Августовските котанки мъркат, пеят, а пък котарачетата им се смеят

  • 13 039
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7


ееееееееее стана, ето моята бузана

# 286
  • Мнения: 202

Нели сега си спомних мила, как чакахме и се успокоявахме по кюто. Еййй какво мило ми стана  Hug
Е то забравя ли се Асе??? Винаги ще си спомням ония емоции и ще изпитвам и малко тъга по безвъзвратно отминалия момент, но пък ни чакат по-хубави, нали? Hug
shiiila-тези бузаци тук просто казват:"Ощипи ме!" Mr. Green
mary j -откъм поглед го докарвате на Марлон Брандо , ще има опустошени сърца Laughing
Боже, само мен ли не ме лови сън, че вися и спамя тук по никое време? newsm78 Rolling Eyes

# 287
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен! Hug Каква е хавата??? Виждам сглядата продължава.... бива, бива, ама мойто момче не го подминавайте де, еееееее..... Laughing

Мелфин, мила, все се каня да те питам... Как помниш всеки и всичко и като пишеш не пропускаш никой и нищо? При мен няма как да стане това.... Crazy

Завиждам за срещата. Весело изкарване и мнохо усмивки утре! Чакаме снимки тук в прованса!

Асе, и теб все се каня да те питам нещо... Що не вземеш да и връзваш ма Вики опашлета? Ми тя за пандели станала! Двечките с Доротея на Мартини'мама отсега са за фризури newsm06

Бях си наумила да пиша нещо ама нали съм вече блондинка и ми избяга от акъла. smile3506
Като се сетя и ще пиша.

Теди_в_т, на теб ти е простено , ами на мен??? Че чак ме е срам да кажа какво ми е образованието  Embarassed

# 288
  • Мнения: 26
Явно не съм само аз кукувицата дето не спи  Mr. Green

Малчева ми де да знам. Страх ме е да и слагам джувки по главето, заради фонтанелката. Нали има шило в дупето и постоянно се върти, да не вземе да я натисне нещо   bouquet
А как рита Вики не е истина, баща и каза че кик-боксьорка или боксьорка ще я прави  Shocked Тя още от корема е така. Като се раждаше, ме държаха половин час на видеозона, че не можеха да я премерят от ритници  Laughing

Нели и мен ме мъчи една носталгия, ама не точно по бременноста, а по скоро по емоциите около раждането. Всички бяха толкова грижовни и мили, и вие също, че някак ще ми липсват тези моменти. А сега съм се разчекнала на хиляда места, цял бостан дини съм гепила под една мишница и се чудя кога ли ще почна да ги изпускам една по една.

Ама Мелфин вярно е железарка. Как не пропуска никой.   bouquet

А аз май ще трябва Гинко Билоба да почна, че някой ден ще забравя и гащи да си обуя сигурно  Confused

Шийла страхотни бузета има Валето. Да я изядеш направо  Heart Eyes

А с какъв кеф бих се присъединила към варненската срещаааа. Хем вас ще видя, хем моренцето, че тая година го гледах по телевизията само. Ако не трябваше да работя, вярвайте ми палех колата и идвах.

Оф отивам да лягам, че малчо ще се събуди по някое време да папка.


# 289
  • Мнения: 1 266
Аз съм будна от един час  Mr. Green
Използвам да побачкам, докато Зеленчука спи.
Добро утро на всички  Hug



Не знам как сте с прясното мляко, аз трудно оцелявам без него, но май ще трябва пак да го спра. Известно време не пих и Марулката много се беше успокоила и си акаше нормално. Онзи ден изпих една чаша с кафето и се започнаха едни зелени акита, едно гърчене и пръцкане  Rolling Eyes Явно не ми се отваря парашутът.  newsm34

Айде, че не се знае знае ли се... Simple Smile

# 290
  • Мнения: 6
Добро утро и от мен  Grinning

И аз съм будна от повече от 1 час. Жаки не е акала от вчера и е лееееко изнервена и е като шило.
Аз да не се похваля, че 3 дена спи до 7- 8 и сега тя реши, че стига толкова.

Мелфин, и аз това шях да кажа - твойте постове са точни, като списък със задачи. Евала   bouquet

Коте, това с прясното мляко и при мен е така. Мога да изпия по 3 л. на ден, но резултата и при нас е същият - пръцкане, връткане, гърчене  Sad
И с шоколада е така...Но м/ни се отразява добре, като ям мюсли с кисело мляко.

Хайде отивам пак да полегна

# 291
  • Мнения: 88
Здравейте мамита,  Simple Smile
Видам, виждааааааааам... Мефин и сватята не са ме забравили  Heart Eyes ... Брей тая сватя, опасна е. И за двете ви по един   bouquet
Аз какво да кажа - малчо пие антибиотика срещу коките, с които се е заразил в родилното... Аз малко се позагубих, че на моя мъж му трябваха едни преводи, едно изслушване и разни други работи  Embarassed дето само секретаркатаа му (аз) мога да ги свърша. Та затова се позагубих. На срещата нямаше как да дойда съответно. Тъжно, ама няма как. За момента не мога да мърдам от Люлин, предполагам, че разбирате. Но пък много се радвам за вас! Друго си е реалното...
Да ви споделя, използвах хубавото време да си направя снимки с малчо... Едната излъчва толкова нежност, че не мога да не я покажа, само да се поровя сега  да видя как ...

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=297315&pid=8344854
Е, заповядайте.

# 292
  • Мнения: 207
Добро утро и от мен  Hug

Асе, честита втора месечинка на Вики  baloni и мерси за инфото. Ще го намеря аз този вход, ако ще целия парк да обиколя  afwitch Тези сандвичи на кафето ...  Embarassed да не ги беше хвалила, чееееееее ... по няколко ги хапвам  Sick

Мери Джей, направо не мога да се нарадвам на долната снимка на Деян   superuu

Шийла, Валето от сега гледам флиртаджийски погледи пуска, ще завърти главите на момците тук  kiss

Мелфин, мила, все се каня да те питам... Как помниш всеки и всичко и като пишеш не пропускаш никой и нищо? При мен няма как да стане това.... Crazy


Ама Мелфин вярно е железарка. Как не пропуска никой.   bouquet


Мелфин, и аз това шях да кажа - твойте постове са точни, като списък със задачи. Евала   bouquet


Аааааааааа, разконспирирахте ме  Joy Ще си признавам без бой значи. Работата е там, че просто отварям два Интернет Експлорър-а. От единия чета, а в другия пиша  Joy Патентовано е - да не виждам плагиатства  Naughty

Хайде, че стана късно. Трябва да се наконтим за срещичката  smile3509

# 293
  • Мнения: 990
Добро утро и от мен!  Hug

Първо да ви предупредя, че искам мноооого снимки от срещата  Flutter, пък на пролет като дойдем в София да навестим свеекъра, искам и срещичка в наша чест да спретнете, че кога ще ви видя на живо  Embarassed

Сега да питам нещо, възможно ли е в едната гърда да се произвежда по-малко мляко? Според мен не, но да питам. Мисля си, че са ми по-тесни каналчетата на дясната гърда, когато храня Кирил от нея и суче около 4-5 минути и после се дърпа, гърчи се, рев, рев...  Confused Като се цедя, забелязвам, че от там млякото излиза на много по-тънки струйки, а на всичкото отгоре и ми се образуват едни топченца, но ми се струват прекален повърхностни и по-скоро са на вената. Нали каналите трябва да са по във вътрешността??? Та дайте идея какво да правя, с другата нямам проблеми... Единственото, което ми идва наум е да му дава като спре от дясната, да яде от лявата!  Thinking

мишимади, на теб ти е простено да не пишеш  Hug

адашче, хубаво да си прекарвате времето в Белград, много красив град - от както съм била там ми е на сърце, близък някак си по душа! А тати работи там нали, иначе си е българин?

Шийла
, освен аз да отскоча до Бургас някой ден да увеличим участниците в срещата!  Party

Мери Джей
, много е хубав Деян (не само защото е адаш на мъжа ми Wink ) Да знаеш, че много хубав мъж ще стане, от сега му личи! И наистина малко на Марлон Брандо докарва, един филмов такъв  Flutter

Асе, Бланш  Hug честити месечинки, още хиляди да навъртите  Wink Като споменахте кю-то и се сетох, че Бланш ми ме беше казала, че ме е добавила в листата си, пък аз нали не съм го ползвала, да се извиня, че ме няма... Embarassed  Сега скайпа включвам само от време на време, който иска да ме намери и там съм steli_meli   Hug

Малчева,
да знаеш, че свекъра ми е родом от Сливен, даже на моя мъж баба му си живее там - в Клуцохор (много пъргва бабка, до миналата година беше баба софиянка), ако отскачаме някой път ще ти се обадя!  Flutter

С две думи нашето семейство е от всички краища на българия, даже и във Видинско имаме рода... ooooh!

Коте, мляко и аз спрях да пия, уж можеше по една чаша на ден, но и това май се отразява много... Сега закусвам с Активия, че поне не му пречи  Whistling

Хайде после пак ще пиша!  Peace

# 294
  • Мнения: 92
Сега да питам нещо, възможно ли е в едната гърда да се произвежда по-малко мляко? Според мен не, но да питам. Мисля си, че са ми по-тесни каналчетата на дясната гърда, когато храня Кирил от нея и суче около 4-5 минути и после се дърпа, гърчи се, рев, рев...  Confused Като се цедя, забелязвам, че от там млякото излиза на много по-тънки струйки, а на всичкото отгоре и ми се образуват едни топченца, но ми се струват прекален повърхностни и по-скоро са на вената. Нали каналите трябва да са по във вътрешността??? Та дайте идея какво да правя, с другата нямам проблеми... Единственото, което ми идва наум е да му дава като спре от дясната, да яде от лявата!  Thinking
Стели ,и аз съм така но с лявата.Същото прави и Габи LaughingАз започвам от нея първо ,каквото има да го изсуче и после давам по пълната.Забелязала съм че ако пропуснем едно хранене от нея(т.е се е напълнила по добре)суче после спокойна от нея ,без да ми раздава шутове и ритници  по бутовете ми Laughing

Аз пия всеки ден кафе,еспресо...... Heart Eyes.нямаме нито зелено ако досега ,нито има колики. newsm78

# 295
  • Мнения: 1
Добро утро и добра нова тема  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=338957.new#new

Ще я довършвам докато вие се подготвяте за срещата днес  Wink

Общи условия

Активация на акаунт