Срещата със СЕПТЕМВРИйското човече вече не е толкова далече!!!

  • 11 813
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Добро утро мамчета!
Колкото повече наближава финалната права, толкова повече ми се излежава и почива - явно вътрешно си знам какво ме чака hahaha
Вчера на прибиране от работа забърсах един спален комплект от 9+.
Днес съм се засилила да купувам подложката за преповиване и ваничката.
Гледам има разни списъци за бебето и се чудя каква козметика да му взема като идея си нямам кое е подходящо. Всичките са ми еднакви - само разлика в цените и марките.
Започвам да се замислям и за замразяването на плодове, защото ми се струва, че сега му е момента.
Вие дали сте замразили вече нещо? Аз си мисля за праскови, кайсии,....

# 286
  • София
  • Мнения: 7 673
Асе, нали знаеш, че те обичам!  Hug Heart Eyes Винаги ни успокояваш всички. Аз вече се бях ошашкала, че нож ме чака Wink
Асе, тази нощ сънувах, че съм родила. Бебо беше само на кърма, без вода. И като засънувах, че е жаден #Crazy И сега туй ми е в акъла - ами ако ми спре кърмата, без да разбера и не давам вода? Айде, от глад няма да умрат, то ясно. Ама ако го държа жадно и не знам?  #Crazy Като ме слуша човек, ще каже че съм на 17 с първо дете   Embarassed
Съншайнче, успешна консултация и приятно моренце. Относно плажа - аз си ходех с моите мъже. Те си плуваха и си се пекоха, а аз им се радвах изпод сянката на чадъра с дрешки, с книжка и сокче в ръка. Никак не ми беше зле  Wink

# 287
  • София
  • Мнения: 372
момичета, като стана въпрос за наближаващи раждания, да ви попитам обсъждахте ли стволовите клетки и какво ви е мнението по въпроса  Hug
... в момента усещам бебчо да ме побутва по различен начин, на различни места - възможно ли е да се обръща с главата нагоре newsm78 някоя мама, която е раждала сигурно ги разбира тези движения ... преди усещах мънички побутвания, а сега имам чувството че напипвам глава горе  Confused

# 288
  • Мнения: 125
Здравейте!
Аз пък вчера най-накрая си поначешах крастата да купя нещо на бебо (щото от лелите не остана почти нищо за купуване...)
И сега Фъстъчко си има слинг (купихме плат и вчера го поръбих), плат за чаршавчета-2 вида....ама страшно сладки и пеленки от бархет и от тензух, че били страшно удобни.
Не можах да намеря подходящ комплект за изписване, обаче...още не са изкарали по-плътните и има само летни модели (а как се удържах пред тия сладости да не ги купя всичките не ме питайте).
И стъклето шише намерих - на Камера-голямо...ама се надявам да не се ползва. И две боденца....
Абе много ми е кеф днеска...още ме държи  Grinning

Люси, аз замразих черешки вече Peace

# 289
  • Мнения: 0
Стелче, каква съм блейка! Да ти е жив и здрав Иван - да те слуша и мноооого да ви обича Heart Eyes
Pate, кротувай мила. Аз как би се пружнала вкъщи на леглото както ни е хладна спалнята  Joy Ама няма, трябва да се работи. Мъжът не вярва, че мога да изкарам така и два дена ама вече ми се услажда моткането вкъщи.
Асе, гледам по календар си с две седмици пред мен, а на мен вече трети път ми казват, че бебето върви с една седмица напред та май иаз ще съм през август Blush
По повод това, което казваше, че Сияната може би ще ревнува от бебето - нормално е да е така. Тя е първо детенце и е свикнала на цялото внимание. Аз като такова мога да го споделя като опит, но от Вас зависи да го приеме не като конкуренция а като част от семейството и като бъдещо другарче. Не че ти давам акъл, много съм далеч от такива мелаци, просто споделям опит в качестовото на "първото дете" в семейството с по-малък брат.  Hug
sunshine3, то не е задължително да се печеш, особено щом не обичаш, но ако обичаш да плуваш ще се чувстваш супер - поне на мен ми действаше невероятно- много по-добре от която и да било разходка!
И аз днес съм на ЖК в Шейново. Да видим какво ще ми мерят днес Whistling Напоследък се бъзикам, че деня на страшния съд е като ме като качат на кантара.

# 290
  • Мнения: 11 315
Асе, за предпазване от ревност, вземи купи едно малко бебешко кукленско кошче с бебче вътре за Сияна, но и го дай, като ви изписват с бебето от болницата. Ти имаш бебе и тя има бебе!
Аз така направих с щерката и тя беше много щастлива. Разликата им е същата.
Сега май подаръци няма да правя Thinking

# 291
  • Мнения: 0
Бръмбъзък,  Hug това е то! Ние си приказваме, а при теб няма лабаво - действаш. Черешки викаш вече си замразила, пък аз лапам мухите кат гледам само по парцалите. Кво да ме правиш, толкоз ми акъла. Добре, че днес мъжът ми зачекна темата с плодовете и пюретата, че аз само гледам каталозите и обсъждам тая и оная бебешка колекция - все едно дребния ше му пука много дали е с гащи на мечки ли зайци.  hahaha
Хващам се в ръце Crossing Arms
Иринче, като каза за това, че може да ти спре кърмата и да не разбереш...Аз като новобранка питам - трябва ли да си взимаме кантар за вкъщи, за да мерим бебето след всяко хранене и така да разбираме дали е яло и колко?

# 292
  • Мнения: 3 926
Адиктче, а може и дупе да напипваш Hug Споко - всичко е както трябва. С времето движенията стават по-плавни и сягаш едни вълнообразни Wink А за възстановяването - ще гледам бързичко да скоча на крака, за да съм на линия Hug Hug Hug
Иринка, няма как, душа да разбереш, че е стартирало обезводняване Hug Първо, детето ти ще плаче от глад, ако ти "спре" кърмата. Второ - ти си жена с опит - знаеш каква трябва да е бебешката кожа. Като започне да му личи къде го пипаш и да остава бяло дълго време, като го щипнеш ако не се връща на място за секунди коата... Ако хлътне фонтанелата... Бързичко ще познаеш признаците на обезводняване Hug
Ох, аз се поразтуших с един дъълъг телефонен разговор и ... дааа, свиквам с мисълта за наближаващия 9-ти месец Crazy
Люси, това, че вървят напред по-скоро означава, че ще е над стандартните килограми. Т.е. над 3500 гр Peace особено момчетата рядко излизат по-рано (ако няма някакво страдание или просто да е объркан термина), тъй че просот очаквай голям юнак Hug

# 293
# 294
  • Мнения: 0
Асеееее, не плаши кака си, че ше хване шубето  Mr. Green
Как така над 3500 Shocked Малеййй, дупе да ми е яко и в двата смисъла hahaha  Верно ли момчетата не излизат по-рано Confused Значи напразни са моите надежди Crazy
Addicted,  тоя моя като застане в определена поза и корема ми става крив! От едната страна изпъква и така си седи докато се премести. А като се мести ми става корема на големи подутини. Сега любимото му е да ме рита най-горе в ребрата. Ей, вчера в краян рабтния ден направо ми призля щото беше продължително Sick

Общи условия

Активация на акаунт