СТРАСТИ - класиране, записване, ГРАДИНИТЕ В СОФИЯ

  • 95 068
  • 1 846
  •   1
Отговори
# 540
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 998
Върнете семалко назад и ще разберете...
Все едни и същи въпроси започнаха да се задават... newsm78

# 541
  • Мнения: 156
момичета, знае ли се кога излиза новия регламент горе долу!!!

# 542
  • Мнения: 9 973
момичета, знае ли се кога излиза новия регламент горе долу!!!
до края на месеца,през февруари ще го обнародват

# 543
  • Мнения: 156
момичета, знае ли се кога излиза новия регламент горе долу!!!
до края на месеца,през февруари ще го обнародват

и това ще знач, че към март месец може да влезне в сила,
така ли да разбирам?  newsm78

аз вчера подадох молба за ясла и сме 8-ми!! ако имаме късмет ще го запиша септември,но
дали според вас за една година ще се наредим за градината, след
като сега сме 100 номер  в чакащите newsm78

# 544
  • Мнения: 753
Като ви чета започва да ме хваща "страх" какво ме чака след една година за детската градина.Даже се замислям дали да не се пробвам за ясли и от там директно в детската.....

Едно време така не съм се вълнувала за кандидатстването ми във ВУЗ!!! Mr. Green

# 545
  • Нови искър
  • Мнения: 253
сладурки не ме разбирайте грешно но тази тема май е за три - четири  юзера дет се вика стана скучно сори ама като разбирате защо не отговаряте и на другите хора като ви задават въпроси ?!?!?!?

# 546
  • Мнения: 4
Zdraveite! Niakoi moge li da mi kage kakvi to4no dokumenti iziskvat v iaslite

# 547
  • Мнения: 11
Здравейте!
Искам да попитам кога трябва да кандидатсваме за ясла? Дъщеря ми ще стане на 10 месеца след няколко дни.
Сега ли е момента или като излезне новия регламент? Изобщо не ми е ясна системата за яслите. Ако някой може да обясни   Embarassed

Благодаря предварително!

# 548
  • София
  • Мнения: 8 943
Здравейте!
Искам да попитам кога трябва да кандидатсваме за ясла? Дъщеря ми ще стане на 10 месеца след няколко дни.
Сега ли е момента или като излезне новия регламент? Изобщо не ми е ясна системата за яслите. Ако някой може да обясни   Embarassed

Благодаря предварително!
За чиста ясла можеш да кандидатстваш на място. Вече би трябвало да приемат документи. Но там приемат по всяко време, поне аз подавах септември и ми приеха молбата. За ОДЗ през системата, но засега е само предварително кандидатстване, поне до февруари.

# 549
  • Мнения: 11
Анна мерси!

# 550
Здравейте!
Искам да попитам кога трябва да кандидатсваме за ясла? Дъщеря ми ще стане на 10 месеца след няколко дни.
Сега ли е момента или като излезне новия регламент? Изобщо не ми е ясна системата за яслите. Ако някой може да обясни   Embarassed

Благодаря предварително!
За чиста ясла можеш да кандидатстваш на място. Вече би трябвало да приемат документи. Но там приемат по всяко време, поне аз подавах септември и ми приеха молбата. За ОДЗ през системата, но засега е само предварително кандидатстване, поне до февруари.

Анна, ако си наясно със системата можеш ли да ми кажеш защо за някои от градините системата ми дава - предварително кандидатстване, а за други - активно???? Нещо не ми е ясен точно този момент - "Активно" и "Предварително". Това означава ли, че само в активните ще се класираме?

# 551
  • София
  • Мнения: 8 943
Здравейте!
Искам да попитам кога трябва да кандидатсваме за ясла? Дъщеря ми ще стане на 10 месеца след няколко дни.
Сега ли е момента или като излезне новия регламент? Изобщо не ми е ясна системата за яслите. Ако някой може да обясни   Embarassed

Благодаря предварително!
За чиста ясла можеш да кандидатстваш на място. Вече би трябвало да приемат документи. Но там приемат по всяко време, поне аз подавах септември и ми приеха молбата. За ОДЗ през системата, но засега е само предварително кандидатстване, поне до февруари.

Анна, ако си наясно със системата можеш ли да ми кажеш защо за някои от градините системата ми дава - предварително кандидатстване, а за други - активно???? Нещо не ми е ясен точно този момент - "Активно" и "Предварително". Това означава ли, че само в активните ще се класираме?

Активно е за групите в който имате право да се класирате в момента и класирането е текущо, а предварително се кандидатства за групи, в които ще можете да се класирате през септември. Например дете 2006 набор в момента може да има активни кандидатури за 2 яслена група в ОДЗ, а предварителна кандидатура може да има за 1 гр. ЦДГ.

# 552
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Нещо се бави последното текущо класиране. Не мога да вляза и в профила на детето, дали е нещо при мен само?

# 553
  • София
  • Мнения: 3 614
Не е само при теб Peaceявно са закъснели с информацията.

# 554
Здравейте,
току-що опитах да регистрирам дечко за ясла, но сайта не ми отваря нищо на РЕГИСТРАЦИЯ - аз ли нещо бъркам???

Общи условия

Активация на акаунт