Отговори
# 75
  • Мнения: 1 319
galita, спокойно - братовчед ми се беше изакал пред едно заведение на морето, след като хиляда пъти разкарва майка си до тоалетната с фалшиви сигнали...
А се сетих за едно съседско детенце - пътували с баща си, някакъв му минал пътя и бащата изпсувал "педераст"... отишли на гости на някакви роднини, питали детето какво иска да стане, а то (с гордост): "Педераст" Embarassed

# 76
  • Мнения: 156
 rotfImboстахотна темичка

# 77
  • Мнения: 1 546
Седим с моята приятелка и 2 годишния й племенник на централно кафене в малък град. Той търчи около нас, ние го занимаваме и без да искам бутам чашата с колата и тя се разлива от масата към земята. При което малкия се спира, започва да сочи течащата кола и да вика колкото глас има :"Някойй пикайййййй, някой пикайййй....." Laughing Whistling Laughing

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 74
И аз се сетих за една случка с моя син, който сега е на 7.
Та преди 4 год. взимам си болничен, че той нещо се беше разболял и не си спомням по какъв повод мъжът ми го гледаше първият ден- може би съм довършвала някаква работа.На другия ден, вече свободна решавам да заведа детето на разходка и да се отбием в офиса, в който работи сестра ми. Тя -тогава на 20, с колежката и- пак нейна възраст и за късмет две техни приятелки се  отбили за кафе. Отварям вратата на офиса, пропускам малкото човече да влезе първо, и той прекрачил, непрекрачил прага напевно изтърсва:" Пък моя тати има голяма пи..каааа". Аз се опулих. Вечерта след проведено разследване стигнах до истината: докато мъжът ми докато го гледал влязъл да се изкъпе, но не му се беше случвало до тогава и оставил вратата на банята открехната, а синът ми явно е бил много впечатлен, но чак на другия ден се разбра....А пък мъжо като чу случката- ръзцъфна в усмивка, че така е похвален пред четири жени....

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Наскоро в аптеката синът ми извика на висок глас: "Мама няма чурка, мама няма чурка!". Накрая го накарах да млъкне, но всички вече бяха чули.  Laughing

# 80
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Дете на познати гордо заявява:
- Аз знам как се правят бебетата.
Ние  newsm78:
- Как?
- Легнали на спалнята, мама гола, а тати по потник  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 957
Ох..заболя ме корема от смях  Joy

# 82
  • Мнения: 1 568
На кафе,аз сестра ми,мъжът и един познат...върви разговор м/у познатият ми и детето:

-Ти обичаш ли гости?(познатият hahaha)
-Обичам,ама баба не обича,като се звъни на вратата и тя се крие #Crazy

Аз умрях от резил,става въпрос за майка ми ooooh!

# 83
  • Мнения: 4 371
Дете на познати гордо заявява:
- Аз знам как се правят бебетата.
Ние  newsm78:
- Как?
- Легнали на спалнята, мама гола, а тати по потник  Mr. Green
Поне не е по чорапи Laughing
Много готина тема Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 065
Мой познат се нарежда на опашка с 2-годишния си син.Пред тях е дебела жена облечена с панталон.По-едно време малкия я гали по задните части и говори на баща си,,Татиии,виж тази леля какво хубаво гъзенце има'' Laughing

# 85
Племеницата ми е на 4 години и в цялата рода непрекъснато се разказват случки с нея.
Казала на майка си относно баба си (майката на снаха ми) "Я баба каква е пъргава и как хубаво мете! Защо не си я вземем за слугиня?"
Била на гости на същата баба (която между другото е на 50 години),помолила я да направи палачинки. След около час казала "Айде няма ли да ядем?". Баба й отвърнала "нали яде палачинки?" "Абе те бяха за закуска, дай нещо сериозно - сърмичики, кюфтенца, нямаш ли?" - отвърнала малката.
Сега е влбюена в Денислав от Мюзик Айдъл. Седи пред огледалото и го пита кой е най-красив и си отговаря - Денислав.
Има още много, но ще пиша някой друг път.

# 86
  • Мнения: 177
Мой познат се нарежда на опашка с 2-годишния си син.Пред тях е дебела жена облечена с панталон.По-едно време малкия я гали по задните части и говори на баща си,,Татиии,виж тази леля какво хубаво гъзенце има'' Laughing

 rotfImao

# 87
Моя син Данислав беше зимата на почти 3 год и вместо пушка казваше пу.ка И като срещне някой познат го пита
  Лельо Диди ти имаш ли голяма пу.ка
  Или пък ходи по стаята и не може да си намери пушката и пита Мамоо къде ми е  пу
.ката Grinning
  И  " Ще те застрелям с моята пу.ка

# 88
  • Мнения: 1 081
 Joy
Много яки историйки  Joy
Моята Стефи /4г/ я взимам от ДГ и ми забива въпроса
- Мамо, аз кога най-посли ще си имам гадже?
А аз така   Shocked  ,  и отговарям
- Като пораснеш още малко
А тя настоява
- Като порасна и си имам бебе ли?
Аз и обяснявам през   Joy
- Не, малко преди това  Joy Joy Joy

# 89
  • Мнения: 3 576
Взимам преди година сина ми от яслата и той пред лелката ме пита "Мамо, аз защо леля Х говори като мъж? "  #Crazy
Жената явно има някакъв здравословен проблем и наистина имаше много груб глас.....

На морето сме и виждаме негър, при което детето вика на висок глас: "Мамо, тати, вижте негър!!!".  Embarassed
Умрях от срам, човека сигурно е разбрал, въпреки че не е бил българин, то и на англ. така си звучи.
До края на почивката като го видехме, тръгвахме в обратната посока...

Общи условия

Активация на акаунт