Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 16 -Тема 36

  • 25 956
  • 602
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 356
Всъщност 40-те дни не са 40, а са до 50 и се отнасят САМО ЗА КРЕДИТНАТА КАРТА НА РАЙФАЙЗЕН БАНК, т.е. ако си теглил пари от кредитната си карта няма да ти се начислява лихва, ако внесеш цялата сума в 20-дневен срок от датата на издаване на банковото извлечение. След този срок използваната сума не е просрочена, а започва да тече лихва по нея.
А срокът за плащане на фактури си е ясно оказан в самата фактура, той е както казах 15 дни от датата на издаване на фактурата и през последните 8 години мога да ти гарантирам, че не се е променял.

# 526
# 527
  • Мнения: 3
Много благодаря, mimeime!

Jhony, това, което казваш за кредитната карта е вярно, просто на конференцията обясняваха и критериите, по които ще издават карти и ще се определя лимита им. Едно от изискванията беше, разбира се, "без просрочия в Avon" - тогава презентаторката го обяснява това със забавените плащания. Но да предположим, че по някаква причина се е объркала  newsm78. Може би и Avon са се объркали при случая с моята координаторка... което не е невероятно,      hahaha предвид представянето им в последните месеци.

Желая успешна седмица на всички момичета във форума!   bouquet

# 528
  • Мнения: 21
Някой поръчвал ли  е елегантния шал от хит предложенията за тази седмица - каква материя е и изцяло розов ли е или шарен? Двоумя се между него и спиралата. Thinking

# 529
  • Мнения: 363
Момичета, реших да пусна последна поръчка за тази кампания....само дето половината неща светят жълто...Комплектът Joy, комплектът Anew от 96та стр, овлажняващата маска за лице от 122...да видим какво ще фактурират...
Много тъпо...

# 530
  • Мнения: 1 847
Привет и от мен - пуснали са специалните предложения Peace

# 531
  • Мнения: 263
Всъщност се чудя, bjv, при толкова насъбран негативизъм спрямо Ейвън защо продължаваш да се занимаваш с тях - намери си някой да ти дава някаква отстъпка, ако ти харесват продуктите, и нека той се занимава с тях. Аз също съм имала доста проблеми с коконите от обслужване на клиенти, но все още само се чудя как може да има толкова некомпетентни (или мързеливи newsm78) хора - не съм започнала да им се ядосвам сериозно hahaha. Ама знае ли човек с какво още могат да ме изненадат ...
А всъщност защо си им ядосана?! Затова, че не подкрепят в инфоцентъра мнението ти за плащане на фактурите след 2месеца ли?

# 532
  • Мнения: 10
Момичета, няма за какво да се оплаквате от слаби кампании, да видите във Финландия какво е Simple Smile В България всички знаят марката, а тук като кажеш Avon те гледат като големи камъни. От 3 месеца се опитвам да пробия сред познатите си, още повече, че продуктите тук са доста евтини в сравнение с останалите марки, надявах се на тази цена поне да опитат пък като им хареса ще си купят още! Ама не, повечето едва ли не изпитват страх или погнуса да погледнат каталога, направо да се чувстваш нахална, че им ги раздаваш  Joy Тази кампания раздадох 10 каталога и накрая едно голямо нищо... Не че ги обвинявам де, това си е личен избор, но за тази цена можеха поне да полюбопитстват  ooooh! Явно няма да го бъде за мен  Tired

# 533
  • Мнения: 3
Не съм им ядосана, Nasty lady. Просто дежурните отговори "обърнете се към координатор/зонален" са дразнещи. Особено след като координатора/зоналния те е препратил към тях. Липси, неуредици в сайта и всякакви дреболии не ми действат никак стимулиращо като представител.

Jenshen73, разглеждах шала в сайта и ми прилича на този, който пускат в комплектите на розовата серия на SSS. В случай, че наистина става въпрос за него - шала е полиестерен и прелива от розово в единия край, през бяло в средата и отново розово към другия край. На мен лично ми харесва, но от снимката, която са публикували, не мога да преценя дали е този, за който ти говоря. В текущия каталог го има на стр. 148. Пише, че материята е шифон, но на самия шал пише "полиестер".

# 534
  • Мнения: 3 835
ами благодаря ви за предположенията и обясненията- аз съм много добре информирана - и не ме интересува това - нито едно не е вярно-нито съм минала 40 дена, нито съм надвишила лимита! Ставаше въпрос за застъпване от 3-4 дена, с което се получава и забавянето от 3-4 дена. Съзнателно забавих, за да не се разхождам през ден до банките и да не им плащам излизшно такси. Но не е важно. Мисля, че ние трябва да определяме нещата, а не те да ни се качват на главата. Имало е доста случай,  в които съм плащала с излизането на фактурата в сайта, още преди да е дошла поръчката-тогава какво им свети?!?!?

На самата фактура пише срокът за плащане. След като се внесат парите по сметката на Ейвън, трябва да се осчетоводят и да отидат в банката. Това отнема още два дни. И така срокът фактически е 15, не 17 дни. На всяка фактура е показах срокът за плащане. И наистина координаторът е човекът, който трябва да ви изясни тези неща!  Така че нямаш право да се сърдиш за това на операторите в Центалата!  Naughty
А и вече сме във века на компютрите и трябва да свиквате с автоматизацията на процесите - в случая дори и една стотинка да дължите, системата ви отхвърля.

Виж, когато ми объркат поръчката, вече е друго. Там вината не е моя.

# 535
  • Мнения: 13 926
Здравейте момичета. Аз съм последната зона и все още нямам специални Интернет предложения, но при нас винаги закъсняват. Благодаря на Мимето за полски каталог, обаче в руския сайт който даде някой го има от две седмици ( 17.11) а аз вече се оглеждам за трети  Joy ...

Момичета, няма за какво да се оплаквате от слаби кампании, да видите във Финландия какво е Simple Smile В България всички знаят марката, а тук като кажеш Avon те гледат като големи камъни. От 3 месеца се опитвам да пробия сред познатите си, още повече, че продуктите тук са доста евтини в сравнение с останалите марки, надявах се на тази цена поне да опитат пък като им хареса ще си купят още! Ама не, повечето едва ли не изпитват страх или погнуса да погледнат каталога, направо да се чувстваш нахална, че им ги раздаваш  Joy Тази кампания раздадох 10 каталога и накрая едно голямо нищо... Не че ги обвинявам де, това си е личен избор, но за тази цена можеха поне да полюбопитстват  ooooh! Явно няма да го бъде за мен  Tired

Предполагам че във Финландия за по запознати с Орифлейм, сигурно им е трудно да превключат на друга марка, ще изисква малко време и постоянство...

Mоля ви дайте някаква информация и снимки за комплекта Juliana, че имам запитване за него. Като визия ми прилича на Roze Petals  но в розов лилава гама.

Успешна кампания на всички

# 536
  • София
  • Мнения: 5 831
Вече има Информация за кампания 17.

Кой питаше за календарчета:
Можете да закупите Комплект от 20 Джобни календарчета за 2009
           с каталожен номер 96040 на цена 0,50 лв.!!!


И подаръците:
# Всички Представители членове на Топ клуб Сребърна звезда ще получат Лосион за тяло с аромат на слива и нектарина, каталожен номер 01040.
# Всички Представители членове на Топ клуб Златна звезда ще получат Гланц за устни Plump Pout – Mocha Kiss , каталожен номер 06726 .
# Всички Представители членове на Топ клуб Платинена звезда ще получат Тоалетна вода Wish of Luck, каталожен номер 07559



    * Пусни поръчка в К17 и с поръчката си в К01 ще получиш ПОДАРЪК: Душ-гел с подмладяващо действие Skin So Soft
    * Пусни поръчка в К17 и в К01 и с поръчката си в К02 ще получиш 2 ПОДАРЪКА: Спирала лимитирана серия marimekko, създадена специално за Avon и Основа за грим SPF 20, тестова опаковка 5 мл. Официалното представяне на продуктите ще бъде в К03/2009.
    * Всеки от подаръците се получава еднократно
    * Ако пуснеш поръчка в К17 и следващата кампания, в която си активен е К02, с поръчката си в К02 ще получиш подаръка от Ниво 1 – Душ-гел с подмладяващо действие Skin So Soft.

# 537
  • Мнения: 0
Вече има Информация за кампания 17.

Кой питаше за календарчета:
Можете да закупите Комплект от 20 Джобни календарчета за 2009
           с каталожен номер 96040 на цена 0,50 лв.!!!


И подаръците:
# Всички Представители членове на Топ клуб Сребърна звезда ще получат Лосион за тяло с аромат на слива и нектарина, каталожен номер 01040.
# Всички Представители членове на Топ клуб Златна звезда ще получат Гланц за устни Plump Pout – Mocha Kiss , каталожен номер 06726 .
# Всички Представители членове на Топ клуб Платинена звезда ще получат Тоалетна вода Wish of Luck, каталожен номер 07559



    * Пусни поръчка в К17 и с поръчката си в К01 ще получиш ПОДАРЪК: Душ-гел с подмладяващо действие Skin So Soft
    * Пусни поръчка в К17 и в К01 и с поръчката си в К02 ще получиш 2 ПОДАРЪКА: Спирала лимитирана серия marimekko, създадена специално за Avon и Основа за грим SPF 20, тестова опаковка 5 мл. Официалното представяне на продуктите ще бъде в К03/2009.
    * Всеки от подаръците се получава еднократно
    * Ако пуснеш поръчка в К17 и следващата кампания, в която си активен е К02, с поръчката си в К02 ще получиш подаръка от Ниво 1 – Душ-гел с подмладяващо действие Skin So Soft.



