=Борис, АПРИЛчето сладко,стана вече батко=

  • 9 688
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Ламичке  bouquet

Започвате да ме притеснявате с тези приказки. На мен ми се струва, че Борис също вади зъб, има и слабо разстройство, а от вчера няма температура без да е пил нищо...В същото време доктора предписа антибиотик, противоалергични и нурофен, че чувал хъхрене в гърдичките му. И днес Борис е още по-изприщен, целият е на червени петна. И тези всичките лекарства имат такова странично действие и на всичките пише, ако се изприщиш да ги спреш #Crazy Естествено ги спрях веднага.....всичките Crossing Arms
Утре пак ще ходим при него, да видим..


neci и Борис имаше такива бактерий - една седмица по-късно пуснах нова урина и беше ок без да е пил нищо. Първо се успокой. Изчакай няколко дена. Измий вечерта пишонката много добре, а на сутринта преди да се изпишка пак със слаб разтвор на калиев перманганат. Като почне да пишка изчакваш и след това взимаш урина. Ако има кой да ти помогне ще е по-лесно. Стискам палци да е само фалшива тревога. Praynig

# 301
  • Мнения: 221
Ламичке,нищо че не си истинска Спаска-честит да ти е имения ден! Wink Hug
Ели,дано при вас е само зъбче,а не общоаприлския вирус! Praynig Hug
Калина това лято със сигурност ще натопи дупето в морето,но ще ходим с късните следобеди,по хладното.  Nature Sunny  sport027  grinning039
Няма ли кой да пусне нова тема???
Ето и заглавие:АПРИЛчетата куфарите стягат,с мама и тати на море заминават Mr. Green

# 302

Общи условия

Активация на акаунт