Препоръчайте фирма за кухни по поръчка!

  • 345 494
  • 815
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 135
Здравей, препоръчвам ти Мебели Миков ЕООД. Работи много добре и е сериозен. Може да разгледаш снимки нас сайт www.ivanmikov.dir.bg  newsm10

# 61
# 62
  • Мнения: 1 422
Ние сме МНОГО доволни от нашата кухня. Фирмата се казва Интерио. Ние сме в София, но не знам може и в други градове да монтират. Мога да попитам. Ако искаш, пиши ми на лични, за да ти дам телефон и да говориш със собственика. Нямат сайт, но той може да ти покаже снимани кухни, които е правил. И нашата я има  Embarassed. На нас ни прави кухнята, спалнята, кът за четене с библиотека и специален шкаф в хола. Сега започваме един друг по-особен шкаф, че имаме ниша за затваряне. Ние го "взехме" от наши близки приятели, на които е правил кухня и детска стая и на още 2 наши приятелски семейства си го предадохме  Laughing.

# 63
  • Мнения: 294
Гласувам за кухни Диалог! http://www.dialogbg.com
Вече две кухни направихме и не само съм доволна от качеството, но и от това че са абсолютно професионалисти!

Тук някъде може да видите едната!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=336053

# 64
  • Мнения: 71
За Пловдив бих препоръчала изцяло и само Диалог
В софия имам опит с Класик, след монтажа обаче ще съм съвсем сигурна Simple Smile

# 65
  • Мнения: 560
Ето една кухня на балкон. Саморъчно направена.  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340733&pid=10505480

# 66
  • Мнения: 3 456
Ето една кухня на балкон. Саморъчно направена.  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340733&pid=10505480
Чудесно сте се справили - браво!!!

# 67
  • Мнения: 3 453
За Пловдив бих препоръчала изцяло и само Диалог
В софия имам опит с Класик, след монтажа обаче ще съм съвсем сигурна Simple Smile

  Ние сме от Пловдив и нашата я правят Класик, в четвъртък ще я монтират и ще дам мнение.По-назад в темата бях писала за Диктатор, понеже авторката е от София, а те вече работят само там и във Варна.На майка ми е от тях и е чудесна.Но за Класик също няма проблем за София, дори затова ни отложиха малко монтажа, че цялата минала седмица работиха в София.

# 68
  • Мнения: 19
 smile3501
FORMICA e фирма от Варна и произвежда мебели и кухни по поръчка. Работят с интериорни дизайнери и имат изключително качествен монтаж. На колкото близки и познати (около 7-8 семейства) ги препоръчах всички останаха изключително доволни...
А и аз мисля пак да ги търся скоро за един гардероб и антре...

сайта им е : www.formicabg.com

Дано да съм ви била полезна.

 newsm10 smile3501

# 69
  • Мнения: 2 803
smile3501
FORMICA e фирма от Варна и произвежда мебели и кухни по поръчка. Работят с интериорни дизайнери и имат изключително качествен монтаж. На колкото близки и познати (около 7-8 семейства) ги препоръчах всички останаха изключително доволни...
А и аз мисля пак да ги търся скоро за един гардероб и антре...

сайта им е : www.formicabg.com

Дано да съм ви била полезна.

 newsm10 smile3501

А как са като цени? Приблизително ако може?!

# 70
  • Мнения: 19
Цитат
А как са като цени? Приблизително ако може?!

Ами не мога твърдо да кажа дали цените на FORMICA са ниски или високи. Понеже е много условно, но...

Един гардероб или шкафче всеки може да сглоби според мен, дори и мъжа ми се опитва отвреме навреме newsm12 неуспешно.
Мисля си че по-специфично става когато трябва да се проектира цялосто обзавеждане, кухня по поръчка или холно обзавеждане.

Само пример с един "майстор" предложен от по предишен пост, който ми направи ОГРОМНО впечатление:
Е ТОВА Е МНООООГО ЗЛЕ!!!!


Този явно предлага изработка на мебели по поръчка, ама къде е интериорния дизайн, хармонията, фън-шуй и т.н.
Смях.

А Това е от сайта на Formica: www.formicabg.com


И това:


И това:


и т.н.

Мисля си че, цените са им достъпни, но не евтини. То за евтино си има много "утвърдени"  smile3511 търговци и производители.
А моите фаворити в бранша FORMICA - предлагат по-скоро бутиково изпълнение "от-до" - включително ВиК, ел инсталации, монтаж на цялото оборудване - мивки, печки - т.е. финиш до край...

Абе, интелигентни хора, професионалисти - работят на разумни цени.

Това е не само моето мнение както вече бях писала... А аз съм си капризна.

Надявам се да съм била полезна.  newsm03

# 71
  • София
  • Мнения: 343
Доволна съм от фирма Меблекс

# 72
  • София
  • Мнения: 135
Мебели Миков!Качество и цените са нормални! Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 343
Това случайно съвпадение на имената ли е или...

# 74
ммммда...
г-жа Микова препоръчва г-н Миков...  newsm53

А това сигурно е вашата собствена семейна кухня?
Ама недейте да препоръчвате такива неща...

Общи условия

Активация на акаунт