Карлово и Сопот - Великденска тема

  • 7 953
  • 223
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 844
Привет в късни доби, тутти на момчетата хич не им е скучно те ходят с баща си да работят....... но това за сега иначе предполагам че ще дойде и този момент на скука.Дипломиране - магистър октомври месец.Сега лятото ще я мъдря тази дипломна...... а хич не ми се занимава вече, но няма как накрая съм Simple Smile
Лека от мен!

# 211
  • Мнения: 236
Aaaa пък ние в сопот да се похваля си имахме празненство-детски песнички на площада,за по-големите имаше състезание тип по- по-най,сокче,близалка и балон за всяко дете и батута и количките 2 часа без да се плащат.Доволна съм ,че се сещат за децата.
Тути,незнам със сигурност къде ще почиваме,но вече нямам търпение да се махна за малко нанякъде -като разбера накъде ще се похваля.
Тин-тин ,успех за дипломата!В това топло време ,лятно настроение и прочие....на мен не ми се иска да съм на твое място.

# 212
  • Мнения: 133
Здравейте!Тути аз ти писах на лични ,но и тук да кажа че става за кафе следобед - кажи час и който иска да заповяда!

# 213
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
айде към 18ч на обредния,става ли

# 214
  • Мнения: 133
ами става ,но ще дойда към 6.15.До после.Чао

# 215
  • Мнения: 1 232
абеееееее Mr. Green Mr. Green Mr. Greenоще ли сте на кфе аааааааааа,та никой не пиши newsm78 newsm78Айде разказвайте Joy

# 216
  • Мнения: 165
Как ви завиждам,че пиете кафе на паметника...!!!ИСКАМ И АЗ... smile3518

# 217
  • Мнения: 3 360
абеееееее Mr. Green Mr. Green Mr. Greenоще ли сте на кфе аааааааааа,та никой не пиши newsm78 newsm78Айде разказвайте Joy


 Joyхехееех-много сте ранобудни бе LaughingЛипсваше на компанията,да знайш bowuu,макар и с достойни и многобройни заместници LaughingДругия път-никакво отсъствие Naughty



Как ви завиждам,че пиете кафе на паметника...!!!ИСКАМ И АЗ... smile3518
Хайде,кога си идваш да се включиш? Hug

# 218
  • Мнения: 3 360
Момичета!Имам предложение:Намейка да "стяга" нова  ,лятна  тема, че то всички скоро забягвате към морето и аз какво ще си пиша сама тука и то във великденска тема hahaha hahaha hahahaСрамота!Айде,Ели, гласувам за теб с две ръце  newsm10-захващай се!!! newsm68

# 219
  • Мнения: 165

Как ви завиждам,че пиете кафе на паметника...!!!ИСКАМ И АЗ... smile3518
Хайде,кога си идваш да се включиш? Hug
[/quote]
Към края на юни или юли...

# 220
  • Мнения: 1 232

Как ви завиждам,че пиете кафе на паметника...!!!ИСКАМ И АЗ... smile3518
Хайде,кога си идваш да се включиш? Hug
Към края на юни или юли...
[/quote]доди ще се радваме да се запознаем с теб Hug
Айде елиииииииииииии тук плажове море коктейли бързо да пускаш новата тема Heart Eyes

# 221
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
ще се пробвам да видим дали ще стане

# 222
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
а бе къде е микки newsm78

# 223
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
я вижте дали ви харесва новата тема

Общи условия

Активация на акаунт