Дойде есен най-прекрасна, септемврийчето ....порасна!

  • 26 044
  • 285
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215

SEPTEMBER  KIDS



Много слънце и топлина,
Септемврийчето от лятото събра.
Но дошла е златна есен
Ний посрещаме я с песен!

Топлите чорапки ще обуем,
Вятъра игрив ще чуем,
и сред весели забави,
Че е хладно вече, ще забравим!

 

                   
НАШИТЕ НЕПОВТОРИМИ ДЕЦA    
са вече много, много на брой и рожденните им дни са ето ТУК, но ние винаги се радваме и на всички нови попълнения!



ПОЛЕЗНИ САЙТОВЕ
Референтни стойности от кръвни изследвания и други
Приучаване на детето да ползва гърне
Когато детето плаче на раздяла с вас
Методи за възпитание на децата /по аюрведа/
Първо юношество - първа част ново
Първо юношество - втора част ново
... и други интересни теми ново

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 748
Ураа, първа съм!

Тъкмо качвам малко снимки от общия ни РД Heart Eyes
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=289289&pid=7844958

Момичета, ние също изкарахме страхотно на рождения ден. Али първо ме дърпаше да играя с нея и не се отлепяше от мен, но после дори не ме потърси, а аз нея Heart Eyes Като естествено не искаше да си тръгва...

Фийбс, Стели, MariaF, bebe dundi - бързо да оздравяват съкровищата ви.

Мила, Неси е страхотна принцеса с тези рокли. А че си майстор на тортите, никой не може да го отрече  bouquet

Ирини, да ви жива и здрава Джиджи Hug Наистина чувството да имаш дъщеря е невероятно нежно, не бих го заменила с нищо...

Чочи, честита малка принцеса! Бързо възстановяване!

Ави, ще ни дадете ли Сашко за зет Heart Eyes

Рени, и Ичи можем да вземем Mr. Green

Честито розово щъркелче на Доника! Мила Алина, на теб синьото ще ти донесе късмет(едно птиче ми
подшушна) Hug

dennis, за вас с Арен Hug Hug Hug

Марианка
, браво на адашката Hug

Марлелка, да изгоните катерицата ей!!! И аз открих десетте разлики Laughing И да вземеш да купиш на детето телевизор, как така ще пропуска предавания и анимации Thinking

За нашата яслена история какво да ви разказвам - тази седмица тръгна по цял ден след болничните миналата седмица. Голяма мъка е, тя плаче сутринта: "Мамо, мамо, ела, истам п'и мама...", аз едва успявам да изляза и да не се разрева пред нея Cry  Вечер като ме види пак плаче и нарежда:" Мама дойде доб'е, ох, мамо, няма п'ача доб'е,  тао, дечица...", сякаш не вярва, че съм дошла. Още от ъгъла знае къде отиваме и почва да скимти. Днес сутринта ми каза, че не иска да ходи навън Sad И върви една такaва тъжна и унила, абсолютно нетипично за нея. А вечерта като я взех, ми каза:"Няма ходя вете на детска дина". Направо ми се къса сърцето, нещо май няма да се справя с тази ситуация(трудностите не са ме спирали досега за каквото и да е). От яслата казват, че хапвала и днес добре се е заиграла, вчера е спала 1 час, а днес пак толкова и после пак заспала след време. Ама все ми се струва, че ме лъжат, и съм негативно настроена към персонала(въпреки че е частна ясла и би трябвало да полагат повече усилия).  Спирам, че стана дълго и натоварващо, а започнах с хубаво настроение този пост.

Лека вечер на всички Hug


Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 09:44 от Vesana

# 2
  • Мнения: 4 451
Фиб, страхотно оформление!  bouquet
Тръшнах дечицата по леглата, сега ще се отдам на четене на книжка в леглото.
Лека вечер! Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1 174
И аз тук,Фиби  bouquet
Лека вечер на всички и болничките бързо да оздравяват! Hug

# 4
  • Мнения: 693
Фиби, много актуално и творческо оформление, благодаря и за интересните линкове, ще ги разгледам с интерес  Hug
Весана, благодаря за снимките отивам да разглеждам
Лека нощ  Hug

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Да се запиша и аз в новата ни есенна темичка! И отивам бързо да разглеждам снимки.... Rolling Eyes

П.С. Фийбиии, благодаря! Hug
Vesana, натъжи ме разказчето за вашите яслени истории... Sad

# 6
  • Мнения: 872
Честита рожбица на Чочи! Да и е жива и здрава и да им носи усмивки...
Честити розови и сини новини на Доника и Алина, лека бременност, момичета.
Ирини, твоето момиченце е страхотно, като от картинка. Чак ми се прииска и на мен едно  розовко бебе момиче . Целувки...

