Тук са акостирали дюканки амнезирали 108 тема

  • 46 864
  • 990
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 875
Зеленко, слагам ги в хладилника  Peace
Така или иначе има хубави квартални песове, за които освен, че съм се погрижила да са обезпаразитени, кастрирани и в някаква степен дресирани и култивирани Crazy, мисля и за прехраната им.

Еми, аз също съм на мнение, че ако човек иска да спортува - да го прави. Ако не се чувства добре - да спре. Но само защото някой е казал, че не бива - не лежа на това твърдение Grinning Аз си карах вело по 60 мин. дневно. После ми писна. Но не ми е тежало. На някого може и да тежи.

tatyanasg, ми аз бих си слушала лекаря. Досега го слушам моя. Ама това с прекомерното пиене на вода ме озадачава.
А за кг - ако се чувстваш добре на сегашните - не се мъчи и не се лакоми за повече. Т.е. за по-малко Simple Smile. От друга страна е хубаво да отстояваме целите си. Не обичам половинчати работи, ако ще е гарга - рошава да е. Та с цялата плеяда исках да кажа, че е въпрос на личен избор - ние каквото и да ти кажем, не сме ти. Hug

# 541
  • Мнения: 485
Зеленко, въпросните остатъци се слагат в найлонови торбички и се замразяват във фризера  - после отиват при кучетата на мама. Остатъците от риба обаче са проблемни - дори и в найлонче ти трябва противогаз, ама една нощ се изтрайва и на сутринта- в боклука.

За косата - купувате си от ветеринарна аптека Тривитаминол (АД3Е) и смесвате 2с.л. от тривитаминола, 1 жълтък, 1с.л. кисело мляко,1 с.л. водка или ракия, 1с.л мед, и сгъстявате с хума до гъстотата на боза. Нанасяте в корените и ако ви стигне по косата. Стоите поне 1час, иначе колкото повече -толкова повече.
Тривитаминол (АД3Е) се дава на овцете за да имат хубава вълна - вие плешива овца виждали ли сте. И на пилетата за стимулиране на яйценосенето. Струва около 4лв. Хубаво е да се прави поне два пъти седмично масаката.

# 542
  • Мнения: 3 216
На бьрзо да ви надникна. Ама много ми липсвате . Моите лекции за сега вьрвят добре. Сутрин от 7 вечер до 7. Tired Но пьк 2 колежки се зарибиха като ме видяха каква сьм вталена и те ще почват режима Joy и сега по цял ден коментираме Дюки.

Днес си направих мини модно ревю у дома- Всичко ми виси,ама всичко. На една пола се надявах,ама като я пристегна с коланчето и то  Sad Утре какво ще обличам направо не знам. Да ми стискате палци утре,много важен ден е .дано вечерта се похваля с добри новини

Целувки на всички и много минусчета.

Чатьрките специлано за вас    love001 newsm19  love001

# 543
  • София
  • Мнения: 5 285
Зеленко, въпросните остатъци се слагат в найлонови торбички и се замразяват във фризера  - после отиват при кучетата на мама.

 hahaha Какви отромни хладилници имате, направо ви завиждам. Ние делим един Мраз със съквартиранта, 1/2 от камерата едва събира 3 пакета бутчета и 1 пакет пържолки  Whistling Зимата беше лесно, той не ползваше камерата, пълнехме я доволно с каквото успеем да натикаме вътре... Сега обаче е лято, човекът купува сладолед и прочие, ползва си "половинката"  hahaha
За в хладилника не знам... То и там няма място осбено, де  newsm78 А и миризливи идват сякаш  newsm78 Ще го мисля и... благодаря за отговорите... най-вече, че ме взехте насериозно  Peace

# 544
  • Мнения: 3 202
Когато исках да стана 100 кила (а тогава бях 102), реших да тренирам бални танци ...   Joy
20 минути тренировка и .... горките ми крачка ooooh!
Бачи, а.........Ако е като Хелиос - мерси съм 
Сигурно вече си разбрала истината за Активията Simple Smile)

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 23:00 от baci

# 545
  • Мнения: 95
Еми мерси много за инфото,веднага си го купувам! Wink

# 546
  • Мнения: 397
Здравейте, девойки!  Hug

Малко ме нямаше но... c'est la vie - Абракадабра симсалабим се връща отново на смесен режим. Започвам в неделя.
И се връщам в подклуба на клуба.

