Промоция на Милка с подаръци

  • 29 593
  • 229
  •   1
Отговори
# 195
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Бе не очаквам, ама то там е паркинг, това значи че ще го затворят, а наоколо няма да има каде да се паркира, а посетителите на мероприятието ще трябва някаде да си оставят возилата....в морската градина щеше май да е най-удачно, ама българска му работа...

# 196
  • Варна
  • Мнения: 38
Mami ot Varna,
dnes 9.09 do Pikadily Mladost stroqt scena na Milka Alpine club. Pi6e ,4e ot 11 do 20h 6te ima 6ou i iznenadi.
Aide da hodim. Aco ste hodili i imate info-pi6ete.

# 197
  • Мнения: 3 971
Аз лично смятам да пропусна Wink
Лилава голяма крава сме виждали в Пикадили ,оттам си и вземаме шоколад.Камиончета има в къщи ,а за едните картонени рога да се блъскам не мерси Naughty

# 198
  • Мнения: 459
Някоя от мамите във Варна има ли информация за "турнето" на лилавата крава? Аз съм на работа и смятам да си заведа красавиците към 6 следобед. Много моля закоментари ако някой е ходил. Благодаря!!!

# 199
  • Мнения: 76
Днес в 10ч. бяхме там, имаше доста хора, но не е болка за умиралка. Взехме си подарък, ядохме течен шоколад и си правихме снимки. За по-големите деца е по-интересно има разни игри с награди, моята е на 2,8г.
На паркинга м-у Пикадили и Бриколажа е така че има място за паркиране.

# 200
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Оф, то това до нас бе, ама смятам да го пропусна, щото съм наказала малката и лишила от шоколад, та няма да бъркам с пръст в раната я.

Иначе да отбележа една не малка подробност, Милка не са швейцарски шоколади, а австрийски Wink. Обиждаме швейцарците така, на мъж ми родата се засяга  Mr. Green

# 201
  • Мнения: 459
Много благодаря за инфото  smile3501

# 202
  • Мнения: 1 312
Аз минах към 18.30 часа край Пикадили и беше голяма навалица.
Паркинга беше препълнен с хора,имаше конуси на изхода откъм ул."Вяра",полицейска кола беше запушила движението.
Реших да пропусна,пък и детето видя кравата от колата и не прояви интерес.
Все пак ми е интересно как се е развил купона.
Ако има ходили-да споделят  bouquet

# 203
  • Мнения: 2 803
И аз не отидох, но ме човърка отвътре как е минало. Имали ходили? Нека да споделят!

# 204
  • Варна
  • Мнения: 634
Аз ходих вчера с детето, бяхме там към 15:30 и бях изненадана че нямаше много хора, особено след като видях снимките от София, тук определено беше по-спокойно . Иначе за самото събитие, какво да кажа освен че съм разочарована, не съм имала намерение да се редя на опашки за някакви подаръчета, но бях решила да взема на детето разни подаръчета от щанда за продажба. Е да, ама там нямаше нищо  Confused, имаше тениска за 23 лева, чанта за лаптоп, спортен сак и шоколади, никакви детски неща , свършили били  Thinking. Общо взето е това, детето ми не се задържа много на едно място, така че не сме стояли кой знае колко време там .

# 205
  • Мнения: 197
Постарах се да прочета всички мнения, но не намерих нищо за Стара загора. Някои знае ли къде ще е?

# 206
  • Мнения: 2 122
ай стига бе  Flutter
сигурно първото място което се знаеше беше за Стара Загора, щото аз го писах  Mr. Green
в "кучешката" градинка- зад техникумите

# 207
  • Мнения: 142
А в Бургас, къде ще е това мероприятие? Знам, че е днес, но къде?

# 208
  • Мнения: 18
Точно прид Триата ще е.Снощи минах от там и тъкмо бяха дошли камионите  Laughing

# 209
  • Мнения: 503
Доста време мина, но да разкажа и аз за Варненската промоция. Не се стърпях и към 19,00ч. заведох децата. Щанда беше ошушкан, наградите за състезанията бяха малки шоколадчета. Мръсотията ме втрещи. Най- хубавото от цялата емоция беше, че малката ми дъщеря, силно впечатлена от мечката, каза първото си смислено изречение от цели четири думи. Grinning "Къде отива да спи мечката?"

Общи условия

Активация на акаунт