Значи аз някъде по - напред споменах, че в сряда ми е датата за поръчка от к17, та в др дун ще я пусна. Ще се разпиша за нея в новата тема, като я направят, иначе съм много доволна.Шала розовия е от ССС серията със сигурност.Честно казано не ми допадат предложенията с отстъпка,а за сребърна звезда за лосиона много се радвам, защото мирише страхотно  Wink Та това е.Надявам се с новия каталог в сайта да има и интернет предложения..

# 538
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Здравейте момичета. Аз съм последната зона и все още нямам специални Интернет предложения, но при нас винаги закъсняват. Благодаря на Мимето за полски каталог, обаче в руския сайт който даде някой го има от две седмици ( 17.11) а аз вече се оглеждам за трети  Joy ...

Момичета, няма за какво да се оплаквате от слаби кампании, да видите във Финландия какво е Simple Smile В България всички знаят марката, а тук като кажеш Avon те гледат като големи камъни. От 3 месеца се опитвам да пробия сред познатите си, още повече, че продуктите тук са доста евтини в сравнение с останалите марки, надявах се на тази цена поне да опитат пък като им хареса ще си купят още! Ама не, повечето едва ли не изпитват страх или погнуса да погледнат каталога, направо да се чувстваш нахална, че им ги раздаваш  Joy Тази кампания раздадох 10 каталога и накрая едно голямо нищо... Не че ги обвинявам де, това си е личен избор, но за тази цена можеха поне да полюбопитстват  ooooh! Явно няма да го бъде за мен  Tired

Предполагам че във Финландия за по запознати с Орифлейм, сигурно им е трудно да превключат на друга марка, ще изисква малко време и постоянство...

Mоля ви дайте някаква информация и снимки за комплекта Juliana, че имам запитване за него. Като визия ми прилича на Roze Petals  но в розов лилава гама.

Успешна кампания на всички

Новите специални интернет предложения не ги ли пускат с новия каталог на 4.12, защото на мен ми излизат още старите.  newsm78

# 539
  • София
  • Мнения: 1 914
 Ето ги специалните:

Козметична чантичка Anew  Специално Интернет предложение  4.90 лв 
Гланц за устни COFFEE  Специално Интернет предложение  2.90 лв 
Гланц за устни FUCHSIA SHINE  Специално Интернет предложение  2.20 лв 
Почистващ гел за лице FOR MEN  Специално Интернет предложение  2.50 лв 
Обици TARINA червени  Специално Интернет предложение  2.90 лв 
Гланц за устни NATURAL GLOW  Специално Интернет предложение  3.20 лв 
Спирала за дълги и изящни мигли  Специално Интернет предложение  2.50 лв 
Слънцезащитен лосион SPF 15  Специално Интернет предложение  5.70 лв 
Слънцезащитен лосион SPF 20  Специално Интернет предложение  4.50 лв 
Слъцезащитен лосион  Специално Интернет предложение  3.50 лв 
Комплект EVENING PRIMROSE  Специално Интернет предложение  6.50 лв 
Пила за стъпала  Специално Интернет предложение  4.90 лв 
Пудра и фон дьо тен в едно WARMEST BEIGE  Специално Интернет предложение  7.30 лв 
Спрей за стъпала диня  Специално Интернет предложение  2.20 лв 
Колие ABIGAIL  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
Обици ABIGAIL  Специално Интернет предложение  2.90 лв 
Колие Cordelia  Специално Интернет предложение  6.50 лв 
NATURALS Маска за коса йогурт  Специално Интернет предложение  2.00 лв
Спрей за тяло Tahitian Holiday  Специално Интернет предложение  3.30 лв 
Червило SEQUINS RHINESTONE ROSE  Специално Интернет предложение  4.50 лв 
Пяна за вана черешов цвят 1л  Специално Интернет предложение  3.70 лв 
Гривна Cher  Специално Интернет предложение  4.90 лв 
Комплект Amy  Специално Интернет предложение  6.50 лв 
Гривна Amy  Специално Интернет предложение  4.50 лв 
Червило Nude Beige  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
Червило ICY NUDE  Специално Интернет предложение  3.20 лв 
АТ Кестенява коса за блясък  Специално Интернет предложение  2.50 лв 
Душ гел BLACK SUEDE TOUCH  Специално Интернет предложение  2.50 лв 
Крем за очи FOR MEN  Специално Интернет предложение  2.50 лв 
Душ гел PROSPORT  Специално Интернет предложение  2.50 лв 
Крем за около очите ANEW  Специално Интернет предложение  6.70 лв 
Водоустойчив лосион SPF 10  Специално Интернет предложение  3.70 лв 
Гъба за баня роза  Специално Интернет предложение  3.50 лв 
Тениска UNITED COLORS OF BENETTON  Специално Интернет предложение  24.00 лв 


Сега чакаме само ТОП бланката.  Wink


Общи условия

Активация на акаунт