Ползвали ли сте NUXE?

  • 95 659
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 776
Kabiv, специални благодарности за компетентния съвет  bouquet Hug Ще си взема Nirvanesque със сигурност, но ще пробвам мостричка и на серума Мервеянс локално, защото имам нужда Blush Аз се извинявам, ако се повтаря въпроса Peace, но понеже пише в официалния сайт, че може да се нанася и върху околоочния контур като "wrinkle smoother", а той си е серум и не може да се използва самостоятелно, това означава ли, че отгоре трябва да слагаме Prodigeuse (CONTOUR DES YEUX PRODIGIEUX) за по-добър ефект или двете не са съвместими като съставки? Thinking

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 11:50 от kiora

# 61
  • Мнения: 733
kiora, преди време питах Kabiv на ЛС същото и ето нейния отговор:

Наистина, като крем за лице за сега ти е достатъчен Нирванеск, но за около очите имам друго предложение. Трябва ти два пъти годишно околоочен контур с противостареещо действие, който да намали "пачия крак" в зоната на слепоочието - есента след силното слънце и пролетта след студовете. За целта може да използваш серум Мервеянс или серум Фитошок. Не съм сигурна кой от двата продукта е по-добрия за теб, така че ти си прецени. И двата серума може да се използват както за интензивна противостарееща грижа за цялото лице под крема, така и като околоочен контур. Серум Мервеянс е много ефективен за заличаване на бръчките, докато серум Фитошок стяга и повдига. Фитошок може да се използва като s.o.s грижа за моментален стягащ ефект и освежаване. Идеален е за уморена кожа. Но за видими мимически бръчки противодействието е серум Мервеянс.
През останалото време продължавай да използваш околочния на Продижо за да коригираш подпухванията.

А хидратиращата маска е перфектна за твоя случай. Спокойно я нанасяй както върху лицето, така и по клепачите. Един съвет - преди да я нанесеш я сложи за половин час в хладилника. Така ще ти подейства още по-освежаващо.

Лично аз също се спрях на серум Мервеянс. Когато си взех околоочния Продижо, ми дадоха комплект тестери Мервеянс и останах много доволна от комбинацията им, затова по-късно си купих и серума. По съвет отново на Kabiv   bouquet вечер нанасям серума върху цулото лице и отгоре нанасям околоочен и съответно крем за лицето Peace

# 62
  • Мнения: 776

Лично аз също се спрях на серум Мервеянс. Когато си взех околоочния Продижо, ми дадоха комплект тестери Мервеянс и останах много доволна от комбинацията им, затова по-късно си купих и серума. По съвет отново на Kabiv   bouquet вечер нанасям серума върху цулото лице и отгоре нанасям околоочен и съответно крем за лицето Peace

Stefoni, златна си Heart Eyes, много, много ти благодаря  bouquet Hug Значи може комбинация от двата продукта за околочния контур Peace, ще пробвам.

# 63
  • Мнения: 658
Kabiv, искам да те помоля да ме посъветваш какъв крем (може и в комбинация със серум0 да избера за майка си. Тя е на 44г., няма много дълбоки бръчки, но все пак ми се иска крема да е за борба със стареенето на кожата. Освен това, ако може да избистря тена, защото тя има леки петна по лицето. Благодаря предварително.
Аventita, извинявай че се забавих с отговора, но потърсих по-компетентно мнение. За майка ти най-подходящ е серум Нуксурианс като дневна грижа. Нанася дневния си крем, който използва обичайно (хидратиращ, противостареещ, бих добавила и слънцезащитен!, без значение от коя марка) и отгоре - този серум. Той е предписан за по-възрастни дами, но е точния продукт против пигментни петна и за целта си се повлиява добре и на по-млади кожи. Като нощен крем, препоръчваме Creme Prodigieuse с фруктови алфахидрокси киселини. Той пък ще ексфолира през нощта и така ще помогне за по-бързото избистряне на тена.

Едно лирично отклонение Mr. Green Серумите са концентрат на активни съставки, но нямат "кондициониращи" качества, които да оставят кожата хидратирана, омекотена, защитена. Затова се препоръчва преди нанасянето им да се постави "кондиционираща основа" под формата на крем-формула. Серумите на NUXE са подходящи за околоочния контур, защото нямат кой знае какви хидратиращи свойства, които да набъбнат(=отоци) кожата около очите. (Кожата около очите е много тънка и хигроскопична, в резултат на което лесно се подува и набъбва. А основата на всички класически кремове е хидратираща, минималното условие за да стартира всяко друго въздействие върху кожата. Така нанесени в зоната около очите, кремовете могат да създадат големеееми проблеми = големи отоци.)
И последно, една коригираща информация на предишен мой пост за Lierac. Embarassed Кремовете за химически пилинг, с алфахидрокси киселини не бива да се комбинират с друг крем, защото така пък се променя PH на реакцията и се намалява ексфолиращото въздействие

