Великденски яйца дузина след дузина боядисва Дюканската дружина - 99 тема

  • 40 169
  • 941
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 3 090
Добър вечер, мили мои! Христос Воскресе!  easter easter easter
Първо да се отчета - най-голямото ми прегрешение беше днес на обяд, ядох агнешко със спанак.  Peace Вчера на закуска си хапнах дюканската палачинка, естествено яйце и извара с пресен лук, настъргани репички, копър и магданоз. На обяд - агнешко печено във фолио със зелена салата с парафин, а на вечеря ядох рачешки рулца, пуешка шунка и кисело мляко. Днес закуската беше същата, на обяд агнешко със спанак, на вечеря - салата и пуешка шунка. Изчерпателен и пълен доклад  Joy Днес бях -100 гр, да видим утре  Laughing
Добре дошли на Андичара и Татяна  Hug Hug Успех в диетуването, момичета!  bouquet
Андичара, овесените трици са желателни, но не задължителни. Тоест аз в началото карах доста време без, защото нямаше. От това резултатите ми не пострадаха.  Peace
Марини Hug, да ти е здраво и щастливо Алексчето!  smile3525 И много радост да ти носи! bdbaloni
Групата, дето все крещи  Joy честити три дюкански месеца! smile3525 Резултатите са ви страхотни, момичета! Браво на вас!  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 Гуди  Hug Славе  Hug Халеева  Hug Ори  Hug
 Hug и   love001 на всички   bouquet  bouquet  bouquet
Пак като пълен идиот да питам ...значи днес почвам 5П и след тях 5ПЗ .... нищо че вместо предишните 5П ...бяха 3П/2ПЗ ...
Цоци, точно така  smile3521

# 571
  • Мнения: 663
Абе Кри ...какво е това ПРЕГРЕШЕНИЕ ...ти си такъв ветеран ...че агнешкото при теб въобще не се брои за "грях" .... аз ако изкарам една ГОДИНА на диета .... хич няма да споменавам че за едно ядене съм подменила пернатите с блеещи ...меса

# 572
  • Провинция
  • Мнения: 313
Христос Воскресе! easter easter easter easter
Красофифа,аз ям домашно кисело мляко без да го разреждам и не мисля,че нарушавам режима,защото си спестявам нишестето от купеното мляко.
Цоци,ние не сме на диета,а следваме определен режим на хранене,който ни позволява да се освободим от излишните килограми.

# 573
  • София
  • Мнения: 3 090
Цоци, прегрешението е, че агнешкото със спанак беше сготвено с олио.  Laughing Иначе аз съм в 3 фаза и мога да ям агнешко, въпреки че досега не бях яла.
Пухче, радвам се да те засека  Hug Hug Hug

# 574
  • Мнения: 110
Имам едно въпросче...знаете ли къде мога да си намеря горчица без захар и на каква фирма?

# 575
  • Мнения: 1 875
triksinity, на блогосайта има инфо за горчицата и снимка има , ползвам Ремия, дижонска горчица без захар и мазнина. Купувам я от Метро, но я има и в другите по-големи вериги магазини.

Кри   bouquet Екстра ти е менюто, не ти е голямо прегрешението, даже не бих го нарекла такова. Simple Smile
Нали ме питаше какво още ще прояждам - сега като те четох се сетих, че рачешките ролца не съм ги яла още Joy

Цоци Hug

# 576
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Христос Воскресе!

Тази седмица съм щастлива третофазничка, другата ще се връщам към втората фаза и знам какво ще хапвам !
Поздрави на всички устояли и неустояли на изкушенията!

# 577
  • Мнения: 663
позаслабнало русо пухче    много си права за термините наистина аз възприемам това като определена "система"...нова постановка на хранене ... знам че като стигна желаните от мен килограми ...вече таак ще съм свикнала с новия "начин " на хранене че той ще ми остане трайно ....предполагам че за това могат да кажат Третофазничките ...дали е така
Криииии лелеееееееее съвсем те забравих че ти си .....многоо напред ..... и с фазите ....
Орелия   Hug

# 578
  • Мнения: 192
Цоци, прегрешението е, че агнешкото със спанак беше сготвено с олио.  Laughing Иначе аз съм в 3 фаза и мога да ям агнешко, въпреки че досега не бях яла.
Пухче, радвам се да те засека  Hug Hug Hug



Здравей! Когато има и олио го броим за Гала  - и хоп:   вече не е прегрешение  Wink.

Предимството на трета фаза / и аз на краставичар , краставици ще ..... ooooh! / ама ...  Hug

# 579
  • Мнения: 831
Хорстос Воскресе!
Кри, ти си си супер...питай ме мен с козунаците..олях се!!!
Само да споделя, че след сватбеното ни пътешествие в Италия - тъплкане на пици, лазаня, вино и какво ли не минах в БГ на Дюкан и за 1 седмица си върнах качените килограми!!! МНого се радвам. Затова ис ега не съм отчаяна след плюскането на козунаците - от утре съм на режима и всичко ще е наред много скоро!
Това е и за "новите" момичета - Дюкан е страхотен режим!!!
 
Не помня дали ви пусках снимки от сватбата, но ако се повтарям - простете!!!
Ето линк: http://picasaweb.google.com/tsolovd/SvadbaMiraMitko

Целувам ви !!!

# 580
  • Мнения: 128
aspasia, невероятно красива булка си!!!
слънчева си.
успех при "изгонването на козунаците"

# 581
  • Мнения: 73
Здравейте!От днес съм една от вас!  bouquetВесели празници  bouquetсега съм 78кг!а ще бада 62кг!!!!Дано! Heart Eyes

# 582
  • Мнения: 663
emsski   добре дошла .... иии нали разбра правилото мила ...първо чети книгата първа страница ...и после ако нещо не си разбрала питай

# 583
  • Мнения: 128
Добре дошла, emsski !
Пожелавам ти успех с режима!
А тук можеш да разчиташ на подкрепата на всички момичета.

# 584
  • В.Търново
  • Мнения: 444
aspasia, аз се чудех къде си, а ти си пътешествала сватбено Simple Smile Много си хубава, чаровна булка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт