Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим... - 4

  • 34 480
  • 417
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 130
СВЕТ Ако това ще промени мнеито ти ще ти разкажа нещо.Като бях онези дни на преглед сестрата влезе при доки и и каза       "............   се обади и каза че е бременна, а онзи ден плачеше , че е прокървела. Аз като и казах , че повечето прокървят а после се окаже , че са бременни те все не ми вярват".
Това е-дано не ти давам напразни надежди-но такъв разговор чух. Praynig Hug Praynig

# 256
  • Мнения: 3 988
Svet1970, аз не бих направила тест! Ако съм бременна - прокървяването ще спре, няма да ми дойде просто и пак ще разбера. Ако не съм - няма нужда да изживявам драмата "една чертичка" за пореден път!  Hug

Успех от мен, каквото и да решиш. Силно стискам палци да се похвалиш. fingerscrossed

# 257
  • Мнения: 499
Ехо здравейте и от мен. Нещо гледам сте му отпуснали края.
Свет не се самонаказвай по този начин. Направи тест. А и както момичетата ти казаха това зацапване не значи че ще ти дойде.
Стискам палци. Но и да ти дойде не се отчайвай ще продължиш смело напред. Hug

# 258
  • Мнения: 3 988
Момичета, защо напъвате Свет да прави тест?!  Tired Всеки сам си знае най-добре за себе си. Аз я разбирам. Не правя тестове отдавна. Оставете я да избере най-доброто за нея. Знам, че искате да сте съпричастни, но понякога човекът отсреща иска сам да решава. И не, не го намирам това за самонаказване.

# 259
Свет не сепредавай мила, надежда винаги има. стискай още малко и дано ни зарадваш. Praynig
пътя е трънлив и изпълнен с препятствия, но ние ще го преминем и ще докажем, че сме по-силни. Hug

# 260
  • Мнения: 2 343
Свет, не се обнадеждавай много, после много боли!
Билянче, АлександраPraynig Praynig Praynig
Аз реших да направя още една последна инсеминация. Предвид новите изследвания няма смисъл да губя нерви и време. Дано да се окаже разрешение на проблема! Ако не Януари подавам документи за ИКСИ. Обземат ме страхове, че и с ИКСИ-то можем да не сполучим  ooooh! Въобще, скап.... работа! Имам и големи задръжки относно използването или по-скоро НЕизползването на всички годни ембриони. Не бих могла да ги хвърля просто така и да не им дам шанс да се родят. И въобще кои сме ние и кои са докторите, че да решаваме колко и кои бебета да се родят и кои не Thinking Мисля, че бих се съгласила на ИКСИ само на ЕЦ поради тези причини, но пък там май и успеваемостта е по-ниска  newsm78

# 261
  • Мнения: 130
Мира-радвам се за взетото от теб решение-стискам палци всичко да се развие добре и да не стигаш до ИКСИ въобще Hug
Nola -не мисля, че някоя от нас"напъва " Свет да си направи тест-все пак тук всеки свибодно може да изразява мнение-моята идея е да съм и от помош по какъвто и да е било начин.
Права си че ако бебчо е станал то скоро ще си проличи, но представи си , че едно зацапване  може и да не е чак толкова безобидно!
Свет аз съм с теб-каквото и да решиш - надявам се всичко да се нареди както ти искаш Hug Hug

# 262
  • Мнения: 149
Благодаря момичета за милите думи. За съжаление зацапването се усилва. Но днес вече съм по-спокойна, вчера ми беше толкова криво и болно. За пореден път се запитах какво толкова лошо сме направили ние та господ така ни наказва. Въпреки всичко съм голям инат и съм се заклела в себе си,че ще преборя гадния стерилитет рано или късно и ще му покажа на господ че няма право да ме лишава от това което най-много искам на този свят. Независимо на каквато и да е цена, но ще го постигна. Е вярно че щеше да бъде хубаво да не мислиш за това от къде и как да събереш нужните средства, а просто да отидеш и да си запишеш час за поредния опит, както например бабите отиват в поликлиниката да им измерят кръвното, но какво да направя като нашата държава хич и не мисли за нас....
Билянче, Александра стискам ви палци и се моля за вас  Hug Hug Hug

# 263
  • Мнения: 130
Съжалявам за усилването Hug
Но пък ми харесва че вече си по силна и думите ти ме накараха да изтръпна.Да всяка една от нас ще стане майка-каквото и да ни струва-сълзи, средства , болка-но ще сме майки.

# 264
  • Мнения: 499
Свет така те искам борбена до безкрай. Всичко ще се оправи но нали си трябва и търпения за това. Права си за сравнението с бабките. При нас е много трудно не всички имаме тази финансова възможност а се гледаме да отделим некой лев за нещо.
Благодаря че мислиш за нас и ни стискаш палци.  Hug

# 265
  • Мнения: 417
Здравейте момичета, много ви се радвам така борбени сте. Hug
Стискам палци всяка от нас да успее Flutter

# 266
  • София
  • Мнения: 2 908
Свет  Hug

# 267
  • Мнения: 130
Момичета-нещо започвам да се притеснявам.Продължава да ме боли доста коремът и яйчниците.Започвам да си мисля дали не се получи хиперстимулаця-поизчетох някои неша и се плаша.
Някои имал ли е подобен проблем след инсе.Моля ви споделете и ми дайте съвет какво да правя.

# 268
  • някъде тук
  • Мнения: 621
и моето инсе е неуспешно днес ЧХГ падна 8,64 за съжаление и имунотерапията не помогна Cry само че се притеснявам как ще ми бъде цкъла от този фраксипарин и аспирин
така че живот издраве януари отивам за инвитро

# 269
  • Мнения: 1 091
Оххх, Бела  Sad Hug, толкова съжалявам. Нямам думи просто, толкова ми се искаше да се удвои това ЧХГ. Дано Новата Година ти донесе така дългоочаквано щастие  Praynig. Силно те прегръщам  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт