Спестявате ли???

  • 6 338
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Oslo
  • Мнения: 659
За съжаление - само временно. Щом се видим с малко спестени пари, веднага оправяме нещо по апартамента или купуваме някоя отдавна "заплюта" стока.

И ние така, даже нуждите изпреварват спестяванията Cry

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Спестяваме-влагаме ги в недвижими имоти Peace

# 47
  • Мнения: 1 447
Ако зависи от мен аз един лев не мога да спестя.Голяма съм прахосница,но виж милото е друг човек.
Единият ще харчи ,другият ще спестява. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 6 993
Не, не спестяваме.
Бих искала, но няма как засега. Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 352
Опитваме. Поне 20% от бюджета -спестяваме.

# 50
  Тая тема е явно някаква шега JoyДали спестявам Thinking От какво newsm78, от заемите ли да спестявам?  Шегаджии hahaha

# 51
  • Мнения: 9 865
Никога.
Пък има хора дето уж едва свързват двата края, обаче все си имат по нещо закътано. Не, че им завиждам за парите, а за умението. Аз предпочитам да имам всичко, каквото мога, тук и сега. Такива бели намсикво за черни намсикво не съм ги овладяла.

# 52
  • Мнения: 2 005
Нищо не спестявам .. Thinkingвсичко за удоволствия ... Whistling

# 53
  • Мнения: 2 697
Спестявам - по-малко, но всеки месец Wink От студентските ми години, когато се е случвало буквално да броя стотинки, сега предпочитам това да не се случва. Мирна да ми е главата,

Иначе за протокола - къткам бели пари за черни дни в банката.

# 54
  • Мнения: 2 013
Спестявам - по-малко, но всеки месец Wink От студентските ми години, когато се е случвало буквално да броя стотинки, сега предпочитам това да не се случва. Мирна да ми е главата,

Иначе за протокола - къткам бели пари за черни дни в банката.


Не предизвиквайте съдбата с тези "бели пари за черни дни".
Спестявайте, за да си съберете за някое ново удоволствие или придобивка, не за "черни дни".

# 55
  • Мнения: 2 697
Ех, че менторско Laughing Живеем в свободни дни все пак и всеки прави каквото реши с личните си финанси.

Но все пак благодаря за загрижеността за съдбата ми, ако постът е целял да изрази това Wink

# 56
  • Мнения: 2 013
Нямах никакво намерение да те засягам. Съжалявам, ако е прозвучало така.
Просто вярвам, че ни се случва това, което волно или неволно си пожелаваме. Подобието привлича подобие... и т.н.

# 57
  • Мнения: 126
изобщо не ми се отдава да спестявам, пробвала съм много пъти но нищо не се получава, видя ли се с повечко парички, веднага вадя списъчето с неотложни покупки , а то край няма  Joy Joy

# 58
  • Мнения: 78
Спестявам, в кредитната карта  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 24
Спестявам, но гледам никога кешът да не надвишава 1% от активите ми...все пак не знаеш за какво могат да ти потрябват десет бона, понякога се налага. По принцип е тъпо и безсмислено да се държат големи суми пари в брой или по сметки.

Общи условия

Активация на акаунт