Ползвали ли сте NUXE?

  • 95 659
  • 286
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 825
може ли да помоля за малко помощ Embarassed
 искам да си купя почистващ гел или пяна  за лице ,но в аптеката ме насочват към 3-те рози и ми казват,че не за почистване на лице, а за премахване на грим и се ползва с памуче. Френският ми е чужд и май се обърках кой продукт точно е за почистване на лице . Може ли да напишете наименованието на почистващите продукти или  да пуснете линк със снимка,за да се ориентирам Embarassed, благодаря

п.с. Аз си купих едно гелче, което е с мед и ми харесва ,но искам да си взема и пяна или гел от др. серия ( искам да  ги пробвам ) харесаха ми продуктите Simple Smile

Благодаря, че ми спести писането! Така че, присъединявам се към искането на oni.

# 196
  • Мнения: 605
Мога ли да помоля за консултация?
На 32 години съм с нормална към суха кожа без мимически бръчки (може би по една почти незабележима под очите), леки пигментни петънца.
Искам да си взема подходящи продукти за почистване и подръжка (нощен,дневен и околоочен крем). Случвало ми се е да ползвам силни кремове-за над 35-40год.(препоръчани ми от консултантки).Целта ми е по скоро подръжка и забавяне на появата на бръчки ,не искам кожата ми на 30+ години да спре да функционира нормално.
Като ви чета мисля да си взема ексфолианта-3 рози,но не знам дали е подходящ за суха кожа.
Къде в Бургас мога да намеря продукти на NUXE и да получа добра консултация?

Докато съм писала се е появило подобно на моето запитване   Simple Smile

За дневен крем можеш да си вземеш този Creme Fraiche или този: Creme Nirvanesque Enrichie
Като за предстоящия сезон и с оглед желаната от теб превенция срещу бръчки по-добрия избор е втория Simple Smile. За около очи Contour des yeux Prodigieux
Колкото до ексфолианта с 3 рози - пише че е за честа употреба и всички видове кожа   Flutter
При всички случаи се сдобий с мостри и пробвай продуктите преди да си ги вземеш  Peace


kabiv, желая ти всичко най-добро във връзка с промяната в живота ти   bouquet Благодаря ти, за отговора на моя въпрос  Hug но аз питах за серума Марвеянс за около очите дали става. Питането на друга  една съфорумка беше дали пяната с 3 рози може да се ползва за около очи  Rolling Eyes

# 197
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 324
Oni,
серията с 3-те рози е и за почистване, не само премахване на грим.
Почистващата вода се ползва с памуче и не е нужно отмиване. (Еау)
Пяната се нанася с ръце и се отмива с вода. (Moussee)
Млякото се ползва с памуче без отмиване (Lait)

# 198
  • София
  • Мнения: 1 825
Пяната дразни ли очите и може ли да се използва без предварително да е премахнат гримът, т.е. като първа стъпка за почистване на лицето?

# 199
  • Мнения: 733
Радвам се, че Kabiv отново e сред нас!!!! Между другото, Kabiv, звучиш доста свежо, явно промяната, която си направила е много положителна  Hug

В момента съм на тема "придаване на свеж вид" на кожата и на първо място ще си взема маслото. Много ме блазнят тези златни частички  Blush, но им се чудя дали няма да ми дойдат в повече през зимата? Не са ли по-подходящи за лятото  newsm78 В същото време обикновеното олио нали също придава "блясък", освен че подхранва кожата (ако някой го е ползвал ще го моля да сподели  Praynig)?

Другото, което съм си харесала е Emulsion Etincelante. Четох много хубави отзиви тук, но не ми стана ясно кога се поставя? Самостоятелно или над крема за лице? Освен това ако се слага фон дьо тен - под него сигурно ще се загуби блясъка, а над него надали ще има ефект... ????

# 200
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 324
Емел, може!

Тя в самото си име е дадена като демакиант. Пише, че е годна за използване и при контактни лещи.

# 201
  • Мнения: 490
Oni,
серията с 3-те рози е и за почистване, не само премахване на грим.
Почистващата вода се ползва с памуче и не е нужно отмиване. (Еау)
Пяната се нанася с ръце и се отмива с вода. (Moussee)
Млякото се ползва с памуче без отмиване (Lait)

благодаря за уточнението. Аз се насочвам към Moussee

# 202
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 324
Stefoni,

за емулсията Етицеланте чета следното:
Нанася се сутрин върху почистено лице. През зимата или когато кожата е опъната може малко количество от емулсията да се смеси с дневния крем. Тук ако сложиш после фон дьо ден ефектът наистина се губи.
Пише също, че за постигане на ефект може да се постави върху грима с леко потропване с пръстите. Може би това???

P.S. Аз мисля, че те видях с товите две шушончета в близост до Фантастико на Шипченски???

# 203
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 324
От Селекта казаха, че линкът на български ще е активен средата на ноември месец.

# 204
дано в новата серия за смесена кожа да има слънцезащитен фактор,защото в другите няма-а това е голям пропуск за съжаление.Много съм доволна от всичко,но напоследък отбягвам кремовете поради липсата на фактор.ако и новата серия няма фактор,няма да си я взема Sad

# 205
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
запис  Hug

# 206
  • Мнения: 83
И аз да се запиша към темата Simple Smile
Не съм ползвала тази козметика, но отдавна съм и хвърлила око Laughing
Kabiv, може ли една консултация? Кожата ми е смесена, като зимата чуството на сухота се засилва по бузите и челото.Иначе все още си ми излизат пъпчици, все едно че съм в пубертета Laughing На 27 г, нямам бръчки, освен леки под очите.Според теб трябва ли да започна да използвам по-силна(против бръчки) козметика и коя серия на NUXE е най-подходяща за мен?
Благодаря  bouquet

# 207
  • Мнения: 658
cikoni , акнето на 37 години е съвсем нормално състояние в мръсотията и стреса, в който живеем. Аз съм на 33 и  "успешно" съчетавам пъпки с бръчки Close (това май го пиша за трети път  Embarassed). Иначе Oldmanriver е прав, Light формулата на Creme Fraiche е подходящ хидратиращ крем за смесена и чувсвтителна кожа като дневна грижа, но не съм сигурна как ще реагираш на крем Etincelante. Той съдържа фруктови киселини, които може да раздразнят кожата, но пък от друга страна ще премахне следите от акне. При все това, най-добре тествай двата крема преди да вземеш решение.
Майка Зайка, ти нали беше с много чувствителна кожа, или греша? И при теб крем Етинселант може да раздразни кожата дори и да го използваш като нощен. Ползвала ли си досега продукти с алфахидрокси киселини? Серум Мервеянс ще ти се отрази добре ако са се появили мимически бръчки около очите или на челото.
Desiniko, като дневна грижа може да използваш Crème Fraîche за нормална кожа, а за нощен, особено през студения период – крема за лице Reve de Miel
Mia Mia, ще ти препоръчам емулсия Етинселант, която е без киселини, подходяща за всеки тип кожа и която ще избистри тена ти. За почисване на лицето по-скоро си вземи почистващия гел на Reve de Miel. За околоочен - Contour des Yeux Prodigieux (противостареещ, хидратиращ околоочен крем против подпухване Продижо).
Oni, гела е за измиване на лицето и е от серията Reve de Miel (Gel Nettoyant Visage), с мед, не става за сваляне на грим от очите. Той нежно почиства кожата на лицето, предпазвайки хидролипидния баланс. Подходящ е за цялото семейство, за деца над 3 години.

Пяната е от серията с 3те рози (Eau de mousse) и се препоръчва за чувсвтителна кожа, в т.ч. всеки тип кожа. Тя премахва грима от лицето (ФДТ, руж, кремове, пудри...) и замърсяванията, без сапун е, без парабени и феноксиетанол, съдържа 81.9% съсътавки от естествен произход, но не се препоръчва за сваляне на грим от очите. Не се препоръчва да си я нанесеш с тампон върху клепача и да обтриеш зоната. Нанася се без тампон върху влажната кожа на лицето и след това се отмива. Няма страшно ако попадне малко пяна върху очите, просто не бива да се нанася директно върху клепача и да се обтрива с нея зоната.
Продуктите, с който може едновременно да сваляте грим и от лицето и от очите са Почистващата вода с 3 рози - Eau démaquillante и почистващото мляко - Lait Démaquillant.
Почистващата вода и почистващата пяна са взаимно допълващи се. Ако обичате да си миете лицето (как прозвуча само Thinking), тогава използвайте за лицето пяната с отмиване, а околоочната зона почистете с тампон напоен с почистващата вода. Ако ви е комфортно просто да обтриете лицето без да отмивате, тогава само с една стъпка нанесете с тампон водата и върху лицето и върху клепачите, почистете и не измивайте.
Почистващото мляко винаги се използва в дует с тонизиращия лосион. Или за да бъда по-точна, няма смисъл да използвате тонизиращия лосион ако преди това не сте почистили с млякото. Двойката продукти се препоръчва при силен грим и кожа склонна към изсушаване.

Българския сайт е на финала. В момента се тества и одобрява. Надявам се процеса да не отнеме много време и ноември месец да имаме nuxe.bg. Наистина много се забавихме.

Stefoni, няма причина да не съм ведра. Това беше въпрос на лично решение в полза на семейството ми; свързано е с мръсотията и хаоса в София, но не и с работата ми.

# 208
  • Мнения: 624
Kabiv-Добре дошла в Пловдив Hug Hug Hug,благодаря за отговора  bouquet
Непременно ще отида в тези аптеки.По принцип кожата ми е суха,но никога не ми щипе,по-скоро в дните,когато съм прекалено заета и дори крем забравям да си сложа от бързане,я чувствам като протрита.Crème Nirvanesque Enrichie за суха кожа и първи мимически бръчки ми звучи по-добре,ще взема мостра и ще пиша.
Но,моля те,насочи ме към подходящ околоочен крем. PraynigНикога не съм ползвала,на 28 съм и ми се иска вече да започна  bouquet

# 209
  • Мнения: 304
 :peace:produktite im sa mnogo dobri

Общи условия

Активация на акаунт