Отговори
# 270
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН И НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ МОНКО, МИКАЕЛА, КАРИНА И ЗДРАВКО! newsm59  ura  Бъдете много здравички и весели дечица!

Раде, какво стана с варненската среща?
Светле, да се видим като отиваш на работа тези дни, за да ти дам парички за дръвчетата.

# 271
  • Мнения: 350
Цитат на: TanyaSSK link=topic=281604.msg7175565#msg7175565

[color=orangered
Раде,[/color] какво стана с варненската среща?

Предлагам утре ако не вали и не духа /както днес/, в 16ч.на централната алея.

# 272
  • Мнения: 11 004
Честита първа годинка на днешните рожденничета! Hug

За дръвчетата - по колко пари събираме?

Aleksi, имате си домашен треньор по един от най-хубавите спортове! Peace Аз така и не заобичах плуването, макар че баща ми е бивш плувец и водолаз. Confused Надявам се Рая да не вземе пример от мен.

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 17:14 от Linofrina

# 273
  • Мнения: 350


За дръвчетата - по колко пари събираме?

.

Кой колкото може. Най-много по 5 лв, мисля, че е добре!

# 274
  • Мнения: 228
Здравейте, приятелки!

Честит рожден ден на Монко, както и на Микаела, Карина и Здравко!

Илит,  Hug! Ще ти връчим грамота за най - съвестен залесител.
Ето сметката ми:

BG35PRCB92301005338610
BIC: PRCBBGSF
Прокредитбанк АД - клон Варна
Светослава Калчева Лазарова


Сума: кой колкото може, но максимум 5-6 лева. И 1 лв да е, няма проблеми. Много хора сме.
Преди да купим дръвчетата, ще отида до градинския център и ще нащракам няколко варианта, ще ги публикувам тук и ще изберем заедно. Ето сайта на брат ми: www.erika.bg
Предлагам, за да не затормозяваме тази тема, да пишем кой колко е превел/събрал в темата за Априлци в Календарни.

# 275
  • Мнения: 354
Благодарим за поздравите, РД е много весел и разбира се утре продължава. По- късно ще пусна снимки. Черпим с нашата торта Embarassed Трудна работа се оказа, но ако имах време щеше да е огромно удоволствие тортопровенето.

# 276
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСНАЛИТЕ АПРИЛЧЕТА   bouquet

# 277
  • Мнения: 1 982
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СЛАДКИ ДЕЧИЦА!
Све, ще преведа директно на теб веднага щом се приберем! Сигурно няма да мога да видя какво дръвче ще изберете, но съм сигурна, че ще е красиво! Peace
neci, супер торта! Леле, какви майки имат дечицата...мойто не е случило, горкото! Confused

# 278
  • Мнения: 1 925
Здравейтееее! Hug
Све, сайтът на брат ти е страхотен, страшно стилен Peace
Днес се запознах с още една наша мама - Гери с бебе Рая, оказа се, че се разхождала редовно в парка, но чак сега се престраши, за което се радвам  Hug Ставаме голяма тумба априлчета в Заимов Heart Eyes
За дръвчето - аз ще дам на Илит, като се видим. Peace
Честит рожден ден на всички празнуващи днес !

# 279
  • Мнения: 91

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МОНКО, КАРИНА, МИКАЕЛА И ЗДРАВКО!!!
NECI, NISTI, GMDIMITROVA, KAMI - ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖДЕННИЦИТЕ!
Оф, ние два дена се скъсахме от миткосване. Вчера се разхождахме из Банкя, а днес по Правец. Одеве оставихме Бела на баба й и сега с мъжа ми се чудиме какво да правиме. Много е тихо без нея.

# 280
  • Мнения: 354
Ето и снимки от първи празничен тур!
http://necifer.multiply.com/photos/album/23

# 281
  • Мнения: 485
Здравейте и от нас.
Благодаря на всички за милите пожелания. Целувки за нашите астрални близначета Монко, Микаела и първият ни приятел Здравко. Да растат здрави, умни и много слънчеви дечица.

# 282
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Честит рожден ден на МОНКО, МИКАЕЛА, КАРИНА И ЗДРАВКО!

Днес мина и бебешкото ни парти. Е не беше това което трябваше да е, но.. какво да се прави. Явно на децата им дойдоха малко в повече вече мероприятията, та си поплакаха малко. А Галюшката отгоре на всичкото и не спа след обяд и...
Ето малко снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=185906&photo=120

neci тортата е страхотна и добре сте си изкарали така като гледам.

# 283
  • София
  • Мнения: 529
Честит Първи Рожден Ден, на сладките ни априлчета Монко, Кари, Микаела и Здравко!

На lina6.3 и neci АПЛОДИСМЕНТИ за красотите!  bouquet
 Аз уж диета да спазвам.... ама ми подкладохте глада за сладко и ометох 1 шоколад Embarassed

# 284

Общи условия

Активация на акаунт