Мами в Италия 80

  • 25 898
  • 285
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 462
Пу втора !!!
Наоколо съм...  Wink hahaha

# 2
  • Мнения: 1 100
Пу 3та  Laughing

Кала, споко, нЕма да ви показвам, затуй и питам  Crazy Дирок4е, утре Ще ти пратя на ли4ни Simple Smile Който друг иска, да казва.

А, привет на новата мама  bouquet

Дами, хи4 не оби4ам аз реплики от сорта "не съм расист, ма тоя да си ходи, оня да го махнат, 4ерните такива, кафявите инакви..." и т.н Направо полудявам  Close 
Сега гледам Анно Дзеро на Санторо: все ей такива ги плеЩят разни фаШистки представители, манипулират по невежите хорица, 4е основния проблем на ит. е в етни4еските малцинства, вси4ко друго е ок. Сега подгониха циганите в Неапол, само заЩото така изместват обЩественото внимание от реалните проблеми на града. СъЩата работа и в другите по големи градове. Ще доведат до масова саморазправа и етни4ески 4истки. НеЩа все грубо наруШаваЩи всякави принципи на която и да било демокрация...
Масова спекулация със средставата за масова информация...
Вси4ки емигранти станаха "престъпници", вси4ки екстракомунитари потенциални "убиййци", вси4кики цигани "крадци на деца" #Crazy То не, 4е всяко стадо си няма 4ерна овца...Но тенденциозна става ве4е обЩествената истерия..
Добре, 4е италианците са вси4ки "gente per bene", няма Camorra, няма Ndrangheta, няма Cosa nostra...
На кой му пука, 4е ит. система куца, на прицел са винаги най слабите Confused

Ей сега се кокоря на думите на няк'ви наконтени малоумни ит. лелки : "не, 4е неЩо ни правят екстракомунитарите, просто присисъствието им е дразнеЩо" Shocked

Оф, бягам


Лека ви ноЩ,
до утре

# 3
  • Мнения: 750
Мацета един въпрос между другото Laughing,знаете ли дали трябват визи още за Българите за Турция newsm78.
Някой по4ивал ли е по турските курорти и ако да разкажете моля Hug
Кушадасъ,Мармарис,Анталия или Бодрум.Ние мислим към Турция да ходим това лято,но все още се 4удя накъде Rolling Eyes
Дуне и аз искам снимки Wink

# 4
  • Мнения: 3 425
Добро утро;)

Ник, за италианец в Турция трябва само паспорта,защото са извън ЕУ Peace и за българи също  Peace

Аз щях да пиша,който иска снимки да ми пусне емайл и пращам веднага!

Дюн,аз съм расистка дотолкова доколкото НЕ приемам факта,че един чужденец отива в друга страна,за да краде и прави зулуми (май така се пише  newsm78Peace

Нямамееее  Crazy

ПП Рождество Христово си остава на 25 декември  #Crazy  #Crazy  #Crazy

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 10:14 от Kaлa

# 5
  • Мнения: 750
Кала и аз за италианци знам,4е могат да пътуват само с ли4ната си карта Peace
Сигурна ли си,4е за нас оба4е не трябват визи newsm78,така се обърках ве4е с тия документи Laughing

# 6
  • Мнения: 1 100
Кала и аз за италианци знам,4е могат да пътуват само с ли4ната си карта Peace
Сигурна ли си,4е за нас оба4е не трябват визи newsm78,така се обърках ве4е с тия документи Laughing

Ники, ако добре си спомням, преди време Деската Неаполитанска беШе в ходила в Турция. Тя Ще каже, но и аз знам, 4е не ни трбяват визи на нас  Peace

# 7
  • Мнения: 59
Сина ми ходи миналата година в Турция- без виза само с паспорт!

# 8
  • Мнения: 1 545
Ник, аз ходих в Турция за последно преди да влезем в ЕУ. Тогава българите бяха без виза, а италианците - със. Визата ти я дават на самото летище, май 10 евро беше. Може сега и за нас да са въвели, не знам.

# 9
  • Мнения: 359
Нова тема имало,аз си мислех,че старата ще издържи целия мандат на Берлускони(откакто каза ,че ще ни изчистел боклука,започнах да пиша името му с главна буква).Да ме простят всички берлускониянки за откритата ми неприязън към тази личност.
Анно дзеро почти не го пропускам,а Микеле Санторо( наричан българинът заради това ,че Берлускони преди години го уволни ин дирета от България ,като пример за демокрация) ми е на сърце.За ужас на деверката ми която не разбирала как може някой да гледа толкова ляво предаване.Е ,и аз не разбирам как може някой да гледа теледжорнала на Емилио Феде,ама не се ужасявам до докарване на херпес.Ааа имаше и репортаж и от Форли. Видяхте ли Ленито.Аз-да.  Wink
Дуне(и на мене снимките на лични прего) съгласна съм с написаното от теб.С едно пояснение.Когато някой казва"Не съм расист ама...."според мен има предвид,че няма значение дали си черен,бял,гей,циганин,американец,китаец или извън земен,а какви ги върши дадената персона.Защото колкото и да съм толерантна,ако някой ми влезе в къщата и ми открадне детето,или изнасили,убие и т.н.не ме интересува дали е италианец,албанец,ром мисля,че бих му отрязала ръцете и краката и не ми пука нито за цивилизация нито за толерантност нито за интеграция.Права си ,тъп начин да отвлекат вниманието от наболелите проблеми,един от най важните,именно сигурността.Ама за каква сигурност говорим при положение,че законът е такъв,че позволи на утайките на обществото да намерят спокоен "пристан" в Италия.Италия е с най малък процент на осъдени.И не в сравнение с Европа,ами с цял свята.Ами нормално е ,ако в другите държави емигрантите отиват да работят,то в Италия идват повечето престъпници,т.като знаят,че днес като ги хванат,до вечерта ще ги освободят.А за хората който са дошли да работят и да си изкарват хляба по нормален начин, законът Боси-Фини,прави нещата толкова трудни,че накрая вече малко хора се интересуват да правят нещата по законен начин.Видя ли го снощи Кастели,нагъл,нагъл,арогантен защитаваш една теза,която не издържа от никъде.Я да изпуша една цигара и ще продължа със сфогото

# 10
  • Italia
  • Мнения: 4 492
....Когато някой казва"Не съм расист ама...."според мен има предвид,че няма значение дали си черен,бял,гей,циганин,американец,китаец или извън земен,а какви ги върши дадената персона.Защото колкото и да съм толерантна,ако някой ми влезе в къщата и ми открадне детето,или изнасили,убие и т.н.не ме интересува дали е италианец,албанец,ром мисля,че бих му отрязала ръцете и краката и не ми пука нито за цивилизация нито за толерантност нито за интеграция.Права си ,тъп начин да отвлекат вниманието от наболелите проблеми,един от най важните,именно сигурността.Ама за каква сигурност говорим при положение,че законът е такъв,че позволи на утайките на обществото да намерят спокоен "пристан" в Италия.Италия е с най малък процент на осъдени.И не в сравнение с Европа,ами с цял свята.Ами нормално е ,ако в другите държави емигрантите отиват да работят,то в Италия идват повечето престъпници,т.като знаят,че днес като ги хванат,до вечерта ще ги освободят.А за хората който са дошли да работят и да си изкарват хляба по нормален начин, законът Боси-Фини,прави нещата толкова трудни,че накрая вече малко хора се интересуват да правят нещата по законен начин.Видя ли го снощи Кастели,нагъл,нагъл,арогантен защитаваш една теза,която не издържа от никъде.Я да изпуша една цигара и ще продължа със сфогото

Ов4и,как да не ти стисне ръката 4овек,много то4но казано. newsm10
Само,4е аз цигарката Ще ида да си я зипуШа след малко. Wink

# 11
  • Мнения: 359
По принцип закона Б-Ф идейно е добър,но практическото му осъществяване издиша.Не може да се претендира,да наема човек ,на който очите му не съм виждала,да му изпратя покана за работа,той да мине през посолството ,да дойде в Италия и аз да го наема.Или пък щом искам да са му наред документите,чужденецът да се прибере до неговата си държава,да чака 2 седмици да му изпратя поканата,да мине през посолството и пак да се върне.Е какъв е смисълът?Защо не мога да го узаконя още тук на място(освен,ако няма някоя санатория(така ли се пише)),ами трябва нещата да се усложняват до там,че да произвеждат нелегалност.О,да и да не забравим,че всичките емигранти,който(голяма част)работят за някакво мизерно заплащане,трябва да си платят билета отиване и връщане.
Какво стана сега в Наполи-камористите излязоха герои.Защото държавата пак не си свърши работата,не защити гражданите си .Отидоха мафиозите и подпалиха циганските катуни е ето ги на герои ги направиха.Върви им разправяй после,че всъщност камористите искали от циганите пицо,онези не им го платили и те ги подпалили.Кармела от Понтичели на която вече и се е стъжнило да я обират ,крадат,пикаят пред вратата и след 100 жалби -файда нет ,вече е убедена,че държавата нищо не струва и единствено камора ще и помогне,без да си дава сметка,че утре именно тези "спасители"ще и искат по 100 евро за всяко свободно вдишване.
Гледах днес  как изселваха ромите и говорителят им каза:Как може такова нещо да ни правят,те са искали САМО да откраднат детето,да не би да са искали да го убият"Жал ми стана ,че именно заради мършата в стадото ,добрата част го отнесе също.
  За тази госпожа която снощи в предаването каза ,че екстракомунитарите нищо незаконно не правели,а само я дразнели с присъствието си мисля,че е част от поговорката за мършата която разваля стадото се отнася и за нея,без значение националността

# 12
привет  на всички! за манговзите ,де.......ами те сами си го търсят расизма.Никoй не е расис,аз също-никoй обаче не обича престъпниците,а те 99% са,защото много крадат,всъщност това им е занаята.а незнам при вас -вие сте по-печени,аз съм още заек ама италианзите са си разисчета????и странното е,че не толкова към този  човекоподобен вид-зигитата ,а към точно кадърните ,образовани и с добър външен вид ,защото са заплаха за сигурните им работни местенца за мързелуване.как беше поговорката на дядо ми-\"Страх ложе пази\" и после -\"само от циганите не ще го упази\" и си я напява като пак е порядъчно фирнал и за 5 път са му обрали лоz Joyето точно тея,и най-вече винцето!!!! и накрая об6тината взела решение -да подарят на зигитата земя,да си гледат животни и зеленчуци и да спрат да крадат-гениално по комунистически,но......какво ?казали циганите:\"А,бате нас не харесва работи,нас харесва да краднем\" и не я приели.ето ,че не разизъм,ама като е престъпление тогава къде е полицията?????като ги знае даже кои са-еднакво и заа Бг. и It.  според мен .Ами такива са им законите на зигитата ,и успяват да си ги спазват в цял свят-държави в държавите,закони в законите-но да им свалим шапка-успяват.На нас това лято само 100 Е ни натега за ток,че моя италианец не ми вярваше как крадат ток,та си плати .Т.к. са и собственици на апартаменти без да работят и като правят отгоре нов етаж,строеги-ползват чужд ток,докато ние сме на море.И после..\".НО;НО \" не бил той.забавно е .Та като не могат да ни крадат в Бг. вече и по други държави.............и то под носа ни!
 Joy #2gunfire

# 13
  • Мнения: 1 100
Ов4и, съгласен съм с тебе дуШа Peace И снимки имаШ ве4е.

Дирок4е, ма ти пропуШи ли бре  Grinning

Хм...тоз последният пост преди мене много хаоти4ен, ниЩо не разбрах, здраве да е  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 359
Мальььииии големи сте хубавици всички,кеф ми стана да ви видя.Приятно ми е Овчева.
Маке сериозна жена като теб е изключено да пропуши.Аз ги отказах ,уж ,но 3-4 на ден още ме морят.
Дуне благодаря за снимките,айде пак пу,пу да не ви е уроки.
Този гост ggeriii  го помня от една друга тема и не спрях да се хиля една седмица.Вече го бях забравила,но такъв весел,плъзгащ се като пързалка стил,много ме развеселява,смятам да го прочета още 5-6 пъти .Аз ли съм тъпа,но ми е много смешно.

Общи условия

Активация на акаунт