Ние сме вече здрави и сме в София. Тук къщата е пълна, 4 момченца във вихъра на лудорията... / Виктор не чак толкова  Wink / Забавляват се неуморно, на моменти се бутат, дърпат и плачат, но през повечето време са щастливи че са заедно... Днес е нашия ден ден, чакам ги да се събудят и да украсяваме с герлянди и балони, да пеем Хип Хип Урааа и да танцуваме. Запазили сме за довечера едно кафенце за семеен празник ...
Усмивки на всички и по пърче торта ...  Heart Eyes

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТ РД НА ФИЛИП!!!
Да е много,много здрав, усмихнат и да помага на мама с малкото братче! Wink

# 8
  • Мнения: 3 971
ЧЕСТИТ РД НА ФИЛИП Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 3 249
Айде и аз цоп тук....Вчера си написах поста и .....ми дръпнаха"шалтера: на ПЦ-то Sad Е, обяснете ми как става-имало е случаи да забие и да се мъча да го спра с едно натискане на копчето, а това дребното успява винаги от първия път newsm78
Та Алексал, ЧРД на патерици !!! Желая ти успешна кариера и много семейно щастие  bouquet
Честит рожден ден и на малкия Филип Simple Smile
За нашата яслена сага. Вчера беше сефтето с преспиване. Казаха ми да звънна към 12.45. Звъня аз, а лелката ми казва, а той вече спи, при което аз Shocked(в къщи с разправии ляга в 14-14.30) и ми беше притеснено. Отивам първа да го взема в 16.00, а човека си играеше с 2 дечица кротко, кротко. Днес мисля да ида малко по-късно, та да се " нагае" И имаме постижение-вчера дори е ял...и сам ми обяснява-Иси иде еди какво си, и аз Shocked Тая ясла все повече ми харесва hahaha Днес отидохме в добро настроение, цункаме, тао и хукна при госпожата да " гае с бонони"-купих му един пакет и му дадох няколко днес Simple Smile Та плахо мога да кажа, че вече май се адаптирахме Simple Smile
Марлелка, странен домашен любимец си имате hahaha-то при вас празно няма от емоции Simple Smile
Фиби, а дано тия са пуснали паричките на швабите, че то бива некоректност, ама чак толкова...
Весана, бърза адаптация и на вас желая Simple Smile
Денис, при вас как мина първия цял ден?

Хайде за сега от мене чао Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 451
Честит празник, Филип! Расти здраво, умно и щастливо дете!

# 11
  • Мнения: 529
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ФИЛИП!
 
 Dennis, много сладка историика. За детската градина случайно бях прочела в темата за детските градини, но отдавна не съм влизала там. Иначе тук и в новини. Въпреки, че  новината се появи след класирането.

# 12
  • Мнения: 313
Привет... Hug

ЧРД НА фИЛИП!

 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59  newsm59

Мило палаво дете,
с душа дълбока и красива,
желаем от сърце,
да бъдеш винаги щастливо!!!

# 13
  • Мнения: 366
Честит Рожден Ден на Филип, да е жив и здрав и много много весел!!! Примерен батко...

Честит Рожден Ден и на Алексал на патерица, да си много обичана , мила и да получаваш удовлетворение от всичко , което те обгражда!      bouquet

 Ирини, много е красива и миличка сладката Джинджи, такова бижу, да ти е жива и здрава. Спаси дано свикне бързо , дали е ревности или не не се знае, но е нещо ново, с което трябва да свикне, сще успее той е пекан...
 Фиби , страхотна тема, дано не се разболява Йо изобщо дори и да можеш да отсъстваш от работа ще намери какво да правиш..
 Доника, много се радвам , че ще имате момиченце, мъжа ми казва за мъжете направи и мъжко и женско , че са художници, та значи Мартин е такъв, мъжа на Алина, Ирини и Чочи също. Дано имат достатъчно време да получават заслужената наслада от сполучливите си творения.. Сигурна съм , че и Ави и Мария са доволни от развитието на нещата , даже може би им е по- лесно ,че са вървяли по тоя път вече...
Мила , Неси е истинска принцеса, много е красива и снимките са върха.. за тората пак ще попитам Тили ги прави??? и мечо пух и Йори.. вие сме им страшни фенове..
Като стана въпрос за анимациите и аз да се включа и Лаци е луд по това сега и основно сме на мечо пух, но е добра идея да му разнообразя с Цар лъв или пък Немо
 Бебе Дунди, не се отказвай така лесно от градината, ще се окаже , че се е мъчило детето на вятъра .. ще се справите с всички труднти сигурна съм
Весана, не се растройваш, така трябва да стане така и ще стане, а Али ще свикне, всички свикват..  Лаци още плаче сутрин, е верно вече не почва да се пазари със ставането, но приближим ли врата се почва .. следобед е весел и знам, че е за негово и мое добро.. толкова работа отмятам ,че не си представям ако не го бях дала..
 Едно си мисля за боледуващите (да не говоря ама ние за сега се крепим) Лаци като си е в къщи събота и неделя и в понеделник е като за първи път на градина ( не точно ама все пак) как става това с една седмица на градина една в къщи, ми това е сигурно страшен тормоз за децата, сигурно си мислят "тамън се отървах" и от другия понеделник на ново... много гадно..
 Доника, Хриси винаги е бил много самостоялен и ти казвам честито , че така бързо влезе в час  Peace
Деннис, смях се с глас на хитростта на Арен, много е готин и умен, а вече и чувство за хумор.. браво..
 Ние пък вторник вечер бяхме на 50 годишнина на кмета на Рудозем , в самия Рудозен в централния ресторант на площада..(Кристал) сигурно звучи смешно ама ако знаете къде е Рудозем.. и как изглежда ресторанта.. Човека е голям пич и аз искрено го харесвам и празненството беше колосално.. имаше поздрави от самодейния ансамбъл към читалището в Рудозем , песни , танци , комици ... абе като на концерт си бяхме , дори и да имаше Ди Джей си остана беззаплата човека.. хеххе Ресторанта яко СОЦ .. няма да изпадам в подробности , но даже беше приятно да попаднеш на такова място , като от филм.. след това обаче един час път до Панпорово , където спахме и на закуска в единственото отворено кръчме ядохме трима души палачинки и пихме кафе.. и оставихме 60 лв за сметката Shocked... демек взехме си яденето за тая седмица.. незнам ще ида ли да карам ски в Панпорово...
Абе екшън...
 Тръгвам по задачи, може би изпуснах някой коментар, ама наистина тук се е оживило прилично
 Мариянка, стискам ти палци всичко да е наред при новия  доктор и новата пътека да е в правилната посока.. Браво за Веси май вече наистина е пораснало момиче...
 Чао и до скоро

# 14
  • Мнения: 731
Фиби, благодаря за темата, направена както винаги с вдъхновение!   bouquet
Честит рожден ден на Филип! Да порасне здрав, весел и щастлив батко![/b]
Меги, при вас програмата както винаги е пълна.
Марианка, дръж ни в течение за развитието на Мимката. Друго си е да си има сестричка човек!
Денис, в хитринките нямат равни децата. Ние ги даваме по градини, а пък те си се родиха с висше...
Ние щяхме да пътуваме, но времето ми промени плановете. Днес от сутринта съм сама с двамата юнаци вкъщи. За мое лично учудване успях и да сготвя и да изгладя и да опазя Дани от Саши, който ака два пъти на гърне, веднъж в памучните гащи, пишка около 10 пъти, че непрекъснато се налива с чай и отгоре на всичкото съм жива още!
Желаем ви хубаво настроение в дъждовния ден!




Общи условия

Активация на акаунт