Появи се НОЕМВРИйският бонбон, малък царствен Симеон!!!

  • 12 888
  • 318
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 064











29.09 - Ангелина на velinova  07.10 Юлияна и Станислава на esma  14.10 - Виктор на T@LI 23.10 - Гeорги на dil  Лорейн на Tami

 


24.10 - Теа на lightblue  27.10 - Мария на Angeliha  28.10 - Неда на Цветина  Теодор на vesi1

29.10Моника на bubulina77  30.10 - Николай на Весето s.  Анелия на Elimira  31.10Илина на ЗЛАТИ

01.11 - Теодор на Деничка  Борис на ДариМ  Катерина на Gugi

02.11 - Александра на Salvi  Ема на gadamer  03.11 - Александър на бебка и бебко  Ангел на dreben78  София на raliar

05.11 - Георги и Антония на Radi_Twin Георги на ivanka1979  06.11 - Боил на benighted  Андреа на myrenа  Ивелин на Pal4eto

07.11 - Ваяна на iviche  Георги на MagieA  Йоана на baba_vuna  Румен на Ana2

08.11 - Михаил на masha  Михаил на echi  Никол на Peti n  09.11 - Данаил на karil  Кристиян на dima1980  Антон и Марио на elito-3

10.11 - Каан на mamaminion  Александра на Мими и Dr.Jend  Михаил на bedstvieto
 
Полина на ki4o22  Симона на Simona_S  12.11 - Калина на Siq  Велизар на mariya86

13.11 - Ния на МЕРЕЛИН  Ивайло на klukarkata  Ивет на Анита1  Александър на jenny_b  Габриела на Изабела

14.11 - Лина на ronja  15.11 - Гергана на Роси74  Даниел на raqtime  Гергана на pepipetia  Диляна на Sbruny  Дариян на dima_dari

16.11 - Данни на sofkobofko  Димана на eli_mama  Никола на Сбъдваща мечти  17.11 - Радослав на lina_d  18.11 - Вилхелмина на sheherazada

19.11 - Йоана на Фъстъчка  Златина на ZLATNA  20.11 - Росен на Нитка  21.11 - Мартин на Мина  Дарин на Вени  22.11 - Михаела на nadi_mishi


         

22.11 - София на goris  Виктор на SANTANGELA  23.11 - Моника на ВечеПетя  Моника на pebble

24.11 - Алекс на bubalina  26.11Никола на kreo  Алесия на Бимба25 

28.11 - Никола на polyn  29.11 - Димитър на Мони  30.11 - Дана на grig




Нашите НОЕМВРИйски деца - слънца са





40 и 39 , от които 3 двойки










4 НОЕМВРИйки са в очакване на ново бебче

[sfkbfk] - 31 октомври

Сбъдваща мечти - 27 декември

Вени - 27 декември

pepipetia - месец май 2008г.









Нашите НОЕМВРИйчета са каки и батковци на 3 бебета - принцесите Биляна и Мария и единствения засега малък принц Симеон




Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 13:00 от Дени4ka

# 1
  • Мнения: 553
Пу ПЪРВА!  newsm44
Страхотническа тема, Дени  Hug
Само хубави неща да пишем в нея  Praynig
Мо!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 067
Пу и аз!!!

Дени, мерси за темичката!!!

[Само хубави неща да пишем в нея  Praynig
   

и никакви болни дечица вече!!!
Praynig

# 3
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 smile3511 newsm45 newsm17 #Shocked  costumed050 censored Ill newsm77 fight
Съжалявам, но аз ще се запиша с лоши новини Sad
След тридневно боледуване на Злати - уж само хрема имаше #Cussing out днес и ние с бебето сме болни Cry
А уж навреме го отделих в друга стая Tired
АМАН ВЕЧЕ от болести и вируси Crossing Arms
На бебчо му предписаха засега физиологичен разтвор и ефералган, дано да се оправи и да не мине на АБ, че още няма и месец душичката Tired

Денииииииии  Hug всяка нова темичка е все по-хубавка и миличка newsm51 txtloves Two Hearts Благодаря тиииииии  Hug

# 4
  • Мнения: 3 034
този път се записвам, за да се разписвам. Laughing

ZLATNA,  дано се оправите бързо, мила. стискам палци.
Peace

# 5
  • Мнения: 85
ЗАПИС И ОТ МЕН

Бързо оздравяване на болните и най-вече Злати дано се разминете с АБ

Ние сме добре-бате Теди ходи с желание на училище-а Илина само го търси и пита за него-когато се прибере батко й настава едно ледо гушкане и целуване
Желая и на всички болни бързо оздравяване и по-малко вируси в ОДЗ-тата.

