ОКТОМВРИЙЧЕ ще съм аз, мама чака ме в захлас!

  • 14 596
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 368
Сиси, мила, както се казва WELCOME TO THE CLUB
Съчуствам ти най - искрено, аз съм така вече почти месец всеки божи ден! Екстрите от началото се връщат в края на бременността при някой и ние май сме от тези късметлийки! Поне си тренирана и си знаеш от кой храни не повръщаш нали?

# 286
  • Мнения: 206
Трикси зная аз мила, но така си мислех че това е вече минало ooooh!, направо главата ми не го побира още, че ми се случва. И малкото чудо не се спира и като че ли още повече подбърква всичко вътре, но...няма как ще се търпи в името на сладкото мъниче, незнам само дали няма да се променят плановете ми за работа, пътуване, как е възможно като с нож - миналия ден се чувствах 6 от вчера.... Sick направо не съм аз, гледам като облъчена!

# 287
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен. Първо за меда - като производител мога да ви успокоя, че от меда не се пълнее. Така че хапвайте си спокойно. За "захаросания" по правилно е кристализирал - това е естествен процес и признак за "чист"  мед. Не го дръжте в хладилника - меда не се разваля, и ако се е втвърдил го оставете малко на слънце да се отпусне. Може да го стопите на водна баня, но водата трябва да не превишава 40 градуса. С топенето се губят макар и малко от качествата на меда. Така че препоръчвам да го консумира те твърд или леко на слънце да се отпусне.

Трикс, родих 3кг. бебе - седалище и ако бях с тесен таз това щеше да е невъзможно. Сега според новите таблици ,излиза че съм с тесен таз и няма да мога родя нормално. Лекарката(следила ми 1-та и сегашната бременност) остана #Crazy Но за БГ това е нормално.

Неди, за секса - последно правих на 14.02.08 - като съобщих на милото че ще става татко. Сега се надявам за Коледа вече да водя нормален полов живот. Че както сме го подкарали на празници.......... Joy Пък и 2 - пъти в година Sad

# 288
  • София
  • Мнения: 368
Сиси, последният ти пост все едно аз съм го писала ама едно към едно! Аз също си мислех първоначално, че май май нещо си въобразявам и вече съвсем съм изперкала и параноясала ама нееееееееее! Всичко си е съвсем реално за съжаление! Ще търпиме няма как в името да бебчетата и ще се подкрепяме взаимно!  newsm10
Танче, много се надявам таза ми да не се окаже тесен, секциото ме плаши повече от нормалното раждане, все пак си е операция!  Praynig Praynig Praynig Радвам се, че моя доки не насрочва секцио без причина и ако се стигне до там наистина се налага! Вярвам му, дано не бъркам!

# 289
  • Мнения: 817
Добро утро, мамита! Аз се наспах добре днес.

trixy
, браво, мила! Много се радвам, че успешно си си взела болничня днес!
Гери, Мананка, синчовците ви са много готини, сигутно е истински купон вкъщи с тях  Grinning
Zorri, приятна почивка!
JANITA75 и аз благодаря, че си казала къде е магазина на Захитес. Честно кажано малко се затрудних с купуването на български дрешки, тъй като в повечето магазини имат по малко БГ нещица.

Хайде да ходя да пусна следващата тема да не вземат да ни заключат!

# 290
  • Мнения: 817
Мили мами, добре дошли в НОВАТА НИ ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт