На море в Турция - all inclusive (тема 3)

  • 56 362
  • 466
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 515
В Марамарис почти няма руснаци, можеш да се ориентираш натам  Peace

# 226
  • Мнения: 155
HV-1 - holliday village- 1 - по услуги отговаря на 5 звезди, по стаи на 4 звезди. Но го водят че съответства на хотел 5 *
Конкретно мога да отговоря за Белек, Белдиби (регион Кемер), част от хотелите в Кемер и Текирова и за хотелската верига на Тез тур- Амара. Последно ги видях как изглеждат септември 2005-та, но постоянно поддържам връзка с колегите които работят там.
Пепи, на мен в тур. агенция много ми хвалят хотелската верига на Тез тур- Амара.
Според тях било райско кътче, идеалното място за почивка на семейство с дете.
Много бих искала да прочета и твоето мнение.

# 227
  • София
  • Мнения: 7 990
Аз не съм ходила в Амара, но моя колежка беше в Амара Долче Вита и беше очарована от хотела. А тя е капризен човек и с възможности.

# 228
# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Пепи, на мен в тур. агенция много ми хвалят хотелската верига на Тез тур- Амара.
Според тях било райско кътче, идеалното място за почивка на семейство с дете.
Много бих искала да прочета и твоето мнение.

И с право ти ги хвалят. Всички Амара хотели са на много високо ниво. Единствено не бих отишла в Amara Club Marine и не защото не е хубав, а защото е HV-1.

# 230
  • София
  • Мнения: 338
Аз бях в Амара  първата сидмица на юли миналата година, много сме доволни , препоръчвам го, направих сравнение с разказите на наши колеги били в други 5 звезни хотели, оказа се че ние сме ползвали доста повече неща безплатно за разлика от тях, а рибния им ала карт страхотен. Имам и много снимки от хотела , ама не знам как да ги кача.   

# 231
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Още един глас от мен за хотелите Amara World. Simple Smile Много добър избор са, а и като цена са доста изгодни.

В офисите на Бохемия се предлагат пакети на DerTour с полети от България. Все още нямат новите предложения за лято 2009 (взех каталога им за Испания, Малта и Кипър, но за зимния сезон). Очаквам с нетърпение техните предложения, надявам се да са изгодни.

Татяна, какво мислиш за DerTour? Твоето мнение е много ценно Simple Smile

# 232
  • Мнения: 7 605
ДерТур са супер Пипинце, няма проблем. ТУИ, ДерТур и Томас Кук са много добри  Peace
Те 4артери от БГ директно до дестинацията ли предлагат, или се минава преz Германия?

# 233
  • София
  • Мнения: 338
Аз тази година съм харесала хотел Spice, миналата година също е работил, така че ако някой има информация , моля да сподели.

# 234
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Увериха ме, че предлагат директен чартър от България. Не се минава през Германия.
Но мога да кажа каква е истината чак, след като се появят и офертите им Simple Smile

# 235
  • Мнения: 419
Има ли някой представа миналото лято предлагала ли е някоя агенция този рай http://www.lykiaworld.com/Cultures/en-US/Default.aspx ? Нещо неможах да открия.
И тук малко снимки http://www.tophotels.ru/main/gallery_new/?categ=1&ID=4866

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 11:29 от juli_ett

# 236
  • Мнения: 7 605
Жулиет, да, спомням си 4е го предлагаха ама коя агенция беШе, не помня.
Приятелката ми е била там преди 10 години, тогава все оЩе е било Робинzон Клуб. Робинzон Клуб са немски клубове, но много ка4ествени, съответно и скъпи4ки. Ликията ве4е не е техен клуб. Та, приятелката ми от една година се опитва да ме убеди да по4иваме там  Laughing  Има детски "кът" 22.000м²  Crazy иzобЩо, рай zа деца.
Оба4е там не е с Ол Инклуzив, ами пълен пансион плюс. Т.е. само към яденето ти дават беzплатни напитки.

# 237
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731

В офисите на Бохемия се предлагат пакети на DerTour с полети от България. Все още нямат новите предложения за лято 2009 (взех каталога им за Испания, Малта и Кипър, но за зимния сезон). Очаквам с нетърпение техните предложения, надявам се да са изгодни.

И не само там, почти всяка агенция работи с тях.

Увериха ме, че предлагат директен чартър от България. Не се минава през Германия.
Но мога да кажа каква е истината чак, след като се появят и офертите им Simple Smile


100% няма такова нещо. Цените в България са само за хотелското настаняване. Няма чартъри от тук. Директно говорих с генералните представители на България за Дертур.

# 238
  • Мнения: 419
Жулиет, да, спомням си 4е го предлагаха ама коя агенция беШе, не помня.
Приятелката ми е била там преди 10 години, тогава все оЩе е било Робинzон Клуб. Робинzон Клуб са немски клубове, но много ка4ествени, съответно и скъпи4ки. Ликията ве4е не е техен клуб. Та, приятелката ми от една година се опитва да ме убеди да по4иваме там  Laughing  Има детски "кът" 22.000м²  Crazy иzобЩо, рай zа деца.
Оба4е там не е с Ол Инклуzив, ами пълен пансион плюс. Т.е. само към яденето ти дават беzплатни напитки.

Уау..., тогава цените много си ги бива... Shocked

# 239
  • Мнения: 660
Записвам се и аз в темичката,това лято също мисля да сме в Турция на море,клоним да отидем края на май,началото на юни заедно с детето.Някой ходил ли е с около 2 годишо дете и какво ще ми препоръча за Анталия,хотел като за хора с деца... Thinking Laughing

Общи условия

Активация на акаунт