53та Американска седянка

  • 14 925
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 367
блажка,месиджът ти хит хоум биг тайм,точно днес чета за каратето-колко бяха големи синовете ви когато ги записахте,ако би искала да споделиш?мерси
баш си мислех че това място може за начало да замени дворците по Чехия и Австрия,поне вкус да даде,и бях изненадана че го открих тук..

# 301
  • Мнения: 3 491
блажка,месиджът ти хит хоум биг тайм,точно днес чета за каратето-колко бяха големи синовете ви когато ги записахте,ако би искала да споделиш?мерси
Те преди месец тръгнаха, значи на 6 и почти 8г. съответно, под влияние на техни приятелчета от квартала (пак двама братя). Аз питах сума ти пъти заради приятелите ли искат да са там, или заради каратето - те казват "заради каратето". Да видим докога ще издържат, аз не го харесвам много това карате, пък като си помисля колко струва, направо го мразя.
Но има някои положителни неща: родителите не са длъжни да стоят и да гледат по време на урока, и в рамките на този 1 час можеш да забегнеш и да си свършиш някаква работа. Но аз съм патка и стоя, и съответно ме привикват да държа разни тапицирани щитове, пък моите синове да си въобразяват, че съм були, да крещят срещу мене "киааа!" и да ритат и боксират щитовете. Ако се отучат да не мигат на парцали, щом някой размаха ръце срещу тях, ще съм доволна.
И другото хубаво нещо е моралният елемент - харесва ми, когато тези мъже ги насъберат около себе си и започнат да ги учат на разни рицарски правила, и как да се държат "по мъжки". На мене започна да ми липсва мъжка помощ, децата стават вече момчетии. Не мога да се оплача ни най-малко от баща им, много помага, много ги занимава, но го няма от 6:30 сутринта до 8 вечерта, такава му е работата, и да иска, не може да прекарва толкова време с тях, колкото би ми се искало. А училището е достатъчно феминизирано.

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 05:38 от блажка

# 302
  • Мнения: 2 257
Благодаря за милата реакция към Антъни Кайл & подстрижка.

Сега предлагам да се понесем към новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт