За подготвителните модули към СМГ

  • 87 314
  • 593
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 4 251
И дъщеря ми спомена нещо такова. Има време, ще се включим

# 271
  • Мнения: 2 274
Да, тогава е другия пробен изпит! Златилов им е казал предния час и моя син дори си е записал в тетрадката  Laughing!

# 272
  • София
  • Мнения: 1 355
Публикувани са резултатите от пробните изпити в СМГ на 15.02. в сайта им.

# 273
  • Мнения: 82
Момичета много съм боса в инфото за СМГ. Втори клас сме в момента.Нямаме особени математически заложби, но имам като идея да го запиша на курсовете в СМГ.
Може ли някой да ми каже с каква продължителност са модулите, колко пъти седмично се ходи и каква е цената????Мисля да го запиша от трети клас. Кога става записването???Благодаря!

# 274
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
[ Nadyk, ето и верните отговори: 1/а, 2/б, 3/в, 4/в, 5/а, 6/б, 7/а, 8/г, 9а, 10/в, 11/г, 12/а, 13/в, 14/а, 15/б, 16/отг. 11, 17/отг.12, 18/отг.26, 19/отг.2, 20/отг.287

Много ти благодаря, но аз имах придвид отговорите на допълнителните задачи ? Някой дали ги знае? newsm78

# 275
  • София
  • Мнения: 4 251
зад.1   а) Кой е поставил монетите на 12 ред? - Вальо
           б) Колко са всички монети поставени от Тони? - 81
           в) Ако всяко от момчетата е записвало броя на поставените от него монети на всеки ход, то колко цифри е написал Вальо? - 14
зад.2    Колко пътници пътували в автобуса в началото? -6 мъже, 14 жени и 10 деца = 30 пътника общо
 
 

# 276
  • София
  • Мнения: 3 664
Не мога да не се похваля, след като го насолих хубаво за направените елементарни грешки, сега в сайта на СМГ откривам, и съм много приятно изненадана - моето дете е с 31 точки от пробния изпит. Значи все нещо е решил от двете допълнителни задачи.

# 277
  • Мнения: 2 013
ау, нашите резултати са доста по-лоши, отколкото децата твърдяха...

# 278
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Мерси Мързеланка...

# 279
  • Мнения: 1 073
Здраейте, снощи и аз се скарах на моя син..снощи, защото не бях в БГ и тогава разбрах за резултата. И всичко е от бързане, не мога да се оправя с него. Все повтарям и повтарям да внимава и да не бърза, но не. Иначе за протокола ние сме или с 32 или с 35 точки. Потенциала му би трябвало да е висок, като се има предвид че аз съм завършила МГ, а баща му си е действащ математик,ама....явно бързането ще му изяде главата.

# 280
  • Мнения: 1 073
Да, тогава е другия пробен изпит! Златилов им е казал предния час и моя син дори си е записал в тетрадката  Laughing!
А, от кога е записването?

# 281
  • Мнения: 2 274
Елфа, че за какво му се караш на детето? Моя ако имаше такъв резултат, като го знам колко е разсеян, щях да черпя дори. Аз какво да кажа, като майка ми е математик, сестра ми решаваше задачи от списание математика за удоволствие, аз съм завършила ПМГ, свекъра е програмист и мъжа ми е програмист / влязъл с олимпиада в СУ/. Ако ще говорим за генетични заложби - моя отвсякъде трябва да е подкован, ама пусти мързел и бързане... Честно казано незнам как да говоря вече с него и да обяснявам  Rolling Eyes!

Но... стига съм се оплаквала от моя "отнесения от вихъра"  Mr. Green! Искам да питам: на вашите деца върнали ли са им писмените работи, защото у нас се появи един лист, на който е решена последната задача, проверен е с червено и според синът ми, трябва и другите два листа /теста и първа задача/ да са у него, но /разбира се/ незнае къде са  Rolling Eyes! Чудя се дали Златилов не им ги е раздал, за да си видят грешките и после да ги е прибрал, а моят разсейко да си е взел по грешка последния лист  newsm78! Другият вариант е - да е затрил някъде другите два листа отново от разсеяност  Rolling Eyes!

Относно записването за новия пробен изпит, синът ми твърди, че до 08.03 може да се запише за участие, но колко е вярноооооооооо  newsm78

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 14:31 от benighted

# 282
  • Мнения: 1 073
Май са ни много големи очакванията и там греша, поне аз. Той ама хич не му се решава и гледа само как да се докопа до псп или компа. Освен това го влечат явно повече езиците, знам ли.

# 283
  • Мнения: 82
Може ли някой да ми каже с каква продължителност са модулите, колко пъти седмично се ходи и каква е цената????Мисля да го запиша от трети клас. Кога става записването???Благодаря!
 
 
 

# 284
  • София
  • Мнения: 4 251
Елфа, че за какво му се караш на детето? Моя ако имаше такъв резултат, като го знам колко е разсеян, щях да черпя дори. Аз какво да кажа, като майка ми е математик, сестра ми решаваше задачи от списание математика за удоволствие, аз съм завършила ПМГ, свекъра е програмист и мъжа ми е програмист / влязъл с олимпиада в СУ/. Ако ще говорим за генетични заложби - моя отвсякъде трябва да е подкован, ама пусти мързел и бързане... Честно казано незнам как да говоря вече с него и да обяснявам  Rolling Eyes!

Но... стига съм се оплаквала от моя "отнесения от вихъра"  Mr. Green! Искам да питам: на вашите деца върнали ли са им писмените работи, защото у нас се появи един лист, на който е решена последната задача, проверен е с червено и според синът ми, трябва и другите два листа /теста и първа задача/ да са у него, но /разбира се/ незнае къде са  Rolling Eyes! Чудя се дали Златилов не им ги е раздал, за да си видят грешките и после да ги е прибрал, а моят разсейко да си е взел по грешка последния лист  newsm78! Другият вариант е - да е затрил някъде другите два листа отново от разсеяност  Rolling Eyes!
Относно записването за новия пробен изпит, синът ми твърди, че до 08.03 може да се запише за участие, но колко е вярноооооооооо  newsm78
Не са им ги върнали - поне по информация на дъщеря ми. Явно е задържал едниния лист по невнимание..
Относно записването за новия пробен изпит - надявам се в събота да има залепено някакво съобщения по въпроса...

Общи условия

Активация на акаунт