# 6
  • Мнения: 1 064
ZLATNA, пожелавам ви бързо оздравяване Praynig и дано не се налагат по-драстични мерки за отърваване от гадния вирус Peace
iviche, що така "в плен на вредностите"?!? smile3530 Не им се давай Mr. Green
ЗЛАТИ, дай Боже все така с мерак да ходи на училище баткото  Hands Thumbsup

Днес ходихме до Хиполенд за подарък на малкия син на кумувете...и Тедката излезе от там с подарък - прахосмукачка Crazy голямо чистене пада в момента из апартамента newsm79 почвам да се замислям, дали да не му остъпя това задължение Smile поне с кеф ще го върши детето...поне за момента де Joy

# 7
  • Мнения: 3 034
Дени, ако не пропуша, ще изпуша...... ама споко, аз само екологично чисти цигарки пафкам, от разграждащи се материали.Mr. Green

# 8
  • Мнения: 881
Цоп и аз в новата тема Grinning
Дени,както винаги Темичката ни е супер HugЕдно голямо благодаря  bouquet
Златна,дано малката се оправи бързо,както и ти Praynig
Злати,браво на малкия мъж,дано е все такъв мераклия както сега Peace
Дано няма повече болни дечица,ако има такива скоро да се оправят Praynig
Ние вече сме добре,от понеделник тръгваме пак на ясла,та да видим до кога ще удържим фронта Wink
Дени,я какво пъргаво момченце си си родила,на мама отмяната,а GrinningЗаплювам си го за зет тогава Grinning
Мони в предишната тема не можах да ти отговоря,за това го правя сега-Мона също не спи по цяла нощ,буди се на всеки 2-3 часа,търси или бибата или ва,както нарича водата или каквото и хрумне.Има период заспи за около 4-5 часа,събужда се с рев и веднага се долепя до нас,ама какво да я правя, гушвам я на спалнята и така до сутринта.И на мен и на татито ни писна вече,но Wink
Важното е да са добре и да са здравички,другото е без значение PeaceНадявам се Митака в най-скоро време  да  започне да си спинка по цели нощи,за да може мама и тате да се наспят като хората Hug
Иве,добре дошла HugКъде се изгуби,как са двете принцески?
Маша,дано Мишето вече не боледува и да ходи в яслата все здравичък PeaceИначе за имунната система аз давам Саменто,и като  че ли наистина този път се разминахме с най-малко лекарства и по леко боледуване newsm78или си внушавам,незнам,но аптекарката ми го препоръча и ми каза че имало ефект от него,та да видим Thinking
Абе момичета скоро си мислех за Рагтайм,дано са добре PraynigОтдавна не се е разписвала в темичката newsm78
Спирам че ме чака една пералня за пускане,до скоро и целувки на всички Hug

# 9
  • Мнения: 558
Дано Мими и Златна изкарат леко вируса  Praynig, както и Мишо...
Гадно и болно време, ама верно много вируси в БГ... и тия ясли... те навсякъде са така- инкубатори за болести, ама ужасно е все да си гледаш болно детето, просто.
Стискам ви палци на всички!!!

# 10
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
 Heart Eyes
И ние сме в отбора на боледуващите с ужасно запушен нос и кашлица, дано премине бързо, на всички болнички пожелавам бързо оздравяване  Hug

# 11
  • Мнения: 679
Запис и от мен!

На болните бързо оздравяване, най-вече на малката Мими!

 Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 591
Айде и тук да се разпиша... На невръстното Мими и на кака му, и на майка му - много здраве!

Според мене, в случая с толкова много болни ноемврийчета не става дума само за вируси, ами в яслите още е много стуено, защото не е пуснато парното и там ги разголват, дори само да ги сложат на гърнето...Тъй че мисля, че настинаха всички. На моя приятелка детето също от снощи е болно след 4 дни на ясла.

Аз слагам на Мишо капки за нос "виброцил" - три пъти на ден по една, както и "стеримар", "енгистол" по три половинки - това е хомеопатично за настинки и грип, и за имунитета, и веднъж му дадох за температура "нурофен". Давам и по една ампула витамин "С". Като цяло, има апетит, може и по-леко да ни се размине тоя път. Хич не ми се ще пак АБ, че преди 10 дни гълтахме... Praynig

# 13
  • Мнения: 3 034
masha, може и да си права. аз прибавям към това и стреса от яслата. и сополите са налице.
дано Мишо се оправи без АБ.


Ваяна от днес също е в отбора на сополивковците.
  ooooh!

# 14
  • Мнения: 1 064
Иве, я кажи, душо, от къде тез сигарети, че и аз да съм екологично чиста?!? Mr. Green Ми така де, и аз да съм в крак с модата Joy
Слави, ще ги запознаем младите Wink пък може и да стане работата Crazy


В Стара Загора повечето градини и ясли са газифицирани, а в яслата, където ще е Тедката даже и климатици има...та се болестите да не са от простудяване Praynig другото нещо, което ми направи впечатление, че искат термометър и когато сутрин водиш детенце, ако нещо се усъмнят в здравословното състояние, се мери Т...общо взето е уж "затегнато" положението и болните деца ги връщат...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт