Кипърска славна дружина (16)

  • 24 457
  • 284
  •   1
Отговори
# 135
Lateaдобре си дошла. Погледни страницата на авиокомпания Малев http://booking.malev.com. Понякога имат много изгодни промоции. Bulgaria air също рекламират промоция за 69 евро двупосочен в Европа. Дали това важи и за Кипър, не зная.
Sky Europe също летят София - Ларнака. Това е сайта им http://www.skyeurope.com/. Виж LAST MINUTE OFFER. Предлагат полети от ?44 ALL INCLUSIVE.  Дано намериш нещо подходящо. Приятен ден.
 

# 136
  • Мнения: 465
pdd, celestin Благодаря ви много!   bouquet
Хубав ден на всички!

# 137
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен!
Малко отсъствах,тъй като чисто новият ни лаптоп беше на ремонт Sad
Сега нямам много време,затова само искам да честитя,макар и със закъснение, рождеенният ден на малката Алекс Hug Муци,да ти е жива и здрава и мноооооооого да те радва,слуша и обичка Hug Hug Hug   bouquet   bouquet   bouquet
Засега толкова,весел ден на всички Peace

# 138
zdravejte,
v4era vlqzoh v bg mama syvsem slu4ajno i po drug povod, no pyrvoto ne6to na koeto se natyknah  be6e va6iq forum i se iznenadah mnogo priqtno, poneje jiveq v kipyr ot nqkolko godini. e nadqvam se da stanem priqteli.
a otnosno pytuvane do kipyr - nqkoj mi spomena naskoro za blueair -pytuvat ot bukure6t i mogat da se namerqt bileti za okolo 200 euro.

# 139
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте,


Павлинка, за всеки си помислила! Благодарско!

Шанкулче, какво му беше все пак?
Благодаря ти за пожеланията!


gr.d
, добре дошла!!!  bouquet Разкажи още нещичко за теб. Толкова е хубаво когато все нови и готини хора намират темата.
А, да те помоля ако ти е възможно да пишеш на кирилица Peace

Latea, добре дошла и на теб и изобщо не се извинявай, ами се чувствай поканена по всяко време. Виждам, че вече имаш нужното инфо, затова от мен само успех в търсенето!

ZoriniZabouquet ! Бригади в Кипър ли имало?  Дано този път успеете  и да пишеш какво ще берете, че тук си обменяме всякакво инфо. Mr. Green

Лусиенче, забравих да те поздравя за аватарчето. Това си ти нали?

Кати, по-добре ли с днес? Хайде пиши нещо, че да не те мисля... Crazy

Весел ден на всички и до скоро!



# 140
  • Мнения: 30
Здравейте мили дами и пдд.Аз съм вече в новата  къща.Беше голям зор но свърши.Каня всички,които желаят да заповядат.Всеки следобед съм свободна.Ще пратя телефона ми на лични на Кати,адашката и шанкулова дето са в Ларнака а ако има и други желаещи да свиркат.Добре ще е да се организираме всички заедно да се видим,а Кате какво мислиш?Очаквам предложения.Става и събота и с деца,заформила съм голям игрален кът на малката и имаме голяма площ за игра отзад.Давайте идеи,готова съм на всичко.Ще ви храня,поя и т.н

# 141
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Здравейте красиви момиченца кокиченца и момченцааааа  Wink Wink
Добре дошли  bouquet  bouquet на новите девойки Зорница и Латея и gr.d..инфо вече са ви дали обаче чакаме повече клюкарски материал Mr. Green Mr. Green
Павлинка мерси за закусчицата чудесна е а каафенцето с мляко е за мен нали Mr. Green
Муце мина ми едното сега гърлото ме подхвана докаде ще е подкараме да видим .......уф омръзна ми да съм болна не ми харесва искам вече да съм добре Sick #Cussing out
записала съм си час за лекар ще видим пак какви ще ми ги пее  Naughty Rolling Eyes Rolling Eyes
И сега кво стана избраха тоя Барак о Бама и какво  newsm78 newsm78 ПДД сигурна съм че ти си по навътре в тия политически неща я си кажи мнението на къде ще върви долара и не само ..... newsm78
Буболинко аз съм за с двете ръце еееееееее крайно време е да си видя булката Joy Joy....ама явно ще е четвъртък или петък след обед ако нямаш нищо против нооо другата седмица малко да ми се оправят болежките Sick Hug Peace

# 142
  • Мнения: 17
кати, не се интересувам от политика, но поне обама ми изглежда добър човек. обикновено вътрешното ми чувство не ме лъже. дано да е и силен. а, иначе ни чакат поне 2-3 трудни години, може и повече. дано в русия да не ги засегне много, че кипър може да оцелее само заради руските туристи и инвеститори. останалите ги пиши "бегали". а без туристи и вода, кипър не е много приятно място за живеене...

# 143
  • Мнения: 953

Да почерпя - ставаме на 8месеца и имаме два зъба.
Иначе от ден на ден повече бели прави и незнам.От сега изнемогвам,пък за по-нататък.
Блонди,ами детето викам от сега да опита каквото ще опитва,та да се ориентира навреме.
Весел ден желая,отивам че сме в кофата за боклук.

# 144
  • Мнения: 130
Здравейте, момичета  Hug
отдавна не бях влизала тук , но по погрешка кликнах вместо на гръцката на вашата темичка и видях, че ме има на първа страница, за което сърдечно благодаря  Hug
зачетох се в мнението на pdd и тъкмо преди половин час говорих с една стара дружка рускиня, която работи в една от големите им туристически агенции в москва, та тя точно това ми разказваше - никакви резервации за пътувания в чужбина, дори новогодишните пътувания не могат да си продадат за разлика от преди, когато чакали за свободни места. в гърция почти не се говори за кризата, тук други неща ги интересуват, ама то и с криза и без половината гърци не могат да излазят от кредити.
desi.a честито   bouquet

# 145
  • Мнения: 140
Здравейте пак!
Къде сте се покрили пак тази вечер newsm78
Муци,оказа се че имало някаква несъвместимост между програмите,които съм инсталирала и затова блокирвал целия комп докато гледаме филми:( трябвало много да внимавам какво инсталирам и какво тегля че това било Виста:(
Кати, айде оздравявай най-после,много време мина май Peace
Буболино,браво за къщата,и аз съм за срещата,независимо на какъв терен Hug През повечето време съм свободна,само когато има мач-не (обикновено са събота следобед)Peace
пдд добре си ни се завърнал и от мен!
На всички,които не съм споменала много  Hug   bouquet  Hug   bouquet
Лека нощ и спокойни сънища newsm46

# 146
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
заповядайте на кафенце......
ето на таз прекрасна тераска..... newsm03 newsm03 newsm03
жужка твойта вила е по хубава ама и таз тераска не  е лоша..... Hug
шанкулче и муци вече почти съм здрава предписаха ми едни хапчета голеееееееми и сини отвратителни и разни спрейове за гърло и разни други прахчета за болки и зачервено гърло днес съм сравнително добре....  bouquet
спендер здрасти отново къде се беше изгубила newsm78....а тия руснаци не мога да ги понасям ама бая туристи идват да му се невиди и знаеш ли кое ми е интерсното...мързи ги да научат един английски където и да идат фраскат на руски все едно трябва задължително да говорим езика алооооооооо да не сте англичани бе на руски говорите #2gunfire #2gunfire
пдд абе и на мен така като външност ми вдъхва доверие човека обаче какво ще става оттам нататък айде ще видим  newsm78.....а само водата и туризма ми цените къде ги забрави както са тръгнали всичко напред и нагоре докъде ще стигне.... newsm78
деси айде честити бели хубави зъбки   bouquet а какво правите в кофата за буклук ако не е тайна.... newsm78
Аз днес съм в къщи тъй че хващаме клюката както подобава очаквам включвания... Party Party Party

# 147
Добро утро на всички, а на новите попълнения във форума Латея Зорница и и gr.d. - добре дошли!
Кате, хайде, оправяй се вече, стига с тези болести!
Деси, честити ви и месеците и зъбчетата!
Дани, и аз чух за тази ужасяваща традиция като поканиш дете на рожден ден, да се изсипва цялото му семейство, барабар с братчетата и сестричетата. Дали е така - ти първа ще провериш  Crazy. В детската градина на Инчето няма кипърчета, така че на нашето парти фамилните сбирки  май ще ни бъдат спестени. Аз щастливо завърших цялата подготовка на рождения ден и сега мога да си помързелувам до 23-ти. Пожелавам ти приятно прекарване и най-важното - слънчево време за вашето парти, за да могат децата да беснеят и на двора. Много ми харесва детския кът там.
Уффф, много дълга и напрегната тая седмица! Мечтая си за почивните дни. Гугунче, Матете, как сте, градски?

# 148
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро мили момиченца и ПДД!

Шанкулче, разбирам те напълно!И ние си имаме на лапотопа на братлето тая гадна Виста.. #Cussing out Като качвам нещо все трябва да гледам става или не става, а дори и да пише , че става по някога забива. Дори снощи си говорихме, че май ще си иснсталираме XP windows и на него. Иначе филмчета си гледаме без проблем!
Хайде дано нямате повече ядове! Heart Eyes

Деси, честита месечинка на Любчо  и още много здрави и бели зъбенца да си има.

Кати, чудесно е, че си по-добре! Ти потърси ли го този Цитросепт дето ти писах? newsm78 А, за такав тераска си мечтая, но ако може да е на брега на морето къщичката. Mr. Green

Spender, радвам се, че си тук отново!  bouquet

Буболинке, честито за успешното прикрлючване на къщата!
Здраве, щастие и късмет ви желая!

Изчезвам за малко и като се върна продължаваме..... Laughing


# 149
  • Мнения: 953
Добро утро ,
как сте днес?
Тук е едно мрачно и мъгливо време ,толкова е депресиращо.Пък като си помисля че идва такова тепърва и ми иде да забегна към топлите страни.За един хляб да идеш,слагаш 16чифта дрехи.Много мразя зимата.
Кате,ами дребния ходи там и дърпа чувала който слагам,а пък ако си отвори капака и почва да бърка вътре.
Ама какво да ти разправям,той вече е само по белите.Отваря шкафовете и вади де що има и може да хване.Всичко вдигам,махам,ами накрая ще трябва да опразня къщата.
И Кате ,оздравявай вече.
Весел ден ви желая и се надявам че поне при вас има повече слънце.

Общи условия

Активация на акаунт