Нищо не съм чела, затова за всичко хубаво, което ви се е случило -   bouquet
А за всички стари и нови муцуни  Hug

Лека нощ!  smile3524

# 547
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Бачи, от тогава значи имаш слабост към такива рокли Wink

# 548
  • Мнения: 3 202
Аби......... Hug
Все пак пишеш в рими........   love001 Животът поднася всякакви изненади.
ЗлаВещица, те хората и специални обувки по поръчка си правят. А аз само рокля уших Simple Smile)

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 23:06 от baci

# 549
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Гледам коментирате спорта, ами в 1 и 2 фаза и аз не бих спортувала , защото мазнините, които искаме да махнем стават на мускули, та сещате се какво става след това  Sunglasses  

# 550
  • Мнения: 244
Момичета много сте писали за 3 часа до като ме нямаше-аз обичам да чета мнооооооого особено ако вече и аз съм част от темата  Wink
ЗлаВещица Не не ми се вие свят мила,но попитах защото така самопредложих,аз иначе съм 157 см и 54 кг и имам една мечта да стана 47 кг както преди 2-3 години,тогава помня много се харесвах макар и със много по-малки гърди от сега,но пак ще свикна  Blush Laughing
Та ако ви кажа че оставих 2 магазина общо 300 лева за храна  ooooh! #Crazy Money ,тук ще ми излезе златно както казах,но няма как-"целта оправдава целите"  Grinning
Относно фитнеса да си кажа правичката още незнам дали ми харесва да тренирам или ходя уж да сваля някое килци,да се стегна и да погледам спортни норвежци  Crazy Mr. Green Blush Wink
Само още един въпрос за да се презастраховам за от утре сутринта-рачешки рулца,кока кола лайт и праз мога ли да ям/пия  през ударния период newsm78 Mr. Green  bouquet

# 551
  • Мнения: 1 875
- Абракадабра симсалабим се връща отново на смесен режим. Започвам в неделя.
И се връщам в подклуба на клуба.


Всяко зло за добро. Прегръщам те, ти си силно момиче, животът е пред теб thumbsup Hug

Бачи! Разказах й играта, като я запознах с един гроздов степ Twisted Evil /Написах съвокуплих, но прецених, че не бива да съм вулгарна hahaha/

Гледам коментирате спорта, ами в 1 и 2 фаза и аз не бих спортувала , защото мазнините, които искаме да махнем стават на мускули, та сещате се какво става след това  Sunglasses 
Де да ставаше толкова лесно - само мускули щяха да са някои, а моите крака да са станали като на щангист Joy


Та ако ви кажа че оставих 2 магазина общо 300 лева за храна  ooooh! #Crazy Money ,тук ще ми излезе златно както казах,но няма как-"целта оправдава целите"  Grinning

Добре дошла в клуба Joy

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 23:13 от Орелия

# 552
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аби   remybussi   Hug  action032

# 553
  • Мнения: 56
Здравейте и от мен Hug
Какво стана със срещата в събота? Аз съм за и ще гледам да дойда,ама май наистина ще вали през уикенда Sad
А и да ви кажа мойте палачинки нещо не стават,залепват за тигана и като тръгна да ги обръщам и стават на омлет.Някакви съвети?

  bouquet за всички от мен

# 554
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Аби  Hug
Молинка, по принцип може и кола лайт, и рачешки ролца. За колата знаеш - подсладители, вредни, ти си преценяш. На някои момичета им забавя свалянето, на други не, както винаги е индивидуално. Ролцата - позволени са, но в съдържанието има нишесте и захар. Все пак ги ядем - нали може, но лично аз бих се въздържала през ударния период, тогава все пак е много важно. Но пак ти си преценяш. Празът е зеленчук и не може. Освен ако не е съвсем малко количество , като подправка, лукът е позволен по този начин, така че не виждам защо да не е същото и за праза, нали са от едно семейство Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт