Отговори
# 285
  • Мнения: 616
andreaivano съжалявам за резултата  Sad сигурна съм че е поредната фалшива тревога и бебето ти е здраво. Стискам ти палци и се моля за вас  Praynig

# 286
  • Мнения: 342
andreaivano, както се видя от опита на другите майчета, БХС в много случаи е неточен.
Не се притеснявай. Вярвам, че всичко ще е наред. Hug

# 287
  • Мнения: 4 589
Здравейте момичета,

да ви се похваля, преди малко се връщам от 4Д. Доктора каза, че всичко е наред, бебетата растат идеално, по 200гр. са и 12 см.

Можете да ми сложите 2  розови щъркелчета, док потвърди, че са 2 момичета.

Това е от мен. Лек ден.

# 288
  • Мнения: 22
Направих ново албумче за бъдещите бебоци, но не мога да кача клипове...кажете ми къде и как да ги кача.
Адреаивано, стискам ти палци и на теб! Ти на ФМ ходи ли?

# 289
  • Мнения: 2 592
nikolina-pikolina, честити ти 2 чифта розови гащи! Да са живи и здрави   bouquet Еееех, само така, отборът на момичетата взе да се множи, имаме шанс да изравним резултата  Grinning

# 290
  • Мнения: 616
Направих ново албумче за бъдещите бебоци, но не мога да кача клипове...кажете ми къде и как да ги кача.
Адреаивано, стискам ти палци и на теб! Ти на ФМ ходи ли?

в Vbox-а могат да се качват клипчета в .avi формат.

Николина честити два розови щъркела, бройката на дамите догонва младежите  Heart Eyes

# 291
# 292
  • Мнения: 2 149
Момичета, излезе ми БХС-то. Риск 1:231, при възрастов 1:1293. В понеделник ще ми правят амнио. Харем ч сподели как е, или други момичета който са го преживели.

Ех, и ти ли с амнио! Кой ще ого прави, може майки от Пловдив да те упътят.

Николина - п, много хубава новина, браво, дай боже и занапред така да са!

Мерси за бележките за бебо. Той нали знаете беше секцио, затова е така оформен. Ако го бях изгонила нормално едва ли такъв хубав тен щеше да има. Е, и до ген си е. Blush

Клипчета ще може да качите в you tube или vbox7....или някой подобен сайт.

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Честити розови гащи на Николина ! Hug HugДа са живи и здрави и много радост да ти носят!
Стискам палци на Адреаивано всичко да завърши благополучно -къде ще правиш амниото в Пловдив ли?
Вчера и аз бях на доктор- малкия човек вече е станал 11.4 см и тежи 197 грама, а  преди две седмици -100 грама, двойно е пораснал за малко време

# 294
  • Мнения: 23
за съжаление аз не мога да се справя с пращането на клипчето  ако някоя мама иска мога и го пратя на скайпа и тя да го качи иначе към 5 часа се връща моятя приятелка и тя може да я свърши тази работа ....` andreaivano съжалявам а реултатите от бхс но и силно вярвам че е ГРЕШКА мисли позитивно и не се шашкай смятам че всичко ще е наред Hug Praynig

# 295
  • Мнения: 16
Ще го правя в Торакс, д-р Николова, тя ми следи бременноста. Обаче досега не са ми рпавили ФМ. Не съм притеснена. По-скоро чета че при амниото има писк 1;200 за спонтанен аборт. Незнам, уф. Предпочитам амнио, зщото сестрата на таткото има дете с удреждане на окото, но иначе си е зрав 21 год мъж.По-добре да си знаем.

# 296
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен. Вече знаем какво е нашето бебче и ако може да ни сложите едно момченце. Аз така исках момиченце, но нищо второто ще е момиченце Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт