Есен настана, Рени я няма! Австрия 22

  • 16 735
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 957

 намаление на детски играчки в Мюлера (20 %) 27.10-8.11.2008  261uu  
 Аз вече започнах предколедно да пазарувам  santa2  Mr. Green

Von 27. bis 29.11. gibt es eine Aktion für IKEA Family Mitglieder:
Klappar Elefant, 60 cm kostet dann statt 17,95 nur ? 8,99
Panda, 32 cm statt 9,99 nur ? 4,99
Isbjörn Eisbär 60 cm statt 12,95 nur ? 6,50
Handpuppen 27 cm statt 2,99 nur ? 1,50

 C&A 5.11  - 20% Вечерна разпродажба(от 17 часа)  съвет: можете  да си изберете нещата и да си ги резервирате дори една седмица предварително ,а да ги платите ,когато е  разпродажбата  Mr. Green

Бе, Коленцова, ти друга работа нямаш ли си!!! Шнепхенйегерка такава !!! Mr. Green
Кой какво прави, ти обикаляш намаленията. Я, сядай да учиш!


сиропа на др. тайс аз много го харесвам, но тук не се намира, или ако някой знае къде, да каже моля. сега сме на тусамаг, пилка и султанол Laughing

и другото което исках да споделя... момичета, знаете ли още цялата българска азбука? аз в потрес установих, че от воле  докарвам само 26 букви Shocked
дълъг размисъл докато установя, че ми липсват ш,щ и ч. и след тел. с бг докарах и липсващото Ц. лоша работа...  Embarassed

Сиропа наистина е много хубав, аз го ползвах като се дерях от кашлица докато бях бременна. Нали изкарах един як бронхит тогава, който между другото имам усещането, че още не е изчистан съвсем. Ще погледна дали го продават в немската онлайн аптека, от където пазарувам. Иначе от БГ като се прибирах през септември купих след препоръка Хустагил ( с екстракт от мащерка), но не съм го пробвала още.
Пилка какво е? Някакъв сироп на растителна основа ли?
Я да попитам, вие давате ли на децата си някакви витамини? Аз започнах да давам веднъж дневно Саностол. Даниел е изпил вече две шишета, ама пак се разболява. Май ефект никакъв. Е поне млякото му става по-ароматно, че иначе мирише на коза. Mr. Green

Току що проверих, има Spitzwegerich hustensaft на други фирми, не точно на др. Тайс.

Ани, л\бопитно ми е колко пари е застраховката за колко квадрата жилище.
Аз рекламирам Бейби тв по Кабела, ама на нас ни го пуснаха само за 1 месец  да ни зарибят и го спряха. Сега ще искам да доплатя за допълнителния пакет, че без бейби ТВ само глупости гледаме по телевизията. Пък иначе Даниел вече беше научил песничките, имаше л\бими предавания и много се кефише КИКА и детските предавания по ОРФ не стават за нищо (особено на ОРФ простотията за Кашперл, направо да се издрайфа човек).

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 23:28 от fat.wombat

# 271
Anna, дали е честно или не - няма никакво значение. Факт е, че някои хора пишат ужасяващо и по някое време писва. Отначало ми беше забавно.. после обаче, някак си взех, че се засрамих: правят се елементарни правописни грешки, без ни най-малко усилие за нормален изказ, подредба и пр. .. И се попитах: 3ащо? Какви са тия хора? Нямат завършено средно? Или.. ей така, '5 за 4', не им пука? Ама как е възможно да вмяташ чужди думи в езика си и да пишеш 'as' вместо аз?  Sick И не става дума тук само за правописа, тъй като съм убедена, че начинът на изразяване има конкретна връзка и с възпитание, и с образование, със собствен стил, манталитет, характер, темперамент, разбирания и.. самоуважение. Все пак съм дълбоко убеден, че човек не се ражда мърляч, а.. става такъв.

Моля за извинение, дами, че наруших форумното ви спокойствие.

# 272
  • Мнения: 3
Скорошно оздравяване и от мен на всички болни!
Като стана въпрос За лекарства  някой ползвал ли е Prospan -сироп против кашлица? питам Щото го давах на моя като беше болен, пак съседката ми каза,че не бил За препоръчване За малки деца.
Ани, добре Завърнала се във форума- липсваше ни!

# 273
  • Мнения: 153
Качвам снимки в snimka.bg и май ще си откарам до утре в нета Mr. Green
Semmel, разгледай в клюкарника има тема бИсИрИ. Там много грамотни дами поправят правописни грешки от форума Peace
Уомбат, аз питах за бебе тв по нета, ние имаме само бг сателит. За застраховката ще ти кажа тия дни. Pilka Tropfen enthalten Extrakte aus den bewährten Heilpflanzen Thymian und Sonnentau. Както и някакви ätherische Öle, имат алкохол, но се дават и на бебета. Служат за Behandlung на Husten mit zähflüssigem Schleim bei Katarrhen der oberen Atemwege, akuter und chronischer Bronchitis und bei Erkältungen. За Саностола знам, че трябва да се правят паузи, дава се по схеми, но не ги помня, примерно 10 дни даваш, 20 почиваш.
Дулсинея,  Hug
с уважение: Мара подробната

# 274
  • Мнения: 339
Елфи не е тази за съжаление, 10х  Heart Eyes Обаче искам да ти кажа нещо за саностола - Прочети му упътването добре, защото мисля че пишеше да не се употребява едновременно с мляко и млечни продукти !

Земелската, ако може да се позаяждаме малко, че много ми е дошло настроението Twisted Evil Ти ако не си чатила на младини, повечето хора са и навремето тези институции Mr. Green нямаха кирилица и всеки се оправя самостоятелно, а форумЪт е разновидност на чата, като си имаш навик си караш с него , не всеки може да откаже цигарите, та да бъдем по-снизходителни #2gunfire

п.с. За малко да забравя запетайките Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 01:47 от Roroana

# 275
  • Мнения: 957
Роси, ама кой модел е все пак? Напиши в търсачката на ибей ферари и там ще намериш всякакви мини модели при Моделаутос.

# 276
Така от сно6ти и ние сме с проблем на гърлото.
Въоб6те не се се6там от каде го е пипнала Емето това.Та ние по4ти не излизаме.
Сно6ти се събуди с пла4 явно усе6таики 4е не6то не е както трябва,в следва6тия момент вдигна и Т.Добре 4е татко и предвидливо тръгваики си от БГ винаги опусто6ава някоя аптека и сега сме на сироп за ка6лица с екстракт от бра6лян и нурофен за Т.
Скоро6но оздравяване на вси4ки.

# 277
  • Мнения: 6
А бе не сам гост.
Аз сам си. Какво му става на това не6то. #Cussing out

# 278
  • Мнения: 214
nkolentsova, мерси zа инфото, СУПЕР.
Много болни има, ние сме в момента между 2 ангини, тоест 3драви. на болни4ките скороШно о3дравяване

# 279
  • Мнения: 957
Как протича една ангина?

# 280
  • Мнения: 106
И не става дума тук само за правописа, тъй като съм убедена, че начинът на изразяване има конкретна връзка и с възпитание, и с образование, със собствен стил, манталитет, характер, темперамент, разбирания и.. самоуважение. Все пак съм дълбоко убеден, че човек не се ражда мърляч, а.. става такъв.

Моля за извинение, дами, че наруших форумното ви спокойствие.
Semmel , за да не ни се извиняваш ти предлагам да се регистрираш и да пробваш на лични ,когато имаш някакъв проблем в този форум.
За да не ни убеждаваш в твоето възпитание ,стил ,манталитет и т.н. ! 
Един съвет - помисли , че когато пишеш срещу някой  ,макар и да не го виждаш , той е човек със своето сърце и чувства  Naughty

nina
аз вече приключих с коледните подаръци, 2 дена поред в мюлера и по 5 пакета на дете, даже и опаковани коледно Rolling Eyes не ме мислете за луда, от ноември по магазините доброволно не отивам. от парндорф се обзаведох с палтом ботуши и чанта и съм доволна.


Ако си луда , значи ставаме две  Heart Eyes  Hug

Торбесто я кажи за телевизията ? Колко струва  Money и какви са условията ? Линк можеш ли да дадеш?

# 281
  • Мнения: 957
Коленцова, пусни пет парички в торбичката на торбестото и то ще ти каже за телевизията  Mr. Green

На сайта на UPC
имаше ангебот телевизия, телефон и интернет за 29,90 ( това е без 30те допълнителни програми, за които писах с тях е още 5 евро отгоре) Ние плащахме 35 само за интернет затова се прехвърлихме на новата тарифа. Даже имам телефон в къщи ама никой не се обажда  Mr. Green Ако си вземете същия ангебот, ще си говорим безплатно, че сега много солено ми излизаш. Промяната не ни струваше нищо допълнително.
Ааа да, и дойде при нас един много готин пич да инсталира цялата работа, ама аз с моя имидж на хаусфрау вече не ловя погледи  Mr. Green, пък и той честно казано се оказа много тъп, а аз не си падам по тъпи мъже  Mr. Green

# 282
  • Мнения: 413
Деиана - снимай и покажи /нали има такава тема някъде из форумът/
Торбесто - и аз ще погледна ангебота/ако все още го има де/, че и ние още плащаме като попове големите такси. Пускам 5 евро  Joy в торбата.

Що все се заяждат хората в този форум ...да не сме под влиянието на Марс /това Калиопа ще каже/.. Мисля, че всеки има правото да изкаже мнението си по всеки проблем свободно....верно е, че от истината боляло.

Криси - смени си доФтура, 50% мъжко и 50% женско, звучи  newsm78 на близнаци  Joy   След месец два ще могат лекарите със сигурност да кажат какъв е полът, сигурно бебето не е било в позиция, за да се види добре полът му. Остави да те изненада бебчо с пола си след раждането, по-интересно е.
 
   На сайта на Скай има ангеботи за 9 евро за всички полети през 2009, аз вече бухнах за лятото  /и аз използвам немски думи/
      иии не разбрах защо трябва Земела да се извинява за грешките на другите  newsm78 май пропуснах нещо при бързото четене, ама нямам време да изчета всичко сега.
 
 РО - незнам какво точно ферари търсиш, ние имаме две някъде из касетките с играчките му, ако ги намеря ще ти ги цъкна да ги видиш.

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 22:18 от Jacobs

# 283
  • Мнения: 957
има го. фит се казва, на сайта им рекламата е с една маратонка.

# 284
  • Мнения: 343
jacobs,
какво да снимам и да покажа? пилка капките ли?
http://www.myapo.at/OTCkatalog/htm/pilka_tropfen.htm
те са с алкохол, но децата им се раджат, по 2 капки на ден.
проспан съм давала, ефект никакъв.

от застраховката ни разрешиха новата дан кухня за 17.000 евро. Rolling Eyes с индукционна печка. дано да успеем за коледа да имаме кухня, че шпар файне кюхе ми се повдига вече. на децата купувам нуделите на хип, дето са в пластмасова опаковка. уффф, вече от 3 седмици сме така.

Общи условия

Активация на акаунт