Пролет вече е дошла,усмихват ни се нашите ЦВЕТЯ .

  • 46 102
  • 544
  •   1
Отговори
# 435
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Не е със сигурност цитрус на мен ми прилича на австралийския кестен Peace

asyalein е горда собственичка на това екзотично растение Peace

Росита 77 семейното щастие не изисква никакви по специални грижи ,сади си го направо в каквото ти е удобно ,то със сигурност ще я изпълни цялата каквато и да е големина,моетопърво беше в малка саксийка но тъй като видях че е доста устойчиво го преместих в градината и така си стоя около 2 години но сега градината ще е заета с дуги неща се принудих пак да го прехвърля в саксийка ,но тъй като беше доста голямо , с една тесла го разчлених ,и раздадох от него ,а останалото си го посадих в саксия ,не го слагай на пряка слънчева светлина ,моето винаги е било на сянка под лозницата ,може да си го гледаш и вътре  Peace

# 436
Кой има австралийския кестен

# 437
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Благодаря Чародейка,а зимата не измръзва ли или ти живееш някъде на топло.

# 438
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Аsyalein ти ли имаш австралийския кестен

да. при мен нищо не е падало Wink
едната ядка даже стърчи във въздуха Party
не полагам специални грижи Peace

# 439
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Росита 77 моето семейно щастие не е успяло досега да измръзне нито когато беше в саксийка нито когато беше директно във земята ,живея в Петрич и тук климата е малко по мек ,има доста растения които оставям навън ,междуддругото обича водото ,моето беше посадено до чешмата и се чустваше отлично Peace

# 440
  • Варна
  • Мнения: 1 037
  bouquet,аз няма да рискувам със зимата,че там където живея си е доста мразовито

# 441
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, благодаря за линковете за Бакопа-та. Вчера изчетох все що има в нета, защото и с тази красота се сдобих Heart Eyes
Ето такава искам да стане:


Казват че е едногодишно растение, а на някой места, че е многогодишно. Коя е истината имате ли идея?

# 442
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Bacopa (Sutera) аз също попрегледах някой странички и  видях ,че пише ,че е многогодишно растение ,също останах приятно изненадана и от този цвят  Heart Eyes  http://www.beautifulbotany.com/STOCK%20R-S/Sutera%20cordata%20&# … Showers'.jpg

# 443
  • Мнения: 764
Здравейте,девойки,простете дългото отсъствие,имах си мама на гости Wink,но днес си тръгна...И тя ми донесе семена за цветя-донесе калифорниййски мак,летен гербер,тунбергия,малки карамфил4ета,мащерка.Даже и за 4ушки за пълнене,и от българските дълги краставици.Тук няма нито едното нито другото :bad-words:4ушките им побират половин кило кайма едната,а краставиците са само от късите Whistling
Само от ягодите ми нищо няма да излезе,уж поникнаха,и после се свиха едни такива и изсъхнаха...а неполяти не са останали.Сигурно,защото най за тях ми беше мерак,сега ще търся други...

# 444
  • Мнения: 3 036
sasa,
понеже благородно завидях на asyalein, за австралийския кестен
кажи ти откъде се сдоби с него.

# 445
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, продават ли разни цветя и разсади из Женския пазар все още? Едно време имаше, но не съм ходила от години...

# 446
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Даже и за 4ушки за пълнене,и от българските дълги краставици.Тук няма нито едното нито другото :bad-words:4ушките им побират половин кило кайма едната,а краставиците са само от късите Whistling


нямате ли турци или араби?
тук продават и севрия и капия, сега идва от Мароко, лятото е гръцка, турска или испанска newsm78
тук пък рядко има малки корнишони ooooh!, продават ги добре узрели и наедряли...отврат Whistling
иначе дребни корнишони мариновани има Thinking

тази бакопа е много хубава, ама е за двор, а аз си нямам Sad

# 447
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Момичета ако ми кажете как се казва това цвете ,ще съм ви много благодарна ,цъфти в червеничко и цветчетата са му много нежни Peace
http://desikostova.multiply.com/photos/album/13#25
http://desikostova.multiply.com/photos/album/13#27

# 448
  • Мнения: 5 001
Момичета, продават ли разни цветя и разсади из Женския пазар все още? Едно време имаше, но не съм ходила от години...
Виве,продават бе душа...Има

# 449
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, продават ли разни цветя и разсади из Женския пазар все още? Едно време имаше, но не съм ходила от години...
Виве,продават бе душа...Има

О, значи тр. да го посетя  Mr. Green
Аз се набутах яко с тия разсади от Стрелиция...

Общи условия

Активация на акаунт