София - Дружбенски мами (3)

  • 28 340
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 554
Има ли някоя от вас, която взима ДК от въпросния пункт и бихте
ли ми обяснили къде се намира?
Благодаря предварително!
  bouquet[/i][/color]

Пунктът се намира между блок 63 и 64 ето ти линк към БГ Мапс

http://bgmaps.com/map.asp?sid=0e1f2c26415a6022c8b8930ea2e09ac2&a … 3&x=0&y=0

Розовото правоъгълниче всъщност е денонощният магазин срещу него е пунктът.

# 46
  • Мнения: 177
Много благодаря!
  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 1 456
Побууут малко, че пак сме на втора страница... Joy

Нищо не казвате за Родеото?!
Има ли обувки, ботушки за малчовците вече?

# 48
  • Мнения: 451
Муцка виж тук.
http://www.stil99.com/

Иначе комшийката работи в стила но в Младост и, каза че вече са започнали да зареждат ботушки  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 1 802
Ние стартирахме с яслата, днес беше ден втори - голям рев, голямо чудо, но пък мисля, че това е стандарт за начало на ясла, така, че това не ме стресна. Ще се стресна ако го взема, а има Т - признавам си без бой кое ме плаши.

Муци, каква сушилня си взе? Цял следобед ги разглеждам по сайтовете, дано устискам да не почна да чета и темите из форумите, че съвсем ще се замая  Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 1 456
Данче Калпазанче, нормално е настина да поплаква!
При нас третия и четвътия ден бяха най-ревливи. После сякаш изведнъж свикна.

Дано по-малко боледувате! И това е неизбежно за съжаление.  Cry

А сушилнята е Candy на кондензационен принцип, че нямаме нито канал нито комин за друг тип. Изглежда добре и вярвам, че ще аботи добре. Тази вечер чакам да я монтираме и да я пробвам.

Ако искаш изчакай да видиш какво ше докарат на фирмата дето ви писах. Казаха ми, че доста читави неща имали.
Аз просто нямам време да се занимавам по-късно с това и затова купих директно от Технополис.

# 51
  • Мнения: 529
 Искам да ви питам, някой ходил ли е скоро в клуб "Бел". Работи ли? Питам зашото този клуб до Китайския ресторант май не съм го виждала отворен.

# 52
  • Мнения: 1 142
Ако се отнася за клуба във високия блок,да работи.Сина ми беше на 17.09 на имен ден там.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 456
Амарето, аз не разбрах  newsm78питаш за БЕЛ или питаш за този до китайския ресторант? В клубчето до ресторанта сме ходили през лятото, но сега не знам дали работи.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 529
 А това е най новия клуб:  http://www.garden.arnica.bg/index.php?option=com_content&tas … =13&Itemid=27
 мисля да го посетя скоро,може би другата седмица newsm78
 

# 55
  • Мнения: 529
  За "Бел" питах. Изглежда доста приятно от снимките в сайта. Този другия, от това което видях през прозореца нещо не ми вдъхва доверие.
 Шпунц, мерси за инфото. Ако вали все така, е хубаво да има къде да разнообразим малко обстановката, пък и да се видим някъде.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 456
В клуба до китайския ресторант момичетата бяха много мили, но
като цяло е доста тесничко.
Имаше пързалка с басейн с топки в ляво от вратата и до него едно от тези огромни
люлки с монетите. Последното май не работеше.
В дясно от вратата имаше подредени масичка и столчета и доста други играчки.
ВНа отсрещанат страна къщичка, а до нея две или три от колчиките дето се бутат
с крака. Пускаха и детски песнички за децата. Навътре има отделна стая з арисуване и/или за
родителите.

Шпунц, благодаря за инфото!
 Аз обаче галерия не видях на тази Градина Арника.
хайде идете в скоро време и да пишеш.

Ние като решим да ходим на детски клуб водя щерката в Снупи
в Слатина. Новичко е и доста обширно, но без кола е далечко.

В БЕЛ лично на мен не ми допадна много.
Доста тесничко и някак схлупено ми изглеждаше.

# 57
  • Мнения: 451
Добро утро!
По едно кафе за събуждане  Hug



Нещо пак сме отишли на втора страница Naughty
Малката от петък е със хрема от 2 дена в яслата веднага се разболяхме ooooh!
Но от утре се връшаме пак с нови сили .

 

# 58
  • Мнения: 1 142
Добро утро.Мерси за кафенцето.И моя малкия беше с хрема,но вече се оправяме.Обаче не съм го спирала от градина,защото всички деца са хремави,а и той там се зарази.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 802
Добро утро!
Начинаещите с яслата, в колко часа взимате децата? Днес ни е 4ти ден, миналата седмица го взимах в 10-10,30ч, днес ми казаха - 11ч, нещо твърде плавна адаптация ми се струва, че прилагаме. Иначе и моя Стас е с лекинка хрема, т.е. кашля само сутрин, сопол - през ден, днес ще го заведа все пак лекарката да прецени дали е годен за ясла. Все си мисля, че колко по малко хремави деца има в яслата толкова по-малко ще са болните.
Муци, магазина вт. употреба за техника, гледам адреса в бгмапс, ул Мюнхен 14, в квартал Канала пише, че е, като имаш време, моля те, хвърли едно око на тази карта.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 10:36 от Данче-Калпазанче

Общи условия

Активация на акаунт