ги научим да не мързелуват толкова и всичко ще се нареди

# 33
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте, за първи път се включвам тук, обърках се от всички нови теми. Може и да съм пропуснала да видя, но търся мнение за първа и втора АГ. и се чудим кое да пишем на трето място

# 34
  • София
  • Мнения: 178
А какво ще кажете за 33 ЕГ в Люлин

# 35
  • Мнения: 3 479
Здравейте, за първи път се включвам тук, обърках се от всички нови теми. Може и да съм пропуснала да видя, но търся мнение за първа и втора АГ. и се чудим кое да пишем на трето място

А какво ще кажете за 33 ЕГ в Люлин

Тук във форума пише една многодетна майка, на която по-голямата дъщеря е завършила 33 СОУ в Люлин, а по-малката в момента е ученичка в Първа английска гимназия. Тя ме шашна тотално, когато сподели, че е по-доволна от 33 СОУ. Смята, че е по-добро като дисциплина, като отношение на учителите към учениците, като атмосфера.

# 36
  • София
  • Мнения: 178
33 ОУ или 33 ЕГ, това са две различни юридически лица. Моята дъщеря учи в 33 ОУ в момента, дисциплината е ужасна

# 37
  • Мнения: 3 479
33 ОУ или 33 ЕГ, това са две различни юридически лица. Моята дъщеря учи в 33 ОУ в момента, дисциплината е ужасна

Значи грешката е при мен. Тя имаше предвид точно гимназията (пък аз съм написала СОУ), защото дъщеря й беше абитуриентка миналата година.
Никът на майката е Margi-M. Ако имаш по-конкретни въпроси, можеш да я питаш на лични.

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 23:40 от СкъпоЦенна

# 38
  • Мнения: 23
Здравейте мами, аз също съм полудяла на тема кандидатстване след 7-ми клас, и моя хубостник го мързи та го боли, само компютри телефони го интересуват и мацки. Последното поне ме успокоява че се развива в "правилната" посока, че напоследък все ми се струва че мъжете не са това което бяха. Моя хубостник ако се вълнуваше поне 1% от това което ние с баща му преживяваме, чудеса щеше да направи. От миналата година е почнал с този пубертет и понякога едвам го издържам.  Контрол си трябва иначе се изпускат краищата, но как да стане като с баща му сме по цял ден на работа, а то вместо да ти съчувства и поне малко да се замисли си прави буквално каквото си е наумило и вечно някакви борби. Но.... какво да се прави всичко ще отмине срещу природата явно не може да се борим

# 39
  • Мнения: 2 708
Привет на Ана-Теди. До юни още бая има ние да изперкваме. Гледам и се увеличаваме  Laughing щото то тресе, та чак боли и си търсиш събратя по неволя. Тя Роската така викаше, добре че е темата да си поговорим, че тия около нас не са с нашите вълнения и хич не ги интересува 7ми клас и пубертета.
А мързелът, явно това е болестта на 7ми клас Laughing Laughing Laughing При нас е просто неразказваемо, не може да ми го роди мозъка как е възможно. И говоря и говоря и гушкам и обяснявам и си обещаваме - и пак си е същото положението.

Ама освен да стискам зъби и да се надявам на чудо, вече друго не ми остана Laughing Laughing

# 40
 smile3503 Привет на всички. Явно положението при всички седмокласници е едно и също само родителите се интересуват. Нашите деца би ги трогнало само липсата на компютър и телефон .УЖАС .Изобщо не знам как ще се преборим ,точно затова търся помощ
и подкрепа от вас . В един момент си мислех ,че само моето дете е такъв непукист бях изпаднала в тиха лудост .
Моля ви ако някой има информация .наблюдения  за  Софийска професионална гимназия по електроника Джон Атанасов или да се ориентираме някъде другаде .

# 41
  • Мнения: 23
За това училище съм чувала само хубави неща, но все пак детето трябва да го влече. Бала е много висок също и особено за момчетата  наплива е голям.

# 42
  • Мнения: 901
Здравейте, за първи път се включвам тук, обърках се от всички нови теми. Може и да съм пропуснала да видя, но търся мнение за първа и втора АГ. и се чудим кое да пишем на трето място

Е, Първа английска на първо място, естествено. Но с една уговорка, за която ще си говорим през юли, живот и здраве. Мойто е там. Добре е засега.

# 43
  • Мнения: 3 479
Здравейте, за първи път се включвам тук, обърках се от всички нови теми. Може и да съм пропуснала да видя, но търся мнение за първа и втора АГ. и се чудим кое да пишем на трето място

Е, Първа английска на първо място, естествено. Но с една уговорка, за която ще си говорим през юли, живот и здраве. Мойто е там. Добре е засега.

А защо през юли? Не може ли сега?

# 44
  • София
  • Мнения: 178
Въпрос към тези, чийто деца ходят на школа: Дисциплината в групата Ви как е? При нас имаше две момичета, които нарушават много дисциплината на цялата група, пречат и разсейват останалите, та се наложи да преместя моето дете в другата група, където са повече деца, но са по-мотивирани и по дисциплинирани.

Мисля, че дисциплината има отнощение и със знанията.   

Общи условия

Активация на акаунт