Katy, уплътняване на кожата се налага, когато тя е станала тънка и е загубила от плътността си в следствие хормонален дисбаланс, болест или друг вид стрес. Разбира се тънката кожа има нужда и от повдигане = лифтинг. Но когато кожата си е нормално плътна, а загубила еластичността на колагеновите си връзки (образно казано пружините й са са скъсали Embarassed, сори но само това ми дойде като пример), то тогава говорим за нужда от лифтинг. Ако мислиш, че имаш нужда от повече повдигане, тогава включи серум Фитошок в дневната грижа, върху сутрешния крем

P-r-o-l-e-t  , много правилно използваш Teint Ultra Prodigeux върху крема. Това е тониращ крем, НЕ Е АВТОБРОНЗАНТ, но не е и фон-дъо-тен ( не покрива дефектите на кожата). Накратко, той е прозрачен повърхностен грим, който само тонира кожата в лек нюанс,  хидратира я и й придава блясък. Не бива да се нанася около очите, наистина.
- Да, Фитошок е идеален за целта, защото освен лифтинг е антиоксидантна грижа, а те двете са взаимосвързани. Не знам как би повлияла комбинацията с Клиник, защото това си е силно активна козметика, а аз не съм запозната много, много с детайлите по нея. По-добре се консултирай с дерматолог.
Маската за теб е Masque Frais Hydratant - хидратиращата маска. Тук, забележи че МОЖЕ да се използва и около очите. Най-добра е когато се охлади в хладилник преди употреба.
Почистващ продукт за твоя тип кожа - стандартното дуо Почистващото мляко с 3 рози и Лосион-тоника с 3 рози.

kiora, серум Мервеянс и околоочния на Продижо са съвместими, но чакай да видим има ли смисъл да ги комбинираш? Stefoni ги комбинира, защото се бори със сериозни торбички под очите в комбинация с "пачи крак". И при теб ли е така?

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 23:49 от Kabiv

# 64
моля ви кажете откъде си взимате тестерчета.навсякъде ми дават само книжкис продуктите а такива имам...където да попитам за тестери казват ,че нямат.вие откъде си взимате.благодаря ви

# 65
  • Мнения: 658
oldmanriver, моля те пиши ми на ЛС в коя аптека са ти отговорили така #Cussing out В големите: Remedium, аптеките в МОЛ Стамболийски и МОЛ Арсеналски, аптеки Медея, аптеките на Витошка, със сигурност има мостри. Ти на кой продукт търсиш?

# 66
  • Мнения: 776


kiora, серум Мервеянс и околоочния на Продижо са съвместими, но чакай да видим има ли смисъл да ги комбинираш? Stefoni ги комбинира, защото се бори със сериозни торбички под очите в комбинация с "пачи крак". И при теб ли е така?

Kabiv  bouquet, нямам торбички и пачи крак, но имам тъмни кръгове, финни линии и две по-силно изразени (когато окото е в спокойно състояние ) такива ( бе, направо бръчки Confused ) под самите очи. За това преценявам, че трябва да действам ударно с Мервеянс, а нали Продижо има ефект и срещу тъмните кръгове или Rolling Eyes newsm78
Аз искам да попитам промоцията с миниатюрите на продукти при закупуване на крем Nirvanesque само за септември ли важи? И по-важния въпрос, този комплект с мини продукти продава ли се отделно, защото в кварталната аптека го продават отделно на цена 30 лв., не споменават нищо за промоцията Crossing Arms и малко се позачудих Rolling Eyes дали не иде реч за някакви "нерегламентирани търговски практики" #Crazy

# 67
oldmanriver, моля те пиши ми на ЛС в коя аптека са ти отговорили така #Cussing out В големите: Remedium, аптеките в МОЛ Стамболийски и МОЛ Арсеналски, аптеки Медея, аптеките на Витошка, със сигурност има мостри. Ти на кой продукт търсиш?

Здравей Kabiv.Отговарям ти тук,защото смятам,че всички имат право да знаят Simple Smile)все пак всички сме съфорумки.Обиколих няколко аптеки,двете от който се намират на бул.Витошка.Когато пойсках тестерчета консултантиките ми обясниха,че нямат такива и е почти невъзможно да се сдоия с тях.Във втората аптека ми казаха ,че неразполагат с тестерчета но могат да ми доставят кталог с продуктите.Разбирасе,взех си каталог:)))) пазя го като очите си и всеки ден го разлиствам с голяма любов:)хах
Исках тестерчета на Creme Fraiche de Beaute Formule "Light" и Creme Etincelante-нощен
разбирасе с такива тестерчета не се сдобих.Дори незна дали има тестерчета на тези два продукта.Ползвала съм тези и още няколко продукта и съм възхитена.С тестерчета или без ,пак ще си купувам.Просто се чудя,дали тези консултатки нарочно не ги раздават на клиентите,и ако е така...кофти за клиентите.Благодаря ви адски много за информацията,къде мога да получа тестери.Още утре ще отида до Ремедиум.Златни сте Hug Hug Hug

# 68
Мила Kabiv...още утре ти обещавам ,че ще погледна номера на аптеката за да ти дам точен адрес.Дори ще снимам с телефон как ми отказват тестерчета.Току що,сестра ми каза,че също е поискала тестерчета на точно тези два продукта в същите тези аптеки и разбирасе не ги е получила.Аз ,поне с каталог се уредих.хахаха
Искам също да те попитам,дали има тестери на тези два крема по аптеките...благодаря ти адски много Hug

# 69
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 324
Това, което споделяте за мострите, е много неприятно. Всяка фирма разчита на магазините, които предлагат нейната козметика. А така се получава страхотна антиреклама. Значи аз съм имала късмет, от една малка аптека взех мостри, когато бяхме на почивка в Сандански.

# 70
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Аз съм си взимала мостри на Нюкс от Ремедиума без проблем, понякога нямат от точно определен продукт обаче. Например от тонирания крем за блясък нямаха светъл, дадоха ми мостра на тъмен. Иначе са ми давали и като си купя продукт на Нюкс без да си искам(което е много правилна зарибяваща политика според мен), обикновено на почистващ продукт.

# 71
  • Мнения: 776
Понеже обсъждате тестерите, и аз да споделя Peace В известната голяма аптека на Графа (името няма да споменавам, защото всеки вече се досеща Laughing ) на мен лично на два пъти са ми отказвали мостри на Nuxe, като подчертавам Mr. Green, че съм искала такива само когато съм си купувала медицинска козметика ( макар и на друга марка ) Да не говорим колко ужасяващо нелюбезни #Crazy и в доста случаи некомпетентни са консултантките ooooh! Confused. Та в общи линии нещата, които съм си купувала на Nuxe са били без да пробвам предварително от мостра и не съжалявам, защото всичките са успешни покупки Simple Smile Но е хубаво да се дават мостри, защото колкото и да е "пречистена" една козметика, на една кожа понася, на друга не  bouquet

# 72
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
О,да и аз съм купувала Нюкс без тестер и винаги съм била доволна. Но пък ако ми бяха дали на скапания еусерин нямаше да се изрина  ooooh!

# 73
  • Мнения: 658
 Peace точно така!
Много сте прави, но аз не бих могла да взема нападателна страна и да цитирам имена на аптеки публично във форума или другаде. Много ми се иска Twisted Evil , но не е коректно да оплювам клиените си. Ние като вносител, освен че дистрибутираме стоката, предлагаме на аптеките средства, с които те по -лесно да продават. Уверявам ви, че при нас няма недостиг на мостри (тестери) и ние непрекъснато доставяме достатъчно количества на аптеките. Остава персонала на аптеката да бъде запознат с това (от шефа си)  и да използва всичките тези подаръци за по-лесно убеждаване на клиента. Спирам до тук, чеее
Много ви благодаря за информацията, която ми давате. Аз веднага разбирам за коя аптека става въпрос. Mоята реакция е да се обадя там и да попитам имат ли някакъв проблем... да им помогна да си намерят мострите по шкафовете #2gunfire
Иначе мога да поема по-твърд ангажимент като ви насоча за точен ден, час и аптека, в която ще има наш консултант. Нашите консултанти освен, че са перфектно подготвени за да ви консултират, разполагат с достатъчно мостри от всички възможни.

Също така, горещо ви насърчавам да тествате продукта преди да си го купите. Сигурно ще се повторя, но кожата не я интересува колко струва и колко е пречистен крема, който й нанасяш. Тя може да реагира и на най-безобидната съставка, може да реагира на различен тип вода дори... Също така може да "изплюе" крема (да се получи т.нар. кир), защото в момента няма нужда от тези съставки и съответно не ги попива, оставя ги на повърхността. След време същия този крем може да й подейства съживително. Въпрос на моментно състояние на кожата.
Искате ли да ви пусна списък на мострите, които поддържаме?

# 74
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
...
Иначе мога да поема по-твърд ангажимент като ви насоча за точен ден, час и аптека, в която ще има наш консултант. Нашите консултанти освен, че са перфектно подготвени за да ви консултират, разполагат с достатъчно мостри от всички възможни.

...
Искате ли да ви пусна списък на мострите, които поддържаме?
Да, моля  Hug

Общи условия

Активация на акаунт